~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Hot Summer +18

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Mai 27, 2012 7:32 am

Ma-m apropiat de el prinzandu-ld e barbie.
- Ma vrei? Intrebarea mea fusese cam expirata, dar asta i-a venit si a spus-o.
Aveam d egand sa-l aranjez bine de tot pe tip.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Mai 27, 2012 7:38 am

Naiba il vroia pe asta ,il departa de el ,apoi mergand in camera sa ,trandind usa in urma sa ,descheindu-si camasa ,si asezandu'se in pat ,acum ce trebuia sa meditez pe acel pusti ,grozav de parca nu avea altceva mai bun de facut ii venea asa de greu sa se mai ridice din pat incat avea de gand sa ii faca zboru spre casa lui inapoi.
-Grozav si eu pe asta trebuie sa il meditez ,un ghimpe in spate.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Mai 27, 2012 7:42 am

Am intrat peste el in camera. L-am trantit inapoi pe pat cand a vrut sa se ridice si l-am sarutat aspat de mai multe ori apoi muscandu-i buza de jos si sugandui-o incet pentru a imi cere permisiunea sa intru in lacasul lui umed, dar el nu vroia sa ma lase. I-am prins mainile deasupra capului.
- Ah... Baby, nu fi asa artagos.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Mai 27, 2012 7:47 am

Exploda de nervi in acest moment ,ce vroia si asta de la el ,sa ii lase viata in pace ,acum chiar il enerva ,in casa lui face de astea ,il impingea de pe el .Facandul sa stea in sezut.
-Daca vrei sa primesti ceva ,castiga-ma nu ma arunc una doua dupa orice sarut al unui tip pe care il cunosc.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Mai 27, 2012 7:50 am

- Hmm... Sa te castig? Am spus sarutandu-l pe gat.
Oare la ce se referea? Adica oricum va fi al meu, nu trebuie sa-l castig neaparat.
Ah... Nu era cine stie ce, dar era unul enervant, vroia-m sa-l fac sa imi urle numele.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Mai 27, 2012 7:56 am

Se ridica ,impingandul din pat ,vand sa il dea afara din camera ,nu stie ce inseamana a castiga ,atunci sa stea in sufragerie ,sau si mai bine sa isi ia talpasita si sa plece ,ca pe el nu il deranja de fel ,da ii era tema ce o sa zica parinti lui de epava lor.
Vorbind de dupa usa Punete la masa si mediteaza la cea ce ai facut ,pana in sa te meditez.copilul asta avea un tupeu unic care imi dadea nervi daca avea de gand sa se comporte asa sa stie ca nu ii mergea cu el.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Mier Mai 30, 2012 12:56 pm

Am inceput sa rad dein partea cealata a usii.
- Nu regret lucrurile ce-mi plac. Nici daca te-as f**e nu as regreta!
Am inceput sa ma plimb prin hol.. Asteptand ca el sa iasa.. Vroiam sa scap de meditatii si sa-l fac al meu. Sa-l chinui si sa-l joc pe degete.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Iun 10, 2012 3:48 am

Ce ai spus ,se repzi la el prinzandul de guler ,vazandu'se o furie vizibila in ochi sai ,copcilul asta ii statea pe nerv acum ,ori se redresa ori va regreta ca il cunoscuse ,o sa il faca sa isi regrete cuvintele ,dar acum avea sa isi pastreze calmul ,in cel mai bun mod posibil poate ,sau poate ii va exploda si ultimul nerv ,dar avea sa se clameze sa fie calm .O sa il chinui cu niste meditati de o sa i iasa ochi din cap si o sa isi doreasca sa isi fi tinut gura aia ragita deageaba .Lasandul jos de guler ,si afisand din nou acea imagine de meditator ,era timpul sa se calmeze.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28Dum Iun 10, 2012 7:55 am

Am ranjit cand l-am azut asa nervos, imi placea la nebunie sa-l vad cum isi pierde mintiile.
- Ce s-a intamplat, babe? Ai patit ceva? Il priveam cu subanteles pentru a il enerva din ce in ce mai tare, vroiam sa-l vad cum arde, cum se enerveaza , cum urla si sare la bataie. Stiam ca pana la urma v-a ceda si se va da pe brazda, va fi al meu catusi e curan fie ca vrea fie ca nu.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Hot Summer +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hot Summer +18   Hot Summer +18 - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
Hot Summer +18
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Cafenea-
Mergi direct la: