~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Sange parfumat +19

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 6:58 am

Stand deasupra mea il sarut usor pe gta, in timp ce mainile mele se indreapta spre nasturii camasii lui spre ai deschide. I-am desfacut primii trei nasturi si l-am sarutat suav pe piept, apoi mi-am trecut lipba peste gatul lui pana la ureche a carui pavilion am muscat-o lasciv.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:05 am

Oftez usor, ca o lauda nerostita la actiunile sale.
-Intinde-te! ii cer, nemai putand de dorinta. Il vreau.
Intrebarea e: Pentru cat timp?
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:07 am

M-am intisn usor pe pat, zambindu-i. Voiam sa-l simt mai repede, sa-l stiu in mine. Il voiam cu totul.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:12 am

Se intinde pe pat, asa, pe latime cum era asezat, iar eu imi duc mana stanga la una din perne pe care o apuc si i-o asez sub cap.
-Esti minunat! ii spun, sangele meu clocotind de dorinta de al avea.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:17 am

Am rosit serios auzindu-l si i-am soptit senzual:
-Multumesc...
I-am atins usor buzele cu degetele mele, apoi buzele mele ii presara pielea obrazului, ajungand in dreptul bzuelor. Voiam sa-l sarut, sa ii simt acea dulceata specifica.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:21 am

Ma indepartez cativa centimetri pe capul sau, apoi ii spun.
-Fara saruturi!
Refuz sa ma mai uit in ochi sai, nevrand sa-mi para rau ca l-am respins si-mi cobor buzele pe pieptul sau, luand unul din nurii rozalii in gura, iar pe celalalt frematandu-l intre degete.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:24 am

De ce nu puteam sa-l sarut? Dezmagirea mea insa a fost inlocuita de placerea provocata de atingerile lui pasionale ce ma facura sa gem infundat de cateva ori. Mi-am infipt degetele lungi in parul lui, in timp ce gatul meu se alungea, dandu-mi capul usor pe spate.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:32 am

Cobor cu saruturile, incet, de la nuri, la buric, in jurul caruia fac cerculete cu limba, vrand sa-l aduc in extaz. Imi introduc si-mi scot rapid limba din buricul lui, facandu-l sa geama si sa-si duca mana in parul meu, tragand cu putere de el.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:34 am

Gemeam puternic, spatele meu arcuindu-se slab sub atingerile lui. I-am prins parul cu mai multa putere apoi cand isi aduse din nou capul sus, am terminat de desfacut nasturii camasii lui, dand-o jos. I-am sarutat lasciv pieptul, trecand cu limba peste el.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:39 am

-Nu... Lasa-ma pe mine sa-ti ofer placere!
Imi duc mainile pa pantalonii de trening si-i trag usor in jos, doritor sa-l aduc in al noualea cer. Cu grija, sa nu-i produc neplaceri la piciorul in gips, ii dau jos si boxeri albi, expunandu-i excitarea.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:41 am

Il las sa ma dezbrace si sa faca ce vrea cu corpul meu.
-Bine, dar grabeste-te. Nu mai pot, am spsu eu vizibil excitat in urma a ceea ce facuse el.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:47 am

-Nu o sa ma grabesc.
Ii depun un sarut pe buric, apoi altul putin mai jos si altul, si altul, pana ajung la radacina instrumentului sau, radacina imbracata intr-un puf dragalasi de culoarea parului sau lung.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:48 am

Am gemut puternic cand ajunse cu saruturile in acea zona. Stia cum sa ma faca sa inebunesc. Dar intrebarea era.. De ce o facea? Eu ar fi trebuit sa fac toate acele lucruri care sa il excite pe el, nu invers.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:52 am

-Nici vorba sa ma grabesc!
Ocolesc sexul sau, si ma indrept cu sarutarile mai jos, la mingiutele sale intarite, perte care imi trec limba, apoi, pe rand le iau in dura si le sug, provocandu-i baiatului se sub mine un tremurat puternic.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 7:54 am

Incep sa tremur puternic din cauz placerii, prinzandu-ma cu mainile de cearsaf in timp ce printre buzele mele in repetatate randuri gemete se facusera auzite. Corpul meu se unduia neputincios in urma msicarilor lui ce ma inebuneau de-a dreptul.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 8:03 am

-....Niciodata!
Ii las in pace bilutele intarite, pline cu sperma si, de aceasta data, ii iau mandria in gura, cuprinzand-o pe toata, pana la radacina, alunecandu-mi pe dat.
Incep sa fac miscari de sus jos, pula lui lovind regulat omusorul meu. Can simt ca e aproape sa juiteze, mi-o scot din gat, pastrand doar farful ei bulbucat in gura, invitandu-l astfel sa-si dea drumul.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 8:05 am

Simteam deja ca inebunesc de palcere iar miscarile lui erau de-a dreptul demente. Simt cum nu mai pot retine acea placere si imi dau drumul in gura lui, gemand puternic. De afpt, am tipat de palcere din cauza lui.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 8:12 am

Trei, patru jeturi scurte, apoi gura mea musti de sperma lui dulceaga.
Cu ajutorul mainilor, ajung la fata lui, insa cand imi dau seama de ceea ce sunt pe cale sa fac, ma opresc brusc, inghit substanta de unul singur, apoi ii soptesc:
-Crezi ca poti sa te intorci pe burta?
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 8:13 am

Am dat din cap afirmativ si m-am intors cu greu pe burta, nu inainte de a-i linge usor buzele pe care inca mai ramasese nsite sperma.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 9:04 am

Raman un pic socat.
-Hai ca merge, ca doar n-a fost un sarut! imi spun singur, incurajator.
Ii iau perna de la cap, ca sa nu se sufoace, si o pun sub bazin pentru a il ridica. Ii depun un sarut de gat, apoi altul pe umar, iar in cele din urma ajung cu limba la coloana sa, pe care o cobor, lasand-o umezita.
Ar trebuie sa ma asez intre picioarele sale, insa imi e atat de frica de neplacerile pe care as pute sa i le provoc, lovindu-l. Ii prind fesele in palme si incep sa i le mangai, frec, strang, pana prind o culoare rozalie, incantatoare. Imi cobor gura pe una dintre ele, si incep sa o lind, pielea lui infiorandu-se, apoi aplicand acelasi tratament ma but la cealalta.
Ai, frumosul mic, nu inceta sa geama de placere din ce in ce mai tare si ma tepede.
Ii despart fesele cu ajutorul palmelor, lasand priviri mele adancitura aceea dintre ele, cu rozeta mica si rozalie, doritoare de mine.
Intai, buzele mele o saruta usor, apoi limba o incercuieste, lasand dare umede in jurul ei. Din cauza placeri a inceput sa pulseze si sa se deschida,lasand loc limbi mele sa o penetreze, moment in care Ai tipa le propriu, strangand cu putere asternutul in mama. Incep sa fac miscari de du-te, vino, incercand sa ajun din ce in ce mai adanc in interiorul sau.
Pereti anusului sau se strangeau si delatau, cuprinzandu-mi din cand in cand limba ca intr-o menghina. Usor, imi ridic capul de acolo si imi ling buzele care iau pastrat gustul. Imi duc mana la mica deschizatura, iar unul din degetele mele aluneca inauntru, invurtindu-l in carc si atingandu-i pereti care nu incetau sa pulseze.
Ma ridic pentru scurt timp din pat, doar ca sa iau o cutiuta cu lubrifiant. Imi torn in palma putin lichid alunecos, frecandu-i pe urma prapastia dintre fese, apoi, in acelasi timp, doua dintre degete il penetrara brusc si incepui sa fac miscari forfecate inauntrul sau. La scurt timp, al treilea deget se alatura si el, iar Ai im intampina cu un geamat care mie nu mi se paru deloc ca ar fi de durere. Fara sa mai astept, introduc si un al patrulea deget, ca sa-l pot largi cat de cat, nu de alta dar pulanul meu e mare, iar el atat de stramt.
-Iarta-ma frumosule ca te fac sa astepti atat, dar nu vreau sa simti nici un pic de durere. Vreau sa iti placa, sa te simti bine ca si mine!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 9:08 am

Toate miscarile lui ma inebuneau de placere, il iubeam pur si simplu. Tipam si tremuram de placere, stragand acel cearsaf in mainile mele mici ca pe o ultiam farama de realitate care imi mai ramase. Dupa ce el imi spuse acele lucruri am inceput sa gem si mai tare. Eram aproape rupt de placere si il voiam din ce in ce mai mult.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 9:18 am

Il ridic de pe burta, iar eu ma asez in pat, in sezut, cu picioarele despartite, iar pe el il trad in bratele mele, ajutandu-l sa-mi inconjoare talia cu picioarele. Imi duc capul in scorbura dintre umar si gat si-i soptesc.
-Sa stai cuminte si sa nu strangi. Nu vreau sa te doara, nu vreau sa te misti, nu vreau sa fac nimic. Dupa o mica pauza, continui: -Vreau doar sa te simti bine!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 9:20 am

Tremuram de emotie si placere totodata in acelasi timp simtind cum ochii mei sunt plini de lacrimi.
-Nu voi.. face nimic, am spsu eu printre gurile mari de aer.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 9:28 am

-Da, asa, vreau! Vreau sa te simti bine!
Ii apus fesele in palme si il ridic, organul meu intarit, ajungand la intrareain el, presandu-i rozeta. Il las pe Ai in jos, penetrandu-l usor.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28Lun Iun 04, 2012 9:31 am

Am scos un tipat puternic cand organul lui ma patrunse. Atat de adanc, de puternic; ah.. il iubeam asa mult. Incepuse a se misca iar gemetele mele nu se mai opreau. M-am prins cu putere de gatul si umerii lui, strgandu-l in barte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sange parfumat +19 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 - Pagina 12 I_icon28

Sus In jos
 
Sange parfumat +19
Sus 
Pagina 12 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Jeleu parfumat cu clabuci....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Susbsol-
Mergi direct la: