~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Oh, that girl ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:35 am

- Poate vrei sa-ti crap capul, spune ea sec fara sa-l priveasca. Nu vom face asa...voi imprumuta cativa de pe cardul asta, adauga scotand din poseta un card, care evident nu era al ei.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:37 am

Ian incrunta sprancenele mutandu-si mecanic privirea spre Kat. Era dulce cand era rea. Isi linge usor buzele revenind la drum.
-Pe ala de unde il ai? Intreba el usor ganditor.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:39 am

- De la amantul meu secret... raspunde ea lasand propozitia in aer, razand apoi. ...inexistent. L-am sterpelit de la un tip care s-a dat la mine seara trecura, ridica usor din umeri.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:42 am

O privire malefica se napusti pe fata lui.
-Ohhh dar credeam ca o sa ucid pe cineva, ce pacat... Sopti el zambind malefic lasand dintii sai albi sa iasa la vedere. E bine daca avem bani.Continua el.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:43 am

- E bine pentru mine, tu la un moment dat te vei plictisii si va deveni o tortura. Si daca vreau sa fiu rea azi cu tine in cabina de proba putem juca jocul "Watch... but don't touch!" ridica ea amuzata din sprancene asteptand reactia lui.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:45 am

-Mrrrr.... Marai Ian stramband din nas in timp ce scoate limba. Dar oare, vei mai fi capabila sa imi ceri asta? Sa nu te ating? Adauga el in timp ce un zambet pervers se aduna pe buzele sale.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:47 am

- Nu stiu, oare sunt? isi trecu lasciv varful limbii peste buze, descaltandu-se de un pantof si strecurandu-si piciorul printre picioarele sale, mangaindu-i gamba, constienta ca puteau face accident.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:50 am

Ian cerceta drumul si trase masina intre doua blocuri. Datorita virajului brusc, persoanele din masina s-au amestecat in ea.
-Tin la viata ta.... eu nu pot muri dintr-un simplu accident, dar tu da...Sopti Ian cu o urma de ingrijorare.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:53 am

Se urca in poala lui cu un picior deoparte si unul pe cealalta parte sarutandu-l scurt, dar intens.
- Stiu ca n-am sa mor, tu ma vrei proteja mereu, murmura ea zambind si il mai saruta odata. Pica apoi pentru cateva clipe pe ganduri. Dar...eu voi imbatrani in timp ce tu vei ramane mereu tanar...si in cele din urma am sa mor.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:54 am

Ian isi dadu jos centura de siguranta si impinse scaunul mai in spate pentru a face mai mult loc.
-Pana cand moartea de va desparti... si dupa ea. Sopti Ian in timp ce isi trece mainile prin parul ei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:59 am

Isi rasfira degetele lungi peste obrajii lui privindu-l fix in ochi intr-un fel profund.
- Nu va dura mult pana nu voi mai fi atractiva, nu vei putea umbla cu o bunicuta langa tine... clatina ea negativ din cap. Transforma-ma in vampir, ii spuse pe un ton serios.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh, that girl ~ - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 9 I_icon28

Sus In jos
 
Oh, that girl ~
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Seria 1 -hell girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: