~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 How I Met Your Mother

In jos 
AutorMesaj
Ðee H.
Membru Forum
Membru Forum
Ðee H.


▌Nume : Dee
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 29/11/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 308
▌Mesaje : 289
▌Reputatie : 5

How I Met Your Mother Empty
MesajSubiect: How I Met Your Mother   How I Met Your Mother I_icon28Sam Iun 30, 2012 5:52 am


How I Met Your Mother How-i-met-your-mother

HOW I MET YOUR MOTHER este o comedie despre Ted, in general si, mai exact despre cum el s-a indragostit. Totul a inceput atunci cand prietenul cel mai bun al lui Ted, Marshall, arunca bomba, cum ca o va cere de sotie pe actuala prietena, cu care era de mult timp, o educatoare, Lily. In acest moment Ted realizeaza ca ar fi indicat ca si el sa fac pasul cel mare, lucru ce implica mai intai sa-si gaseasca, marea iubire. Cel care il ajuta in marea cautare, este prietenul lui, Barney, un burlac convins, cu pareri mereu surprinzatoare si cu diferite metode de a cunoaste femei, care nu dau niciodata gres. Cand Ted o cunoste pe Robin, este sigur ca e vorba de dragoste la prima vedere, dar destinul are un cuvant de spus in ceea ce il priveste. Seria este narata prin intermediul flahback-urilor: Ted le povesteste copiilor sai, cum a cunoscut-o el pe mama lor mai exact.
Sursa: http://www.tvblog.ro/serial/how-i-met-your-mother/

How I met your mother este serialul meu favorit. <3 Imi place deoarece e haios si ...nu stiu, are cate ceva din fiecare. xD Vi-l recomand. :]
Sus In jos
 
How I Met Your Mother
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☼ คltele ☼ :: Diverse :: TV :: Seriale-
Mergi direct la: