~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Flori ilegale

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Vin Iul 06, 2012 11:25 am

Tot ce mai puteam vedea în fața ochilor erau luminile,care aproape te orbeau, ale mașinilor din jur. Nici nu știu unde sunt exact.Simt doar o ușoară amețeală și o stare de..uh...bucurie. Râdeam degeaba și probabil că toți se uitau ciudat la mine, dar nu-mi păsa deloc.Da, asta e cheia fericirii mele! Drogurile, "florile ilegale", cu siguranță nu erau cea mai bună alegere. Defapt erau o alegere idioată. Bine că totuși realizez asta. Nici acum nu știu de ce exact am făcut asta. Uh, dar cui îi mai pasă?


Ultima editare efectuata de catre Mao. in Dum Iul 29, 2012 9:56 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Vin Iul 06, 2012 11:59 pm

ooc: mind if I join?
bic:
Intr-adevar avea nevoie de putin timp pentru el insusi; orice activitate care l-ar putea ajuta sa nu se mai gandeasca la anumite chestii care ii dadeau de ceva vreme dureri de cap era bine venita. Dar betia nu era un remediu prea bun, se gandi. In niciun caz alcoolul; stia deja efectul ce il avea asupra sa si ce se intamplase ultima data cand il consumase. Nu putea face aceeasi greseala de doua ori. Asa ca se indrepta lenes spre clubul ce-i aparu in campul vizual hotarat sa stea doar pe un scaun si sa isi impezeasca mintea intr-un coltisor mai retras.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Inque~
Moderator
Moderator
Inque~


▌Nume : Delia
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 192
▌Mesaje : 170
▌Reputatie : 2

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Sam Iul 07, 2012 5:13 am

Mao, editeaza-ti postul. Trebuie sa ai minimum trei randuri intregi, nu jumatati.
Sus In jos
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Sam Iul 28, 2012 12:55 am

O, dar ce avem noi aici! Se pare ca tinerii drogati in mijlocul strazilor incep sa devina o obisnuita pentru ochii mei. Haide, Haide, ce s-ar intampla daca ne-am distra putin?..
-Baieti, luati-l!
Baietii mei s-a conformat imediat si l-au legat cu franghii de maini, la spate. Am intrat intr-o limuzina. In lumina farurilor, ii apuc barbia si il sarut usor pe buze.
-Mmm, dulce. surad eu.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Sam Iul 28, 2012 1:00 am

Nu realizam ce se intampla cu mine. M-am smucit cand tipul ma sarutase si mi-am dat ochii peste cap.
-Ce vrei? i-am spus pe un ton calm, in ciuda faptului ca eram destul de ametit.
Am scrasnit din dinti, incercand din rasputeri sa ma eliberez intr-un fel anume. Nu aveam nicio sansa, funia era mult prea stransa. Le-am mai aruncat o privire plina de dispret tipilor si mi-am lasat capul pe spate, zambind usor ironic.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 11:49 am

-Shuusei. mi se adresa o voce din spate, din umbra.
-Oo, dar cine ma striga asa? rad ironic, stiind ce va pati persoana care ma striga simplu, pe nume.
-Dar cum ai vrea sa te strig, sefule? Vad negru in fata ochilor cand ma intorc, si nu numai la figurat. Un asasin imbracat in negru, un inger cazut imi striga numele.
-Dar cum... CUM, ALEX?! CUM?
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 11:58 am

Mi-am intors pentru o clipa privirea catre cei doi tipi ce discutau. Mi-am lins nepasator zgarietura de la buza si m-am trantit din nou pe spate.
Nu stiam unde trebuia sa mergem si ce voiau sa-mi faca. Limuzina parea a fi una din cele mai scumpe, iar tipul, ''seful'', era destul de tanar. Sigur se ocupa cu alte treburi.
Simteam ca o iau razna. Mi-am inchis ochii, simtind cum o usoara euforie ma cuprinde.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 12:04 pm

-Cum adica, cum?.. Stii ca nimic nu ma poate tine departe de tine.. Nici ziduri inalte de 5 metri. Alex a zambit miseleste, lasandu-si dintii albi sa luceasca in lumina.
A venit aproape de mine, si mai aproape, si mai aproape, incat era la doar cativa pasi de mine. I-am luat bratul drept si l-am pipat. Nu avea arma la el.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 12:08 pm

Am tresarit brusc cand am auzit acele voci din nou. Uh, tipii astia aveau de gand sa o faca in fata mea? Nu se putea mai bine de atat. Am facut un zgomot cu piciorul, incercand sa-l fac pe tipul ala sa se uite la mine si sa nu se mai pipaie cu celalalt.
-Te intrebasem ce vrei de la mine.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 12:11 pm

-Asculta.. Alex m-a luat de mana si mi-a spus serios: Nu vreau decat un loc unde sa ma ascund si sa ma apar. Vei fi seful meu. Voi face ce vrei tu. Te rog, pentru tot ce a fost odata, lasa-ma sa stau aici...
-Bine... am raspuns fara sa gandesc. Prezenta lui ma facea sa tremur. Nu stiu cum aveam sa ii comand lui ecva, adica... era el. Ce naiba?!
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 12:16 pm

M-am ridicat de pe bancheta si m-am apropiat de cei doi tipi, lovindu-l pe unul din ei. Acel Alex, probabil. Nu fusesem atent caci eram mult prea nervos. Privirea imi era oricum inca incetosata datorita drogului. In momentul urmator eram cazut pe asfaltul rece. Nu mai vedeam absolut nimic. Auzeam doar un continuu ecou. Ma simteam de parca as fi incercat sa evadez dintr-un vis straniu. Totul devenea din ce in ce mai ciudat.


Ultima editare efectuata de catre Mao. in Dum Iul 29, 2012 9:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 12:25 pm

-Auch. Ai noi achizitii? Alex se uita ciudat la tipul pe care il luasem cu baietii, mai devreme, de pe strada.
-Eh, de distractie...
Mi-a luat barbia in maini si mi-a soptit la ureche:
-Mie dor de tine, sa stii... mi-a coborat un fior din crestetul capului pana in talpi. Tremuram, dar am ramas fara sa zic nimic. Mai vedeam doar o umbra neagra, care se indeparta.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Dum Iul 29, 2012 9:55 pm

Am reusit sa ma ridic de pe asfaltul rece, observand cum acel Alex se indeparta. Mi-am scuturat putin blugii si m-am apropiat, leganandu-ma ametit, de celalalt tip. Pentru o clipa chipul sau rece si indiferent imi daduse fiori. L-am privit intr-un mod aproape la fel de dispretuitor.
-Ti-a plecat maimutoiul, acum spune-mi ce ai de gand,am reusit sa spun, insa inca mai gafaiam.
Mi-am scuturat capul de 2 ori, parca dorind sa ma trezesc in vreun fel. Mi-am trecut mana prin par, in acelasi timp dand la o parte si cateva fire ce imi cadeau pe ochi.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Lun Iul 30, 2012 2:23 am

Am trecut pe langa el, nepasator, tragandu-i o palma peste fata.
-Stai linistita, scumpete, o sa avem treaba amandoi...
Inca tremuram de la prezenta lui Alex. Ii simteam degetele pe gatul si barbia mea, ii simteam parfumul... Si totusi, ceva ma tinea sa nu fug inapoi dupa el, sa-i strang in brate, sa-l sarut patimas...
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Lun Iul 30, 2012 3:07 am

Treaba? La ce se referea? Nici macar nu il cunosteam. Din cate auzisem, il chema Shuusei. Mi-am dus mana la obrazul ce fusese atins de palma sa, parca dorind sa sterg acele amprente de pe chipul meu.
L-am tras de mana. Pentru o clipa parca imi inghitisem toate cuvintele. Uitasem ce voiam sa ii zic, doar...il priveam.
-Treaba, zici? am spus putin nervos si am inceput sa rad isteric. A, si sa nu ma mai numesti „scumpete”
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mar Iul 31, 2012 10:16 am

-Ba o sa te numesc cum vreau. i-am ridicat barbia si l-am privit in ochi, ironic. Esti al meu acum. Am ranjit. Se pare ca era unul dintre cei razvratiti. Mai bine tacea si isi accepta soarta de produs de acum incolo. El era jucaria mea, doar a mea.... Si pot face ce vreau cu el. Ce vreau.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mar Iul 31, 2012 11:06 am

M-am smucit si m-am dat in spate. Am vrut sa fug, dar o gramada de tipi ma inconjurau, plus ca inca eram ametit. M-am frecat la ochi si i-am zambit lui Shuusei.
-Nu voi fi al tau.
Inainte de a incerca sa plec din acel loc, sau macar sa ma indepartez putin, mi-am intors capul la el si i-am scos limba jucaus.
-Nu voi fi animalul de companie al nimanui.

Uram sa-mi vorbeasca cineva in halul ala.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mar Iul 31, 2012 11:29 am

L-am privit doar in ochi, si apoi am dat comanda.
-Baieti! Luati-l in camere. Vreau sa ii puneti pe cei de la etaj sa aiba grija de el.. sa il.. cuminteasca putin. Am ranjit la el si apoi am plecat, lasandu-mi mana sa ii atinga abdomenul. Pasii mei erau repezi in drum spre birou.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mar Iul 31, 2012 11:36 am

Niste tipi m-au luat de brate, ridicandu-ma in aer, si m-au dus spre o camera stranie. Numai intuneric...Corpul imi tremura al naibii de tare si nu stiam cum sa reactionez. Erau uriasi, la propriu. Am incercat sa ma smucesc, insa tot ce faceam era inutil. Am bolborosit ceva, o injuratura, nu imi pasa ca ii enervam mai rau sau ceva.
Unul dintre ei m-a trantit pe un scaun si efectiv mi-a sfasiat jacheta si tricoul. Am incercat sa-l lovesc cu piciorul, insa acesta mi l-a prins cu ambele brate. Am scos un sunet ascutit cand tipul ma trantise pe jos.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mar Aug 14, 2012 2:27 am

M-am asezat pe scaunul mare, de piele, si am semnat cateva acte de transfer. Printre foile ravasite, am zarit o poza. Era poza lui. Ca prin telepatie, din camera alaturata se aud tipete. Cladirea era destul de noua pentru mine, dar ce era in camera alaturata? Un birou, parca? Nu. Brusc, mi-am adus aminte: I-am pus pe baieti sa il cuminteasca pe noua mea achizitie. M-am uitat la poza lui pe fisa, apoi auzind sunetele, am fugit in camera.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mar Aug 14, 2012 2:39 am

Unul dintre tipi m-a tras de par atat de tare incat imi simteam trupul mult prea amortit pentru a mai face vreo miscare. Nu avea rost, oricum.
Eram la fel de confuz ca atunci cand ''seful'' lor ma luase de langa iesirea clubului. Un scartait de usa a intrerupt conversatia matahalelor. Era cel ce se pare ca le dadea ordine tuturor pe aici. I-am admirat corpul pentru cateva secunde..da...era frumos.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mier Aug 22, 2012 9:34 am

-Copii, la dracu, v-am zis sa-l invatati minte, nu sa-l futeti pana moare. i-am luat barbia si m-am uitat in ochii lui.
-Rahat! E drogat, idiotilor. Luati-l la infirmerie, pregatit-i un pat... Trebuie sa aveti grija de el.
Ah, la naiba... astia nu sunt in stare de nimic. Decat de bagat in cur. Frate, chiar aveau sa-l omoare acolo? Ah, eu trebuie sa fac toata treaba.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mier Aug 22, 2012 9:44 am

Aceeasi tipi care adineauri zambeau pervers si voiau sa imi atinga orice particica a corpului m-au luat si m-au dus la infirmerie.
Deodata devenisera catelusi cu parul cret, desi inca mai simteam cum parca privirile lor pline de ura o patrund pe a mea.
M-au intins pe un pat, eram mult mai amortit ca inainte. Ma durea intreg corpul.
Si negru...vedeam numai negru in fata ochilor acum. Simteam ca ma pierd intr-un abis.
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Kite.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kite.


▌Nume : Ame Kita.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 20/04/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 202
▌Mesaje : 192
▌Reputatie : 0

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mier Aug 22, 2012 10:03 am

Peste un sfert de ora, am plecat la dormitoare. Inca ma minunam de cladirea asta... avea de toate. Si era asa de ascunsa de ochii lumii.
Cand am intrat la el in dormitor cu cheia pe care am luat-o de la ingrijitor, l-am gasit dormind. Dormea chiar frumos. Il curatasera de sange, si ii vedeam bine fata. Avea genele lungi.
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28Mier Aug 22, 2012 10:06 am

Se pare ca adormisem.
M-am trezit brusc simtind prezenta cuiva langa mine. Era seful tipilor. S-a mirat putin cand m-a vazut ca m-am ridicat in fund asa speriat.
-Ce..ce cauti aici?
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Continut sponsorizat





Flori ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Flori ilegale   Flori ilegale I_icon28

Sus In jos
 
Flori ilegale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: