~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Dragoste neimpartasita.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Mier Dec 26, 2012 6:28 am

Kuro:
Vazandu-l ca plange mi-am schimbat privirea aia atintita asupra lui si le-am facut semn amicilor mei sa se care. M-am asezat langa el, punandu-mi mana pe umarul sau si am spus calm:
-Hey, esti bine?
Daca stateam bine sa ma gandesc nici macar numele nu i-l stiam... Da, se vede ca mutarea nu imi convenise deloc, eram mai antisocial decat de obicei.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Mier Dec 26, 2012 6:32 am

Print-un miracol am reusit sai aud vocea tare si clar. Mi-am indreptat privirea spre el continuand sa plang..Am dat negativ din cap si mi-am lasat privirea in jos. Nu mai vroia..Nu-l mai vroiam pe el...Chiar daca il doream atat de mult, nu mai vroiam sa-; vad, vroiam sa renunt la el, definitiv, ciar daca ii eram recunoscator pentru ceea ce a facut, ca m-a salvat din mijlocul unui accident, eu fiind victima.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Mier Dec 26, 2012 6:34 am

Kuro:
-Mai bine te-as ajuta sa ajungi acasa. Nu e bine sa ramai pe strada in ce stadiu esti.
Am spus ridicandu-l de jos si incercand sa-l fac sa ma urmeze. Nu imi placea sa vad pe cineva ca plange si nu-mi pasa de privirile celor din jur, ce-mi pasa cu adevarat in acest moment era cum reusesc sa-l duc acasa pe el. Cu siguranta avea nevoie de mama lui sau de cineva care sa poata sa-i fie alaturi, iar eu cu siguranta nu eram cel potrivit.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Mier Dec 26, 2012 6:38 am

L-am oprit facandu-l sa se intoarca cu fata la mine, aveam nevoie deceva urgent, vroiam sa vad daca intradevar tin la el, si sufar din cauza lui. Nici macar nu m-am interesat ca suntem pe strada.I-am prins tricoul in pumni si l-am sarut apasat, inca aveam lacrimi in ochi. Mi-am inchis ochii si m-am lasat purtat de val, intradevar, chiar tineam la el, si e adevarat ca sufar din cauza lui.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Mier Dec 26, 2012 6:42 am

Kuro:
Am rosit puternic, deodata simtind ca lumea ma sufoca. Cum putea sa faca asta in mijloc de strada?! Si... De ce naiba imi face mie asta?! Mi-am pus mainile pe pieptul sau, incercand sa-l indepartez, da rimi era destul de greu. Avea ceva forta trebuia sa recunosc. La naiba, ce l-a apucat?! Chiar nu isi da seama unde suntem? Acum mi-as fi dorit sa mor.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 2:48 am

Am oprit sarutul cand am simtit ca nu mai are aer..M-am departat umpic de el privindu-l..Se vede ca il cam idcomodam..dar asta e, ar fii trebuit sa-i arat ce simt, si plus ca trebuia sa-mi arat si mie daca intradevar il plac.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 2:50 am

Kuro:
Eram ingrozitor de rosu si imi plecasem capul pentru a ascunde asta. Respiram cu greu incercand sa redobandesc aerul pierdut si simteam ca vreau sa intru in mormant de rusine. Ma sarutase in plina strada! Iar acum ce naiba fac? parca trebuia sa-l duc acasa... oh, grozav nici ce spune nu mai am. Cert e ca eram prea jenat de momentul asta.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:12 am

Am zambit trist si m-am departat mult mai mult de el. Scuze, uita..De acum prefate ca nu ma cunosti. i-am spus incercand sa par ca n-am nimic.Nu aveam de gand sa oblig pe nimeni sa-mi ofere iubire atata timp cat nu are ce sa ofere..Mie sa-mi ofere..M-am intors cu spate indepartandu-ma de el.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:15 am

Kuro:
Am ramas ca traznit, in mijloc de strada privindu-l cum se departa. Cat de aiurit sa fiu! M-am intors cu spatele luand-o inspre casa. Chiar nu mai doream sa stiu de nimeni si nimic. Cand am intrat in casa mama se gasise sa ma intrebe nu stiu ce, dar mie nu mai imi pasa. AM urcat in camera, inchizand usa dupa mine si aruncandu-ma in pat. A fost cea mai ciudata zi posibila.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:37 am

O sa plateasca pentru asta si crunt...M-am trantit in pat si in scurt timp adormind...Weekend--ul a trecut si a inceput scoala, v-a avea de suferit mult.. Mi-am luat niste haine mai sexy..adica blugii skinny negrii si un tricu de aceasi culoare putin mai mulat, cu decolteu cam mare...se vedea mai multa piele .. Mi-am strans parul intr-o coada neglijenta si am plecat spre scoala..Acolo, prima persoana pe care am vazut-o a fost cretinul care m-a respins..M-am sprijinit de pervaz bagandu-mi castile in urechi, cand a trecut prin fata mea a avut ocazia de a face cunostinta cu podeau..piedica era cea mai buna solutie..Chiar daca erau jocuri de copii nu imi pasa, atata timp cat se face de ras..daca a indraznit sa se puna cu mine v-a avea ocazia.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:40 am

Kuro:
Ma trezisem ca tipu ala imi pune piedica fix cand sa intru in scoala. Ce dobitoc. M-am ridicat de jos, scuturandu-ma si am spus calm:
-Du-te dracu.
M-am indreptat catre amicii mei care il injurau de asemenea vazand ce facuse, insa le-am spus sa nu bage in seama aiuritii, dupa care ne-am indreptat cu totii inspre sala de clasa. Nu-mi pasa de nimeni, doar de amicii mei mai vechi, iar de alti noi nu aveam chef.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:46 am

Primele 3 ore au trecut repede...acum aveam pauza de masa. Mi-a luat ghizdanul si am plecat in catina..Niste amici mi-au facut semn sa stau cu ei si le-am acceptat oferta..Mi-am lasat ghizdanul la masa, si m-am dus sa vad ce sa-aleg de mancare..Am terminat repede..Azi erau ziua spaghetelor cu sos.. Cand sa ma indrept spre locul de stat, tocmai bine, inspre mine venea dobitocul..La 1 mentru distanta de mine, m-am prefacut ca m-a impiedic ,iar bolul cu spaghetii cu sos a ajuns pe el...Sunt bun.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:49 am

Kuro:
-Inteligent din partea unei maimute cu inteligenta sub nivelul marii. EI bine daca tot am intrat in jocul tau de dimineata...
Am spus lasandu-mi tava sa cada pe el, mai exact turnandu-i continutul in cap. Am lasat apoi tava pe suport si m-am indreptat inspre vestiare. Norocul meu era ca faceam parte din clubul de fotografie, iar noi aveam o camera separata in care decisesem sa pastram si dulapuri, iar eu imi lasasem haine acolo. Dobitocu ala..
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 3:56 am

Cretinul asta...Ahhh...Mi-am dat mancarea jos dupa mine..M-am dus si mi-am luat ghizdanul nervos ducandu-ma acasa..Nu mai puteam ramane in halul asta la scoala..Va platii el pentru asta.. Cum am ajuns casa si m0am schimbat am inceput sa coc un nou plan..M-am dus la scoala inainte sa inceapa orele..Nimeni nu era acolo, tocmai bine..La intrare era un panou urias..iar eu om cu cap am liptit un afis urias :"Toata lumea il considera cel mai popular baiat, cel mai dragut..Dar nimeni nu stie adevarata lui fata...Aceasta fiind ca este un nemernic..Idiot cretin..si cel mai mare scret este ca orintarea lu sexuala este de homosexual...A sarutat chiar si un baiat...De unde stiu..Eram de fata..." acesta era mesajul, plus poze chestii de cand era el mic..Mama ,salvatoare vietii mele, de cand statea cu mama lui tot aduce fe si fel de poze de cand era mic..
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:02 am

Kuro:
Cand am mers a doua zi la scoala si am citit panoul, deja era prea tarziu. Amicii mei disparusera, ma priveau ca pe un ciudat, ferindu-se de mine. SI nici macar nu e adevarat... Nu imi plac baietii... Am renuntat pe ziua aia la ore, plecand de la scoala si luand-o inspre marginea orasului, in vechiul cartier parasit. Nu aveam ce sa mai caut cu ceilalti acum. Grozav, daca altadata uram mutarile, acum vroiam sa schimb orasul si o voi face... Tata nu mai locuia cu mine de mult, parintii erau divortati, dar pot oricand sa merg la tata.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:03 pm

Era foarte multumit de noua mea realizare...Merita o plimbare asa cum stiu eu cu skate-ul, si intr-un loc ciudat..cred ca marginea orasului ar fii geniala..Miam luat niste pantaoni pana la genunchi la care erau atasate niste lanturi si un tricou simplu larg...Am Ajuns acolo in cateva minute incepand sa-mi exersez schemele..Care iseau impecabile..logic daca si starea spirituala era impecabila..Acolo am zarit un tip si m-a dus mai aproape sa vad cine e..si ia ghiciti, victima noastra. Ce cauti aici? l-am intrebat luandu-mi placa in mana.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:07 pm

Kuro:
Sunetul unor roti micute ce se tarasc pe asfalt imi atrasesera atentia pentru putin, intorcandu-mi privirea si observand ca cel ce se oprise langa mine era cel ce castigase micul razboi. Ai castigat. Mi-as fi dorit sa spun, dar am pastrat asta in interiorul meu, cred ca stia deja ca sunt distrus, iar el se bucura nespus, cred ca urma sa dea petrecerea secolului datorita faptului astuia. Am auzit intrebarea lui si am raspuns calm, cu o voce ce poate ma trada ca sunt satul de viata:
-Nimic, priveam doar peisajul.
Am spus intorcandu-mi mai apoi privirea de la el.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:14 pm

Ciudat din partea ta..Cei cu comportamentul asta? L-am intrebat asezandu-ma pe o banca , saraca de ea, dar ma sustinea. Se comporta ciudat...eh..Daca traiam sa-i aud si scuzele puteam sa ma numesc cel mai fericit om de pe planeta.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:19 pm

Kuro:
-Nimic, nu s-a intamplat absolut nimic.
Am spus calm privind inca peisajul si fiind total debusolat de ceea ce se intamplase in decursul zilei de azi. Nu mai aveam prieteni, eram privit ca un ultim ciudat, eram urat de toti si pentru ceva ce era mai mult decat fals. Poate ca pana la urma mtarea va fi ceva bun, departe de orasul asta... Departe de oroare.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:25 pm

Inca astept..Cat ma vei lasa sa astept? l-am intrbat incepand sa ma joc cu plac, fataind-o din mana in mana...Daca nu isi va cere scuze asa cum vreau eu..am sa ii arat eu cum se cer si apoi va fii nevoit sa faca la fel ca mine..altfel nu va scapa prea mine asa curand.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:28 pm

Kuro:
-Ce sa te fac sa astepti?
Am spus calm, privind inca in zare. Ma intreb cum va fi orasul unde sta tata. Nu am aflat multe detalii, dar s-ar putea ca tata sa stea chiar in alta tara, ceea ce ar fi mai mult decat superb. Ah, cat de tare as vrea sa pot sa dispar.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:32 pm

Hai mah ce dracu!!! Vreu un scuze! Un sarut! Sa terminat o data povestea asta. am rabufnit ridicandu-ma in picioare. L-am pris de tricou si l-am sarutat apasat. Nu ma mai interesa ce crede, il vreau, nu v-a scapa pana cand nu-mi v-a oferii ceea ce vreau.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 12:35 pm

Kuro:
Am rosit puternic, punandu-mi mainile pe pieptul sau si incercand sa-l indepartez. Ce naiba?! De ce vroia sa-mi cer scuze? De ce naiba ma saruta? Chiar nu a terminat cu bataia de joc, doreste sa rada si mai mult de mine? Sunt asa de satul, de ce nu ma lasa in pace?
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Sam Feb 02, 2013 10:01 am

L-am impins inapoi pana am cazut pe ceva, o buturuga, o piatra nam stiut ce este. M-am asezat peste el continuand sa-l sarut. Mi-am bagat manile pe sub tricoul lui plimbandu-mi mainle pe pielea lui fina.. Ce e asa de greu sa intelegi ca te vreau, te plac! i-am spus cand mi-am despartit buzele de ale lui.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28Sam Feb 02, 2013 10:05 am

Kuro:
Am rosit puternic cand si-a desprins buzele de ale mele si cert era ca muream ori de nervi ori de rusine. Cand i-am simtit mainile usor reci pe pielea mea am tresarit puternic, prinzandu-i unul din brate si incercand sa le indepartez.
-Termina! Nu iti mai bate joc! Ai obtinut ce ai vrut, sunt distrus, nu mai am niciun amic, toti ma acuza de a fi gay, ceea ce nu sunt, sunt fortat sa dispar de aici. Asa ca lasa-ma odata!
Am spus avand ochii inlacrimati. Plangeam oare de nervi?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neimpartasita.   Dragoste neimpartasita. - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
Dragoste neimpartasita.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Biblioteca-
Mergi direct la: