~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Depozit de intrebari si raspunsuri..

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
7Roby7
Membru Forum
Membru Forum
7Roby7


▌Nume : Roby
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 23/07/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 152
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 0

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Mar Iul 10, 2012 11:51 pm

Buna,sper ca titlul spune deja ce este cu acest topic.. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3293719954 Asadar...daca aveti vreo intrebare puneti-o aici Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3955208652
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Mier Iul 11, 2012 12:51 am

1.Ce-ti place sa faci cel mai mult?
2.Cum te-ai descrie intr-un cuvant?
3.Esti mai mult pesimist sau optimist?

Cam atat^^
Sus In jos
Inque~
Moderator
Moderator
Inque~


▌Nume : Delia
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 192
▌Mesaje : 170
▌Reputatie : 2

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Mier Iul 11, 2012 12:52 am

4. Romana sau matematica?
5. Iti place berea?
6. Ce faci in timpul liber?
7. Care a fost ultima minciuna pe care ai spus-o?
Sus In jos
7Roby7
Membru Forum
Membru Forum
7Roby7


▌Nume : Roby
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 23/07/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 152
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 0

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Mier Iul 11, 2012 12:57 am

* o.O Skittles O.o *
1.Ce-ti place sa faci cel mai mult?Sa fac design. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 26920972
2.Cum te-ai descrie intr-un cuvant?Zgarca Depozit de intrebari si raspunsuri.. 29722805
3.Esti mai mult pesimist sau optimist?N-as vrea sa fiu asa dar mai mult pesimist..

Inque~
1. Romana sau matematica?Clar matematica Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3539030516
2. Iti place berea?Am gustato si mi-a placut dar nu beau.. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3595735553
3. Ce faci in timpul liber?Design
4. Care a fost ultima minciuna pe care ai spus-o?Ieri am mintit un prieten ca nu eram acasa.. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 356934092

Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Mier Iul 11, 2012 6:48 am

1. Ce parere ai despre femeile care se vopsesc lunar?
2. Ce faci in timpul liber?
3 ce parere ai despre anorexie?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
7Roby7
Membru Forum
Membru Forum
7Roby7


▌Nume : Roby
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 23/07/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 152
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 0

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Mier Iul 11, 2012 7:37 am

1. Ce parere ai despre femeile care se vopsesc lunar?Sincer sa fiu,nu am nicio problema cu ele,dar nici nu pot spune ca sunt fanul lor numarul 1.. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3098184814
2. Ce faci in timpul liber?Ies afara,fac design sau joc un joc MMORPG Depozit de intrebari si raspunsuri.. 4185571537
3. Ce parere ai despre anorexie?Cred ca este un lucru chiar ingrozitor,nu spun ca sunt un fan al mancarii(indiferent sanatoasa sau nesanatoasa) dar este un caz intalnit aproape doar oamenilor care fac prea multa cura de slabire sau vegetarienilor.Si eu am momente cand am anorexie,dar foarte rar intalnit,deci nu prea am probleme nici cu corpul nici cu nebunia de a slabi sau a ma ingrasa. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3837744129
Sus In jos
Mao.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Mao.


▌Nume : Mery ^^
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 482
▌Mesaje : 433
▌Reputatie : 11

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Joi Iul 12, 2012 5:20 am

1. Ce parere ai despre yaoi/yuri/hentai?
2. Ti-ar fi placut sa fii fata?
3. Cum reactionezi la comentariile negative, la hateri?

Atat :3 Eu imi iau zboooooruuuuul-ul-ul-ul *ecou*
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
7Roby7
Membru Forum
Membru Forum
7Roby7


▌Nume : Roby
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 23/07/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 152
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 0

Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28Joi Iul 12, 2012 5:25 am

1. Ce parere ai despre yaoi/yuri/hentai?Pai nu sunt fanul lor numarul 1,dar nu pot spune ca ii urasc,ma mai uit din cand in cand la unele episoade,desi e foarte foarte rar,cred ca ultimul episod vazut a fost acum 3 luni cu ceva de genu,dar cam urasc yaoi si yuri,totusi hentai,nu am facut asta si nici nu am de gand sa o fac,oricum,nu cred ca o sa ma mai uit la ceva de genu,nu sunt nici yaoi nici yuri nici hentai :P Oricum cred ca Yuri a mai multi fani decat Yaoi.. Depozit de intrebari si raspunsuri.. 3780449746
2. Ti-ar fi placut sa fii fata?Asta e o intrebare grea :)) Sincer sa fiu,mai bine raman baiat decat sa fiu fata dar nici nu m-as "sinucide" sa spun asa,daca s-ar intampla ceva sa fiu fata.
3. Cum reactionezi la comentariile negative, la hateri?Eu tot ce fac e sa ii enervez intr-un mod legal :)),nu ii agresez verbal doar ii las sa vorbeasca singuri sau ii felicit ca se crizeaza sau incep sa vorbeasca urat,si pana la urma tot eu castig si scap de ei :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Depozit de intrebari si raspunsuri.. Empty
MesajSubiect: Re: Depozit de intrebari si raspunsuri..   Depozit de intrebari si raspunsuri.. I_icon28

Sus In jos
 
Depozit de intrebari si raspunsuri..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrebari ? o.o
» Intrebari
» De voie, de nevoie, intrebari aveti ^.^...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem :: Interviuri-
Mergi direct la: