~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Now let's start the.....

In jos 
+4
Psycho
°o.O Skittles O.o°
Dee :o3
•’*Obsession•Nightmare•’*
8 participanți
AutorMesaj
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Dum Iul 01, 2012 12:35 am

Ask me whatever you want .Promit sa nu ma supar ^o^

Now let's start the..... Tumblr_lrskk9KwCe1qbm2qz
==> Please be nice and respectful
==> Don't blame me for the answer i will give
==> Don't ask the same question
==> And that's all I wanted to say ^^
Sus In jos
Dee :o3
The Best
The Best
Dee :o3


▌Nume : Diana <3.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 02/05/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 680
▌Mesaje : 664
▌Reputatie : 6

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Dum Iul 01, 2012 1:02 am

1. De cat timp esti fana kpop ?
2. Care este trupa ta preferata ?
3. Ce parere ai despre cantaretii romani ?

Revin c:
Sus In jos
http://silverrbeatles.tumblr.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Dum Iul 01, 2012 1:22 am

Dee :o3 a scris:
1. De cat timp esti fana kpop ?
2. Care este trupa ta preferata ?
3. Ce parere ai despre cantaretii romani ?

Revin c:

1. De cat timp sunt fana k-pop *o*?
Ummm din 2008- 2009 as putea spune ,hehehe datorita trupei DBSK sm inceput sa-mi placa kpop-ul,deci ei sunt prima mea trupa, si inca mai ascult melodile lor * .Yep am fost o fana a lor ,inca sunt dar nu chiar ca inainte.
2.Trupa mea preferata *cough*cough* am mai multe nu doar una XD,asa am sa scriu doar cateva dintre ele ,o sa le numerotez *asta nu inseamna ca acm un top anume*
1. B.A.P
2.MBLAQ
3.DBSK
4.Shinee
5.U-kiss
6.Beast
7.B1a4
8.Nu'est
9.Dalmatian
10.T-ara
11.After School
12.Kara
13. Girls Generation
14.Super Junior
15.Ze:A
16.2NE1
17.Big Bang
18.Ft.Island
19.C.n Blue
2o.Infinite
21.Teen Top
22.SS501
23.F(X)
Si etc ,ca pot sa ma lungesc inca dar mai bine nu XD
3.Hmmm despre cantareti romani ce parere as putea sa am ,sa vedem ,sincera sa fiu nu prea am mai ascultat de mult cantareti romani XD ,asa ca in momnetul de fata nu am exact ,o anume parere despre ei :\.Dar exista destui cantareti romani,care dupa parerea mea,au voce si sunt talentati.
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Dum Iul 01, 2012 2:00 am

4.Care a fost cel mai oribil vis al tau?
5.Ce inseamna pentru tine cuvantul 'prietenie'?
6.Daca ai mai avea de trait doar o zi, care ar fi ultimele 3 lucruri pe care le-ai face?
Cam atat :3
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Dum Iul 01, 2012 2:13 am

Heya~

7. Iti place mancarea picanta? Dar dulciurile?
8. Daca ai avea sansa sa iti indeplinesti cea mai mare dorinta, dar cu conditia sa pierzi ceva important in schimb, ai accepta? (Asta ma duce cu gandul la xxxHolic)
9. Crezi in extraterestrii?

So, cam atat =]

Psycho XD
Sus In jos
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Dum Iul 01, 2012 2:31 am

Citat :
4.Care a fost cel mai oribil vis al tau?
5.Ce inseamna pentru tine cuvantul 'prietenie'?
6.Daca ai mai avea de trait doar o zi, care ar fi ultimele 3 lucruri pe care le-ai face?
Cam atat :3

4.Cel mai oribil vis al meu,nu am prea avut vise oribile,dar daca s-ar putea, as spune ca viata si anumiti parti din trecutul meu sunt ca un vis oribil pentru mine >w<
5.Cuvantul prietenie pentru mine a insemnat si inseamna mult,deorece pentru mine pretenia este ca o exprimare libera si sincera a gandurilor si simtirilor fara a fi imediat judecat.
6.Sa vedem ,primul lucru pe care l-as face ar fi sa vizitez locurile in care am copilarit,dupa aceea as scrie o scrisoare in care mi-as expune parerea despre viata pe care am dus-o iar ultimul lucru pe care l-as face ar fi sa-mi imbratisez sora geamana.




Citat :
Heya~

7. Iti place mancarea picanta? Dar dulciurile?
8. Daca ai avea sansa sa iti indeplinesti cea mai mare dorinta, dar cu conditia sa pierzi ceva important in schimb, ai accepta? (Asta ma duce cu gandul la xxxHolic)
9. Crezi in extraterestrii?

So, cam atat =]

Psycho XD

7.Hmm ca sa fiu sincera ,da imi place mancarea picanta si dulciurile ,okey dulciurile imi plac mai mult.
8.Da as renunta ,desi ar depinde ar fi o decizie grea dar poate ca as accepta sa pierd ceva important in schimbul donrintei.Dar depinde ce anume pierd.
9.Nu cred in extrateresti sau alte creeaturi -__-||| ,desi unele ma sperie.
Sus In jos
Dee :o3
The Best
The Best
Dee :o3


▌Nume : Diana <3.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 02/05/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 680
▌Mesaje : 664
▌Reputatie : 6

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Lun Iul 02, 2012 2:59 am

10. Cum ai reactiona daca ai avea in fata propriul idol ?
11. Care este mancarea ta preferata facuta in casa ?
12. Crezi in destin ?
Sus In jos
http://silverrbeatles.tumblr.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:33 am

Dee :o3 a scris:
10. Cum ai reactiona daca ai avea in fata propriul idol ?
11. Care este mancarea ta preferata facuta in casa ?
12. Crezi in destin ?
10. Probabil as fi foarte surpinsa ,apoi as plange * yeah sunt o persoan palnagacioasa* .Ce pot sa spun ,as fi fericita sa-l intalnesc dar nu as sari ca o disperata pe el :|, m-as purta cat mai civilizat cu acesta si as discuta ,cel mai probabil i-as pune intrebari de genul ,, Ce l-a determinat sa isi aleaga cariera pe care o are?'' sau ceva de genu .
11. Mancarea mea pereferata facauta in casa hmmmm...let's see ,orezul si tocana de ciuperci plus salata de legume pe care o facea mama *ohh God ii asa de buna*Desi ar mai fi si prajitura pe care o face *__* it's soo tasty ,dar ai spus mancare nu dulce deci am scris mancarea mea preferata .
12.Nu prea cred in destin imi este greu sa cred ^^.As minti daca daca as spune ca eu cred in destin.


Ultima editare efectuata de catre •’*Obsession•Nightmare•’* in Lun Iul 02, 2012 11:29 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Skilly
The Best
The Best
Skilly


▌Nume : Gabriela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 18/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 236
▌Mesaje : 210
▌Reputatie : 10

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Lun Iul 02, 2012 10:26 am

13. De ce obiect nu te-ai putea desparti daca ai pleca intr-o vacanta toata vara?
14. Cum ar arata vacanta visurilor tale?
15. Care este locul unde nu ai vrea sa fii intr-o vacanta?

>.< I'll back.
Sus In jos
http://www.oglinda-sparta.blogspot.com
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Lun Iul 02, 2012 11:30 am

Skilly a scris:
13. De ce obiect nu te-ai putea desparti daca ai pleca intr-o vacanta toata vara?
14. Cum ar arata vacanta visurilor tale?
15. Care este locul unde nu ai vrea sa fii intr-o vacanta?

>.< I'll back.
13. De un obiect de care nu m-as desparti daca as pleca toata vara ,pai ar fi ursul meu mare de plus ,*oww e asa de cute *
14. Vacanta visurilor mele *kekeke* ar fi in Korea de Sud sau Anglia ,unde sa lenevesc, sa vizitez multe locuri ,si sa gust dintre specialitile de acolo.
15. Sincer nu as vrea sa merg in vacanta in Italia >.> ,nu mi-ar place deloc acolo.


Ultima editare efectuata de catre •’*Obsession•Nightmare•’* in Lun Iul 02, 2012 11:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Lun Iul 02, 2012 12:36 pm

16. Cat de mult stai in fata oglinzii pe zi?
17. Ce show preferat ai?
18. De cat timp asculti k-pop?
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Lun Iul 02, 2012 11:24 pm

Citat :
16. Cat de mult stai in fata oglinzii pe zi?
17. Ce show preferat ai?
18. De cat timp asculti k-pop?

16.Pai dimineata cand ma trezesc stau 10 minute,dupa cand mai trec prin fata oglinzi de pe hol ma mai opresc sa ma uit XD dar in general nu stau foarte mult,dupa parerea mea.

17.Momentan nu am nici un show preferat deorece nu prea am mai vizionat >.> ceva la t.v,dar daca e sa spun un show preferat as spune ,,Hello Baby season 5'',pe care l-am vizionat acum cateva luni >.>

18.Hmm...Kpop,ascult de prin 2008-2009 cam asa ceva cand am descoperit trupa DBSK cu melodia mirotic,eram fana inraita DBSK XD.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Vin Iul 06, 2012 2:38 pm

1. Cat de mult ma iubesti?
2. Cand ne vm intalni in TM ce ai de gand sa faci prima data?
3. Unde vei sa mergi in TM, ce vrei sa vizitezi?
4. Sora ta ma va manca? OwO
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Vin Iul 06, 2012 3:15 pm

● Lene a scris:
1. Cat de mult ma iubesti?
2. Cand ne vm intalni in TM ce ai de gand sa faci prima data?
3. Unde vei sa mergi in TM, ce vrei sa vizitezi?
4. Sora ta ma va manca? OwO
1. Iubirea mea pentru tine nu poate fi masurata ^^ sau exprimata .Now let's start the..... Kiseop-heart Esti persoana la care tin mult si nu pot sa fiu exacta deorece cand ti la o anumita persoana no poti expima exact print-un sa zicem numar pentru ca nu isi are rostul
2.Hmmm pai ,sa iti explic in gifuri .Prima data cand ajung am sa fiu ceva de genu Now let's start the..... Tumblr_m2iws1FPcf1r4q5hq ,dupa te vad pe tine si am sa fac asta
Now let's start the..... Tumblr_li8smxUMFK1qgl4vpAnd I will give you a big but a really big hug .
3. Nu cunosc Timisoara ai zis ca imi arati tu orasul ,deci ma las pe mana ta .
4.Nup nu cred ca va face asta din cate o cunosc eu bine ^^.O sa uite de tot ce a zis ,she is really a loveble person.==> Now let's start the..... Tumblr_m6oux0YdkB1qj3z2j
Si multumesc pentru intrebari ,luv you Now let's start the..... Tumblr_m4hbhueFhp1r4q5hq
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Vin Iul 06, 2012 3:21 pm

Aww <3 Si eu te iubesc <3 Abia astept sa ne vedem <3 O sa sar pe tine de te trantesc pe jos si o iau si pe Sunny cu mine, si Deea, si Carmen O.O

1. Care era porecla data de parinti cand erai mica?
2. Ce te-a facut sa te casatoresti cu mine?
3. Care a fost prima ta parere despre mine?
4. Mai ti minte cum nea-m cunoscut?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Vin Iul 06, 2012 3:31 pm

● Lene a scris:
Aww <3 Si eu te iubesc <3 Abia astept sa ne vedem <3 O sa sar pe tine de te trantesc pe jos si o iau si pe Sunny cu mine, si Deea, si Carmen O.O

1. Care era porecla data de parinti cand erai mica?
2. Ce te-a facut sa te casatoresti cu mine?
3. Care a fost prima ta parere despre mine?
4. Mai ti minte cum nea-m cunoscut?

1.Porecla mea de cand eram mica,era Kiki :| .O doamne o uram , o detestam.
2.Asta e o intrebare buna,asa sa vedem ceea ce m-a facut sa ma castoresc cu tine ,a fost faptul ca esti o persoana sincera cu mintea deschisa in fata careia nu imi era frica sa spun o prostie deorece nu ma criticai sau spuneai ceva,defapt pot spune ca mai degraba radeai si faptul ca esti o persoana care pune suflet in ceea ce are si incearca sa-l tina cat mai aproape de ea.
3.Hmm prima mea parere era : Fata asta e total opusul meu dar ceva imi spune ca o sa ma inteleg cu ea,si da a mers mai bine decat ma asteptam okey mai avem momente de drame >.>
4.Da mi-ai zis ca sunt plictisitoare XD si eu cred ca am zis : Bine T^T
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Mier Iul 18, 2012 12:28 pm

1. Care ar fi primul lucru pe care l-ai face daca s-ar opri timpul si doar tu ai putea sa te misti?
2. Crezi in sirene si fantome?
3. Ce te atrage prima data la un baiat?
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Mier Iul 18, 2012 12:54 pm

IzZ. a scris:
1. Care ar fi primul lucru pe care l-ai face daca s-ar opri timpul si doar tu ai putea sa te misti?
2. Crezi in sirene si fantome?
3. Ce te atrage prima data la un baiat?
1. Pai primul lucru pe care l-as face ar fi sa merg la fosta prietena acasa ,si sa ma sigur ca este bine chiar daca nu mai vrea sa ma vada si apoi m-as duce in locul unde am locuit si am copilarit mai demult .
2.Nu prea cred in sirene si nici in fantome ,desi ma seprie cand aude ceva despre fenomene paranormale sau ceva ce are legatura cu fantomele ,sirenele nu stiu ce sa zic ;-;
3.Zambetul ,mi-ar place sa aiba un zambet dulce ,care sa imi emane o stare de bine si de caldura .
Sus In jos
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Vin Iul 20, 2012 9:52 am

Heii :3 Ce faci? (asta nu se pune :)) )
1. Cat de mult te privesti in oglinda?
2. Ce materie ai vrea sa fie scoasa de la scoala?
3. La cati ani vrei sa te casatoresti? :))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:51 am

Electra :3 a scris:
Heii :3 Ce faci? (asta nu se pune :)) )Eating ^^'''.
1. Cat de mult te privesti in oglinda?
2. Ce materie ai vrea sa fie scoasa de la scoala?
3. La cati ani vrei sa te casatoresti? :))
1.Nu prea mult ,desi uneori am scapari si ma uit mai mult de trei ori sau patru ori pe zi in oglinda >.<
2.Matematica si Chimia ,stiu ca nu am voie doua si ca ai zis una dar astea nu le inteleg deloc zici ca sunt ceva ciudateni care vin pe post de ortava .
3.La cati ani vreau sa ma casatoresc ,hmm depinde poate pe la 26 sau 27 sau 30 nu stiu sigur dar nu vreau sa ma casatoresc prea repde si sa dau cu piciorul in viitorul meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Now let's start the..... Empty
MesajSubiect: Re: Now let's start the.....   Now let's start the..... I_icon28

Sus In jos
 
Now let's start the.....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem :: Interviuri-
Mergi direct la: