~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

• Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻

AcasaPortalInregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

Distribuiţi | 

Grey's Anatomy

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dee :o3
The Best
The Best

▌Nume : Diana <3.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 02/05/1998
▌Varsta : 19
▌Puncte : 680
▌Mesaje : 664
▌Reputatie : 6

MesajSubiect: Grey's Anatomy   Sam Iun 30, 2012 1:33 pm

Serialul ne introduce in viata de zi cu zi a echipei de stagiari si a indrumatorilor acestora din spitalul Seattle Grace. Personajele principale, Meredith Grey - personajul care da si numele serialului, Cristina Yang, Izzie Stevens, George O’Malley si Alex Karev, isi traiesc primele experiente in medicina, vor evolua ca viitori chirurgi si ne vor dezvalui dramele lor profesionale, dar si problemele din vietile lor personale. Meredith incearca sa treaca peste sechelele copilariei petrecute alaturi de mama sa, Ellis Grey, chirurg renumit in spital, Cristina Yang vrea sa fie prima in tot ce face, fiind o persoana exagerat de competitiva, Izzie se straduieste sa scape de eticheta de blonda/fost model, George incearca sa isi invinga timiditatea si sa devina respectat de colegi, iar Alex isi ascunde originile obscure si compexul de inferioritate prin aroganta. Cazuri medicale, povesti de iubire si intrigi, toate in Grey’s Anatomy!

Iubesc serialul, este unul dintre favoritele mele. Ma uit la el de vreo trei si cam de atunci vreau sa devin medic. Eu va reomand sa va uitati la el, e un serial foarte bun ce merita urmarit.
Atentie ! Spoilere:

Spoiler:

Sus In jos
http://silverrbeatles.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum

▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 23
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy   Mar Iul 24, 2012 9:41 am

am ramas in urma la serialul asta ca nu merge netul si am net pe stick ceea ce ma impiedica sa vad vreun serial :((((( preferata mea e Cristina, mi se pare geniala si foarte frumoasa actrita. imi placea si Izzie, era draguta, pacat ca a disparut din peisaj... sincer credeam ca o sa moara. ma amuza Alex asa afemeiat cum e el si cum o enerva pe April ca isi aducea mereu cuceririle in casa comuna pe care o aveau =))
Avery si Lexie erau un cuplu dragutel, dar parca tot as fi vrut ca Lerxie sa ramana cu Mark... a fost ciudat ca, Calliope a ramas gravida cu el :| a fost ciudat... si acum saracul copil are 3 parinti, weeird ;)) Meredith ma enerveaza la unele faze, nu stiu de ce, pur si simplu o.o imi placea cand Bailey avea o aventura c uasistentul ala =)) pacat ca s-au despartit
cat despre partea medicala au fost unele operatii destul de ciudatele :">
abia astept sa am net normal din nou sa recupereez <3

Sus In jos

Grey's Anatomy
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☼ คltele ☼ :: Diverse :: TV :: Seriale-
Mergi direct la: