~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Redimensionarea imaginilor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
•Hazel
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
•Hazel


▌Nume : Mickey.
▌Sex : feminin
▌Puncte : 46
▌Mesaje : 34
▌Reputatie : 0

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 1:45 am

Hi.
Nu cred că am observat undeva să se fi deschis acest subiect. Am observat că pe forum nu este activată redimensionarea imaginilor, şi sunt unele topicuri la care imaginile postate deformează pagina site-ului cu mult în lăţime.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 5:10 am

Ai putea sa imi spui exact unde nu este aceasta chestie? Fiindca ridimensionarea pozelor este valabila doar pentru topicuri, nu fi pentru semnatura. Nu este vina mea, daca useri isi pun mai ditai semnaturile. Oricum voi vorbi cu Timmy sa desfinteze sau sa stearga semnaturile foarte mari. Intre timp, ai putea sa imi spui exact unde? Fiindca pe tot forumul sunt redimensionate. Daca te referi la semnaturi, spune-mi si sa vad ce rezolv cu Timmy in legatura cu asta.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 5:45 am

Redimensionarea imaginilor chiar este activa :]] Dar nu imi dau seama unde vezi tu ca nu este ;-; Da-mi link sa vad si voi incerca sa rezolv. ^^
Merci anticipat.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•Hazel
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
•Hazel


▌Nume : Mickey.
▌Sex : feminin
▌Puncte : 46
▌Mesaje : 34
▌Reputatie : 0

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 5:48 am

Pff. Mie una mi-mi apar redimensionate, şi m-am speriat când m-am uitat la topicul cu pozele membrilor. (că de acolo m-am luat)
Oricum, dacă Timm` spune că opţiune este activată, atunci cred şi bănuiesc că e o problemă a browser-ului meu ,__ , (cu toate că pe alte forumuri îmi apare <.<)

P.s ; Nu făceam referire la semnături (:
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 5:55 am

Iti fac Prt sc.... Nu inteleg de ce nu iti apare... Adica nu este un cod sau ceva pentru a nu merge....
Ce browser folosesti?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•Hazel
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
•Hazel


▌Nume : Mickey.
▌Sex : feminin
▌Puncte : 46
▌Mesaje : 34
▌Reputatie : 0

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 5:59 am

Chrome ;_;
Anyway, e 0,1% o problemă (:
Atâta timp cât mie nu-mi arată, nu e o mare problemă. Însă din cauza asta am fost indusă în ceaţă, crezând că opţiunea chiar nu e activată; ceea ce nu e adevărat ^^.
Eh, mersi pentru print Timm` (:
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28Dum Iul 15, 2012 6:12 am

Si eu folosesc chrome... Si mie-mi merge :| Mi se pare stupid.... Whatever... Poate e o problema de net sau ceva? In fine... Tot nu inteleg de ce nu iti merge -.-

TC
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Redimensionarea imaginilor Empty
MesajSubiect: Re: Redimensionarea imaginilor   Redimensionarea imaginilor I_icon28

Sus In jos
 
Redimensionarea imaginilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sugestii-
Mergi direct la: