~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Johnny Depp

In jos 
+6
Umi
Anne Marie.
Ðee H.
Dellz.
Fasolică.
Psycho
10 participanți
AutorMesaj
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Joi Iun 28, 2012 6:40 am

Johnny Depp Johnny_depp1_300_400

Și-a făcut debutul în A Nightmare On Elm Street (1984). În 1987 i-a luat locul lui Jeff Yagher în rolul polițistului sub acoperire Tommy Hanson în serialul TV foarte popular 21 Jump Street (1987). În 1990, după câteva roluri mai puțin importante, a început colaborarea fructuoasă cu regizorul Tim Burton. Primul film, dintr-o serie de succese, la care colaborează cei doi este Edward Scissorhands (1990). A continuat să acumuleze popularitate și faimă prin a doua colaborare cu Tim Burton în Ed Wood (1994). În 1997, a jucat rolul unui agent FBI sub acoperire în Donnie Brasco, alături de Al Pacino. Un an mai târziu a apărut în Spaimă și scârbă în Las Vegas, în regia lui Terry Gilliam, iar în 1999 horrorul științifico-fantastic The Astronaut's Wife. În același an a făcut din nou echipă cu Tim Burton în Sleepy Hollow. Urmează apoi rolurile din From Hell (2001), Once Upon a Time in Mexico, Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003), Finding Neverland (2004) și Charlie and the Chocolate Factory (2005).

Imi plac filmele in care a jucat. Este un actor desavarsit. A jucat si in filme de groaza stralucite si imi place felul sau de a raspunde si mima in Piratii din Caraibe =]] Pe deasupra arata si superb la varsta lui.

Psycho XD


Ultima editare efectuata de catre Psycho in Dum Feb 17, 2013 8:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Fasolică.
Administrator
Administrator
Fasolică.


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2050
▌Mesaje : 676
▌Reputatie : 19

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Joi Iun 28, 2012 7:10 am

Johnny Depp este printre actorii mei preferati. Mi-a placut de el de cand l-am vazut prima data in piratii din caraibe, apoi in filmul The Tourist, in care avea un rol principal.
Pot sa spun, "Jos palaria". Este un actor desavarsit si apreciez asta.

Xoxo, Zummy <3
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Joi Iun 28, 2012 9:39 am

Deci Johnny Depp este actorul meu favorit si sa fiu sincera nu stiu de ce dar cred ca are legatura cu personalitaea sa si felul cum ia rolurile f. in serios.
Merita respectat <3
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
Ðee H.
Membru Forum
Membru Forum
Ðee H.


▌Nume : Dee
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 29/11/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 308
▌Mesaje : 289
▌Reputatie : 5

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Sam Iun 30, 2012 5:41 am

Johnny Depp e unul dintre actorii mei favoriti. <3 Am vazut toata seria Piratii din Caraibe, si nu a fost vreun film care sa nu-mi fi placut. Johnny Depp e pur si simplu... genial! <3
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Joi Iul 12, 2012 6:30 am

He's a pure geniuuuuus!<3
Il ador, il ador, e actorul meu preferat. @-)
Imi place la nebunie cum a jucat in Piratii din Caraibe, pur si simplu rolul lui Jack i se potriveste ca o manusa (sau cel putin asa mi se pare mie ). Dar desigur mi-au placut si alte filme in care a jucat.
Si ah, nu stiu, eu am ramas traznita cand l-am vazut orb in Desperado 2, aproape ca mi-a venit sa plaaaaang. :(
Sus In jos
Umi
Membru Forum
Membru Forum
Umi


▌Nume : (๑≖ิټ๑≖ิ≖ิ)
▌Sex : feminin
▌Puncte : 69
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 0

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Dum Aug 19, 2012 2:42 am

Tipul ăsta e un geniu. JUR! Îl ador, ,zău aşa. Îmi place cum joacă şi se află printre actorii mei preferaţi...pe lângă RDJ ahhem.

L-am adorat în Piraţii din Caraibe~! şi încă o fac! I se potrivesc rolurile în care personajele nu sunt tocmai normale..şi am văzut că în unele interviuri este awkward. Se vedea după mutră că era oarecum speriat de mulţime. Depp e un actor desăvârşit.
Sus In jos
http://passivesmile.tumblr.com
Dee :o3
The Best
The Best
Dee :o3


▌Nume : Diana <3.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 02/05/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 680
▌Mesaje : 664
▌Reputatie : 6

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Dum Aug 19, 2012 11:35 pm

Johnny Depp e actorul meu preferat de când eram micuță. E atât de talentat și se transformă așa ușor. Interpreatează atât de bine încât uiți cine e, personajul devine real. Johnny Depp și Tim Burton sunt de nedespărțit =)). Primul film pe care l-am văzut cu el a fost Edward Scissorhands și pur și simplu l-am iubit. Johnny a făcut o treabă extraordinară. Apoi am văzut Legenda călărețului fără cap și am rămas fără cuvinte. Nici nu l-am recunoscut o.o. Am văzut Charlie and the Chocolate factory, încă un film grozav regizat de Tim Burton. Iar de prestația lui Depp nici nu mai vorbesc .După au urmat Pirații din Caraibe, filme pe care le-am văzut de o groază de ori și le știu pe de rost. După mi-am văut visul îndeplinit, actorii mei preferați au jucat împreună. Angelina Jolie și Johnny Depp au fost superbi în The Tourist. Iar de curând am văzut Dark Shadows, A fost genial. Poate un pic tras de păr, dar nu poți face un film de 120 de minute după un serial cu o mie și ceva de episoade. Și așa au arătat Tim Burton și Johnny Depp că nu s-au certat și încă pot face filme grozave împreună :3.Haters gonna hate.
Sus In jos
http://silverrbeatles.tumblr.com/
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Lun Aug 20, 2012 2:42 am

Eu il ador pe Johnny Depp, mai ales cum are accentul ala simpatic, cand spune M-ai ratat. Atata pot sa rad la faza aia. Are un mod de a spune si cand trebuie sa se faca mai tot timpul beat in rolul lui Jack, iar e mortal. Johnny, jos palaria.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Lun Aug 20, 2012 2:46 am

Johnny Deep, un actor dintre cei mai cei. Rolul sau din Piratii din Caraibe a aratat ca poate sa interpreteze chiar orice, iar eu cred ca rolul lui Sparrow a fost facut pentru acest om. Mimica, replicile, tot ce da viata acelui personaj sunt perfecte daca vin de la el, iar asta da viata si filmului. Eu una il admir pe acest om.
Sus In jos
sakura chan
Membru Forum
Membru Forum
sakura chan


▌Nume : Sakura Haruno
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 29/08/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 252
▌Mesaje : 240
▌Reputatie : 4

Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28Joi Feb 14, 2013 12:30 pm

Este unul dintre actori mei preferati <3. Imi place foarte mult cum intra in pielea personajelor, este uimitori. Are niste filme excepionale, tatuajele le ador, cred ca reprezinta o particica din viata lui. Are tot ce-i trebuie unui barbat este fara cuvinte. Johnny Depp 3113035521 I'm in love with him.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Johnny Depp Empty
MesajSubiect: Re: Johnny Depp   Johnny Depp I_icon28

Sus In jos
 
Johnny Depp
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☼ คltele ☼ :: Diverse :: TV :: Actori-
Mergi direct la: