~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 All the good things are wild and free

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

All the good things are wild and free Empty
MesajSubiect: All the good things are wild and free   All the good things are wild and free I_icon28Lun Ian 14, 2013 3:28 am

Intunericul se lasase deja si era o noapte foarte rece, aproape sinistra din cauza intunericului. O silueta intunecata, aproape fantomatica se misca printre copaci, aratand de parca ar putea pluti deasupra pamantului. Era Eric care facea o plimbare nocturna spre a-si limpezi gandurile haotice. Auzi in indepartare un planse si, oftand, se indrepta spre sursa. Era o fata destul de tanara, care probabil se ratacise si clar nu avea ce cauta acolo. Cand realiza insa ca fata e ranita si i se scurge o dara de sange pe brat, pur si simplu ingheta...se ruga la toti Sfintii pe care ii stia sa poata rezista tentatiei caci nu voia s-o raneasca si mai mult.
Isi musca buza de jos, abtinandu-si impulsul de a se napusti asupra ei si a gusta sangele probabil delicios. Isi promisese ca se lasa de asta...ca nu se va mai hrani cu oameni, ci cu pungile de sange pe care le procura fratele sau mai mare. Acum nu mai era sigur ca-si putea tine aceasta promisiune.
Sus In jos
sakura chan
Membru Forum
Membru Forum
sakura chan


▌Nume : Sakura Haruno
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 29/08/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 252
▌Mesaje : 240
▌Reputatie : 4

All the good things are wild and free Empty
MesajSubiect: Re: All the good things are wild and free   All the good things are wild and free I_icon28Joi Iun 13, 2013 7:15 am

Ma ratacisem din cauza frateleui meu care mereu trebuia sa imi faca cate o gluma nedorita. Si eu Carol trebuia sa suport mereu consecintele chiar daca nu prea aveam chef sa ma razbun pe el prea des. In timp ce fugeam, dar inca nu eram sigura de ce, ma ranisem la brat, iar acesta imi sangera. Deoarece am fugit cat mau tinut piciorusele mele am cazut in genunchi. Faceam toate astea poate pentru ca vroiam sa fiu o fata normala nu una care nu poate sa imbatraneasca niciodata.
Sus In jos
 
All the good things are wild and free
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» all-thepretty-things
» About stupid things...
» Have a fucking good day!
» Good time.
» How to be a good killer

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: