~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Printre rafturile cu carti

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:20 am

Tatsuya:
Mi-am deschis ochii, uimit de actiunile lui Shin, inrosindu-ma ingrozitor de tare cand isi unise buzele cu ale mele. Nu stiam ce sa fac sau cum sa reactionez, eram ca paralizat in bratele lui... Ma speria...
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:22 am

Shin avusese ochii inchisi, nu stia ca Tatsu deschisese ochii, mai ales pentru ca el nu ripostase, nu actionase nu nimic. Continua sa il sarute lingandu-i usor buzele in timp ce mana sa urca mai sus pe sub haina managanindu-i pielea.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:25 am

Tatsuya:
Am inceput sa tremur usor, punandu-mi mainile firave pe pieptul lui Shin, incercand sa-l indepartez... Aveam prea putina forta, daca el nu dorea sa se indeparteze, eu nu voi reusi sa o fac...
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:28 am

Shin isi deschise ochii simtind rezistenta pe care o depunea Tatsu insa era tarziu. Incepuse sa simta placere trupeasca air cand acest simt animalic se trezeste este oprit greu. Shin continua sa isi strecoare mana pe sub hainele lui rupand nasturii de la camasa descoperindu-i pieptul.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:31 am

Tatsuya:
Tremuram din toate incheieturile, incercand sa-l indepartez, insa imi uram conditia fizica... Eram atat de slab... Continuam sa opun rezistenta cu toata forta, sperand ca il voi opri.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:33 am

Shin isi misca usor mana spre pantalonii baiatului masandu-i zona in timp ce cobora cu sarutarile pe piept.
-Spune-mi, iti provoaca total disconfosrt actiunile mele? Nu simti nici urma de placere?
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:37 am

Tatsuya:
Atingerile sale imi smulsera un mic geamat ce imi parasi buzele, tradand raspunsul la intrebarea lui. Am continuat sa-mi tin mana pe pieptul sau, incercand sa-l indepartez si cersindu-i din priviri sa ma elibereze, ba chiar murmurasem un usor "Opreste-te", caci spaima din suflet nu ma lasa sa articulez mai multe cuvinte.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:40 am

Shin continua sa il sarute coborand cu buzele spre sfarcurule sale pe care le prinde in gura. Rasuci limba in jurul lor in timp ce o mana masa organul sexual al baiatului. Era capabil sa se opreasca oricand, insa considera ca nu era inca momentul.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:43 am

Tatsuya:
Gemete usoare erau scapate printre buzele mele in ciuda protestelor ce imi apartineau de a se opri. Tremuram ingrozit, sperand ca va inceta, imi doream cu adevarat sa se opreasca.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:47 am

Shin se opri brusc din sarutari si din orice acctiune. Ii simtise prea mult tremuratul. Se ridica de pe pat gandind ca ii cerea prea mult, cerea prea mult de la o persoana pe care o cunoscuse doar de cateva ore.
-Imi pare rau Tatsuya kun... si... adio... sopti el in timp ce se indeparta incet de patul baiatului.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:49 am

Tatsuya:
Eram speriat si confuz, nu ma stiam sau intelegeam nimic, simteam ca pur si simplu imi cazuse lumea in cap si nu stiam de ce, vroiam oarecum sa mor, dar nu aveam motiv, eram pirdut intre mii de intelesuri.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:56 am

Shin iesi pe usa camerei lui Tatsuya fara a se mai intoarce din drum. Stia ca daca se va intoarce ii va face rau lui Tatsuya cat si lui asa ca nu revoica decizia luata pasind incet.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:58 am

Tatsuya:
Eram confuz, mai confuz ca niciodata, cu intrebari ce-mi ravaseau mintea ingrozitor de tare- nu aveam raspuns si nici nu stiam cum sa-l gasesc, asa ca plansul imi ramase singura optiune, oferindu-mi o stare de liniste, o stare falsa de implinire.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:07 am

Shin iesi din camera baiatului rezemandu-se de perete. Privi instinctiv tavanul ascultand suspinul lui Tatsuya. Ingjiti in sec oprindu-si dorinta de a intra dupa el in incapere.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:08 am

Tatsuya:
Continuam sa vars lacrimi, ghemuindu-ma pe pat si plimbandu-mi ochii aiurea pe perete si tavan, incercand sa sterg din atentie orice.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:11 am

Shin pleca din fata camerei lui usurat ca se oprise din plans Tatsuya.
-Sper ca asta sa nu te fi afectat cu ceva. Mormai el ducandu-se pe balconul apartamentului. Iisi deschise mainile simtind aerul cum parca il purta spre o cadere abructa.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:12 am

Tatsuya:
Priveam in gol, fara vreun reper, incercand sa ma calmez si sa adorm, insa imaginea lui Shin era tot ceea ce vedeam daca inchideam ochii, asa ca renuntasem la ideea de a dormi.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:16 am

Shin facuse pentru o buna perioada de timp PK, insa se lasase de mult. Sare cu picioarele pe balcon aruncandu-se in gol. Probabil amortiza caderea insa in fusese deloc atent. Cand facu contact cu pamantul se auzi un bubuit puternic ce determina cativa caini vagabonzi sa latre. Starea sa morbida este rupta de o durere usoara de peste tot.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:18 am

Tatsuya:
Auzisem zgomot, asa ca iesisem pe balcon sa vad ce s eintamplase cand realizasem ca Shin se aruncase de la inaltimea asta. Am us mana pe telefon sunand salvarea- Doar nu avea de gand sa moara aici si acum!
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:20 am

Fusese la viata lui o victima, luase lovituri mai mari decat acestea, nuami de cate ori era sa se rupa in 2 la PK. Se ridica de jos usor simtind un firicel de sange ce se scurge pe tampla in jos. Se aseza in fund privind niste caini ce latrau in jurul sau. Privindu-i fix fluiera o data iar animalele se cumintira.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:22 am

Tatsuya:
M-am imbracat rapid in haine mai de Doamne ajuta si am coborat scarile blocului, observand ca Shin era cat de cat bine. Ma apropiasem de el si am intrebat sfios:
- Estii... Esti in regula?
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:24 am

Shin isi intoarse privirea, dara de sange ii acoperi o parte a fetei in timp ce isi ciufuli putin parul. Cainii de langa el se apropie de Shin lingandu-i ranile de pe maini.
-Sunt bine. Raspunse el intr-un final fara a-l privi.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:28 am

Tatsuya:
-Ba nu, nu esti, uite-te la tine cum sangerezi.
Am spus aproape gatuit de un alt val de suspine, asezandu-ma langa el.
- De ce ai facut-o?
Am intrebat stiind ca stie la ce ma refer.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:34 am

Shin intinde mana iar un catel mai mic se cuibari la picioarele lui. Baiatul evita sa il priveasca direct in ochi asa ca isi pierdu privirea prin alt loc.
-Aerul... ma purta spre o cadere... m-a purtat pe aripile sale... nu i-am opus rezistenta. Vorbi el fara sa gandeasca ce spune.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28Mier Oct 24, 2012 11:36 am

Tatsuya:
- Shin, te rog, vino inapoi in apartament. Trebuie sa iti curatam cumva ranile astea, o sa te infectezi.
Am spus pinzand de bratul baiatului si incercand sa-l conving sa urce.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre rafturile cu carti - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Printre rafturile cu carti   Printre rafturile cu carti - Pagina 6 I_icon28

Sus In jos
 
Printre rafturile cu carti
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Biblioteca-
Mergi direct la: