~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

• Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻

AcasaPortalInregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

Distribuiţi | 

Good time.

In jos 
AutorMesaj
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum

▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 19
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

MesajSubiect: Good time.   Vin Mar 15, 2013 7:45 am

Era o tacere apasatoare in camera.Pur si simplu,muream de nerabdare sa ma intalnesc iar cu Starb.M-am ridicat de pe pat si am mers(mai bine spus plutit)catre baie.M-am spatalat pe fata si mi-am pieptanat parul-nu-atat-de-scurt.Mi-am zambit in oglinda si am mers in camera de zi,asezandu-ms turceste pe canapea.Am aprins TV-ul si atunci cineva suna la usa.Am ridicat din sprancene si am mers sa deschid.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Kon
Membru Forum
Membru Forum

▌Nume : That guy...
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 04/12/1995
▌Varsta : 23
▌Puncte : 45
▌Mesaje : 37

MesajSubiect: Re: Good time.   Vin Mar 15, 2013 8:23 am

Aşa,deci am ajuns în faţa studioului şi am observat un miros de fum.Apoi,am văzut că studioul arse.Ah!crap!Am fugit de acolo,îndreptându-mă înspre casa lui Akio.Am ajuns gafaind acolo si am batut la uşă după ce mi-am tras răsuflarea.

“… Don’t be alone, Doctor! And do one more thing for me. There’s a little girl waiting in the garden. She is going to wait a long while, so she is going to need a lot of hope. Go to her. Tell her a story. Tell her that if she is patient the days are coming she’ll never forget. Tell her she’ll go to sea and fight pirates. She’ll fall in love with a man who’ll wait for 2000 years to keep her safe. Tell her she will give hope to the greatest painter who ever lived and save a whale in outer space. Tell her, this is the story of Amelia Pond. And this is how it ends.”
Goodbye Amelia Pond
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Vin Mar 15, 2013 10:00 am

Buzele mi s-au arcuit intr-un zambet atunci cand l-am vazut pe Starb.Gafaia si parea ingrijorat,asa ca i-am facut semn sa intre,spunand:
-Trebuia sa ne intalnim la studio.Nu?Ce s-a intamplat?
Sus In jos
Kon
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Vin Mar 15, 2013 10:08 am

Am intrat fără jenă şi am sărit pe canapeaua din sufragerie.Mi-am pus mâinile pe genunchi şi mi-am lăsaz capul pe spate.Pfiu,ce am fugit!Dar nu ştiu de ce.După ce nu am mai gâfâit(am fugit vreo 7 kilometrii) l-am privit în ochi şi am spus calm:
-Păi da,dar acum studioul a ars din temelii.Nu vreau să ştiu cum şi cine.Pur şi simplu a ars.

“… Don’t be alone, Doctor! And do one more thing for me. There’s a little girl waiting in the garden. She is going to wait a long while, so she is going to need a lot of hope. Go to her. Tell her a story. Tell her that if she is patient the days are coming she’ll never forget. Tell her she’ll go to sea and fight pirates. She’ll fall in love with a man who’ll wait for 2000 years to keep her safe. Tell her she will give hope to the greatest painter who ever lived and save a whale in outer space. Tell her, this is the story of Amelia Pond. And this is how it ends.”
Goodbye Amelia Pond
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Vin Mar 15, 2013 10:29 am

M-am asezat langa el pe canapea si l-am privit cu sprancenele ridicate.Parca spusese ca studioul fu ars.
-Um...si atunci unde imi fac "meditatiile"?
Sus In jos
Kon
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Vin Mar 15, 2013 10:33 am

M-am scărpinat în barbă şi i-am zâmbit dând din umeri.Cred că se descurca destul de bine şi nu mai avea nevoie de meditaţii.
-Hm.Cred că nu mai ai nevoie.Te descurci excelent.

Goodbye Amelia Pond
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Vin Mar 15, 2013 10:43 am

Am rosit si i-am zambit lui Starb.Am luat telecomanda de pe masuta de sticla si am deschis TV-ul pe un film horror.
-Pai,daca nu mai am nevoie de meditatii,mai ramai?
Sus In jos
Kon
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Sam Mar 16, 2013 4:32 am

Am dat din umeri şi am zâmbit,spunând pe un ton firesc:
-Hm.Da.De ce nu?

Goodbye Amelia Pond
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum

MesajSubiect: Re: Good time.   Sam Mar 16, 2013 4:41 am

Eram in stare sa sar in sus de fericire cand a spus da.M-am asezat mai aproape de el si mi-am muscat buza.Nu imi placeau filmele horror,ma faceau sa ma simt asa de...ciudat!
-Um...iti place filmul asta?Vrei sa mut?Spun eu pe un ton tremurat.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Good time.   

Sus In jos

Good time.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Camere-
Mergi direct la: