~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Salutare am aterizat si eu pe aici!

In jos 
+5
•’*Obsession•Nightmare•’*
Deea
Saravis
● Lene
*Rina*Mandarina*Rina*
9 participanți
AutorMesaj
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Joi Sept 01, 2011 12:23 pm

Buna, nu prea am avut timp sa ma prezint mai devreme, asa ca o fac acum. Sunt o fire glumeata, sensibila, buna la inima, singuratica si visatoare. Imi place muzica japoneza, lenta, veche. Urasc manelele si populara ( scuze fanilor, fiecare cu parerea lui :D ). Melodiile mele preferate sunt : Once Upon A December, I Hate This Part, Mother Earth,Mie Dor De Noi, Reasol, Fire, Blind Justice, Tears Of An Angel, Save My Life, Alaturi De Ingeri, Miracle, Bad Boy, What Hurts The Most, My Dream, Rose In Bloom, Drak Waltz, Suna No Oshiro, Breaking Free, Hijo De La Luna, etc. Multe melodii nu :shock:? Imi plac filmele de groaza, romantice, drama in special serialele coreene. Filmele preferate: Twilight, Alien vs. Predator, Zohan, Padurea Groazei, etc. Mai sunt numai ca nu-mi mai aduc aminte numele :P . In timpul liber stau pe net, ma plimb prin padure, imi petrec timpul cu prietenii, pun continuarea sau compun ficuri :study: , ori stau acasa si ma recreez. Animeurile preferate : Vampire Knight, Naruto, Inuyasha, Mew Mew Power sau Tokiyo Mew Mew, Princess Tutu. Culoarea preferata : Violet.

Sper ca sunt destule informatii :D .
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Joi Sept 01, 2011 12:32 pm

Hey, hey, ma bucur ca te'ai prezentat, dear sper ca iti place pe la noi si sper sa fi activa.
Din pacate nu toti se prezinta si nu toti sunt activi ceea ce ma supara unpic T.T
Dar incerc sa trec cu vederea. Deci spor la postat in continoare si o sedere placuta la noi:*
LOVE YA!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Joi Sept 01, 2011 12:36 pm

Multumesc pentru primire si eu sper sa ma acomodez repede sipe acest forum, si o sa fiu foarte activa :D .
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 02, 2011 2:10 am

Buna! Bine ai venit pe forum! Si mie imi place Alien vs. Predator :D si mai ales Vampire Knight. Daca tot iti place sa scri, sper sa ne impartasesti si nou cateva din ficur-ile tale, daca nu chiar toate :D. Adica mami m-a convins si pe mine :D. Oricum sper sa te simti bine si spor la postat :)
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 02, 2011 5:03 am

Pai eu comving lumea usor nu? :D bun bun, lasand gluma pe deoparte chiar ar trebui sa ne lasi nicte ficur de la tine. Si multe comenturi la ficurile noastre daca tot iti place sa citesti. Sa nu uitam ca si mie imi place VK >:p ce numai voi numai voi.:))) Na buun te las dreaga, ca si asa cred ca tea'm cam batut la cap aici :*
LOVE YA!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Deea
V.I.P.
V.I.P.
avatar


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 25/04/1996
▌Varsta : 28
▌Puncte : 556
▌Mesaje : 418
▌Reputatie : 16

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 02, 2011 5:36 am

Buna eu sunt Andreea dar prefer sa mise spuna Deea incantata de cunostinta :D
Sus In jos
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 02, 2011 7:38 am

Bine ai venit pe forum si sper sa te distrezi si sa iti faci cati mai multi prieteni si apropo si mie imi plac serialele coreene.


Ultima editare efectuata de catre ~◕ ◡ ◕~*Noona*~◕ ◡ ◕~ in Lun Dec 19, 2011 10:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 02, 2011 11:06 am

Multumesc tuturor si eu sper sa-mi fac multi prieteni.Cu ficurile nu va ingrijorati caci deja am inceput doua pe acest forum, de fapt le aveam doar ma-m gandit sa le pun si pe acest forum caci nu prea vreau sa incep unele noi.
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 02, 2011 11:12 am

E inregula, poti sa postezi ce doresti, ma buvur ca esti activa draga mea si ai grija le greselile de taste ca am observat ca ai facut cateva, acuma nu e problema caci daca observ greseli mari corectez zu, dar ai putea sa te uiti de doua ori cand lasi un post inainte:*
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Fasolică.
Administrator
Administrator
Fasolică.


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2050
▌Mesaje : 676
▌Reputatie : 19

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Sept 23, 2011 11:15 pm

Hei El` !
bun venit pe forum ely

Deci iubire m-ai omorat cu "once upon a december" super frumoasa aceasta melodie , de cate oti o ascult imi vine sa plang , e asa frumoasa , si negativul si vocea acelei femei , eu una prima oara am auzit-o in "Anastasia" e un desen anime , de la walt disney

acum nici tu nu scapi de intrebari

1--> Iti place k-pop ?
2--> Cati ani ai ?
3-->Citesti ficuri ? sau scri ?

si atat , deocamdata

Luv`Ya Amd See Later !



Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Vin Dec 16, 2011 9:59 am

Salut! Welcome. Si ma bucur ca esti pe acest forum. Desi stiu urarea mea vine cam tarzior. Intrebari:
1. Citesti manga?
2. Din ce oras esti?
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Lun Dec 19, 2011 9:49 am

Imi place pop-ul.

Am 12 ani

Citesc-scriu ficuri, evident.

Citesc manga

Sunt din Bacau
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Lun Dec 19, 2011 10:08 am

Scumpilici mic!! Am ajuns si eu intr-un final pe aici.. Cu o intarziere considerabila, ca altfel nu se putea. Pai.. Avem cam aceleasi lucruri in comun, doar ca mie imi place albastru. Am o intrebare: Ai vreo carte preferata?
Multa multa distractie si aa.. Pe mine ma cheama Klau. Dar cred ca stii deja. ByE!!
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Lun Dec 19, 2011 10:29 am

Desigur ca te stiu! Personajul rpg arogant! Oricum, cartea preferata hmm... toate seriile Twilight. Mi-am mai schimbat gustruile in culori... albastru, verde, viloet, mov, alb-negru, roz, portocaliu si rosu.
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
sakura chan
Membru Forum
Membru Forum
sakura chan


▌Nume : Sakura Haruno
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 29/08/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 252
▌Mesaje : 240
▌Reputatie : 4

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Mier Dec 28, 2011 4:15 am

Buna! Eu sunt Sakura incantata de cunostinta si bine ai venit printre noi :D
Acum a venit vremea intrebarilor :D
Ce alegi marea sau muntele?
Iti place ciocolata calda?
Ce anotimp alegi?
Iti place sa citesti carti? Daca da atunci care?

Cam astea au fost toate sper sa ne mai vedem :D Salutare am aterizat si eu pe aici! 918305517
Sus In jos
sakura chan
Membru Forum
Membru Forum
sakura chan


▌Nume : Sakura Haruno
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 29/08/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 252
▌Mesaje : 240
▌Reputatie : 4

Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28Mier Dec 28, 2011 4:16 am

Buna! Eu sunt Sakura incantata de cunostinta si bine ai venit printre noi :D
Acum a venit vremea intrebarilor :D
Ce alegi marea sau muntele?
Iti place ciocolata calda?
Ce anotimp alegi?
Iti place sa citesti carti? Daca da atunci care?

Cam astea au fost toate sper sa ne mai vedem :D Salutare am aterizat si eu pe aici! 918305517
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare am aterizat si eu pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare am aterizat si eu pe aici!   Salutare am aterizat si eu pe aici! I_icon28

Sus In jos
 
Salutare am aterizat si eu pe aici!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am aterizat si eu :)
» Salutare!
» Salutare........
» Salutare fani anime!!
» Şi eu pe aici.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: