~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Saya vs. Diva

In jos 
+4
Illegal Girl
● Lene
AssAssinKid
Sunny ツ
8 participanți

Saya vs Diva
Saya
Saya vs. Diva  Vote_lcap33%Saya vs. Diva  Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Diva
Saya vs. Diva  Vote_lcap67%Saya vs. Diva  Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
Sunny ツ
Membru Forum
Membru Forum
Sunny ツ


▌Nume : ๓๏z๏lเςเ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 21/09/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 714
▌Mesaje : 555
▌Reputatie : 50

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Mar Dec 06, 2011 8:58 am

Hey dragilor <3 Ce mai faceti ? :*

Pe cine preferati din Blood + Diva sau Saya ? De ce ?

Eu o prefer pe Diva . Am niste motive foarte bune . Va pot face usor sa fiti de acor cu mine :sun1:
Va vopi spune parerea mea dupa ce citesc parerile voastre ! :*

:ûpoi:


Pun si ceva poze :

Saya vs. Diva  Images?q=tbn:ANd9GcRwQZtXTolJUE6smT81ZNlJPgyVgtf4ju3KMn6DXwqepcLj5r8F1Q

Saya vs. Diva  Search%3Fq%3Ddiva%2Bvs%2Bsaya%26hl%3Dro%26biw%3D1280%26bih%3D685%26gbv%3D2%26tbs%3Dsimg:CAQSEgnr_1cGGNi4taCGOWXAiq8AM3A%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=185&vpy=188&dur=195&hovh=191&hovw=263&tx=150&ty=84&sig=111750394890145892612&page=1&ved=1t:429,r:0,s:0

Diva

Saya vs. Diva  Images?q=tbn:ANd9GcR1s1b8pvRpEa4p92Jp6o7j_BQRMhlsXm4lFCRUcsKuLZpNoeJW


Saya vs. Diva  Images?q=tbn:ANd9GcSv387_j4T3-Ih2qtda8LvDgj66RzgQi4q5_WN9D1SFU02Rcy-Q3S-_PQtk


Saya


Saya vs. Diva  Images?q=tbn:ANd9GcTCiPbdAcIh7zPtwnbGczDITIV2SSBKz9SNMfVLL94Pbbyqat9R


Saya vs. Diva  Images?q=tbn:ANd9GcSwQ58ujfO5x_7MWUuNy2dFydqiN3QInc48WcCIvLccGH7jd_ZYOhwLQ5wKig

Saya vs. Diva  Images?q=tbn:ANd9GcSpLXosaTNKJL2pOaN1yS7n3TLY_-CVYjBpO5fymjyBg23PLyCcHBzNpsir
Sus In jos
https://www.facebook.com/allexandra.allexa
AssAssinKid
Membru Forum
Membru Forum
AssAssinKid


▌Nume : David
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 21/12/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 97
▌Mesaje : 85
▌Reputatie : 6

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Dum Dec 11, 2011 12:54 am

Ha ? Si eu clar tot pe Diva...este mult mai dragizta si m-a instristat soata ei. Saya habar nu are ce e aia viata si se cerede nemaipomenita cad defapt nu e nimic...daca nu ar fi fost cavalerul ei Hagi ar fi fost moarta de la primul episod !
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Dum Dec 11, 2011 3:54 am

Stii puteai face un sondaj. Dar trebuie sa te invat.. AISH!!
Jos sub primul topic pe care il postezi este Sondaj sau asa cv. Scri acolo numele ce si cum si sus intrebarea ca nu e greu sa faci asa cv daca tot pui.. Numai ma pui pe mine la lucru si la editat..
Nu ma deranja dac aimi mergea netul bine dar merge ca ...

O aleg pe Saya deoarece este personajul principal si imi plac emai mult. Nu ma intrebati de ce dar asta e parerea mea.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Illegal Girl
Membru Forum
Membru Forum
Illegal Girl


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 15/02/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 82
▌Mesaje : 76
▌Reputatie : 2

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Dum Dec 11, 2011 7:08 am

Diva ! E mai tare si frumoasa si a avut un final tragic.
Sus In jos
Addeh
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Addeh


▌Nume : Adina
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 19/06/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 50
▌Mesaje : 35
▌Reputatie : 9

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Mar Mar 20, 2012 9:44 am

La început, o preferam pe Saya Otonashi, dar când a apărut Diva în peisaj, m-a captivat :3 Plus că avea o voce minunată (cântam melodia aia prin casă tot timpul :)) ) şi-mi place opera. Oh oh, şi să nu uităm că era aşa de -evil girl- ; me gustaaa <3.
Sus In jos
http://bittersweet-lover.blogspot.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Joi Iul 19, 2012 11:07 pm

Eu o aleg pe Diva din cauza trecutului ei care este mai tragic ca cel al personajului principal Saya.Ea pe langa Saya nu a stiut cum e sa aiba o famile si restul ceea ce a indemnat-o dupa parerea mea sa fie asa,iar cand a venit finalul mi-a parut rau ca a sfarsit asa ,in orice caz votul meu merge spre ea.
Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Joi Sept 13, 2012 2:20 pm

Sa imi spun parerea deocamdata despre Saya , inca nu am terminat anime-ul , soo...
Mie imi pare ok , era cam sadica la inceput , se bloca asa tocmai cand trebuia sa lupte , trebuia sa fie salvata mereu , dar cu toate astea Kai , Haji si chiar Solomon au ajutat-o .
Nu prea imi placea cum se imbraca , sau ca tot vroia sa termine de una singura (uneori imposibil) .
Haji a fost alaturi de ea , si cred ca intr-un final pe ea o voi alege la pe ea o voi alege la sondaj.
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Vin Sept 14, 2012 2:27 am

Alegerea mea este Diva clar si fara dubii. De ce? Are un trecut cu adevarat cutremurator daca ar fi sa o luam asa, iar felul in care a murit pe mine m-a adus la lacrimi. Ea visa doar sa fie alaturi de copiii ei, iar Saya intr-un fel nu a inteles-o. Imi placea de asemenea ca era sadica si usor ciudata, insa era speciala dupa parerea mea, asa ca alegerea pe care nu o sa mi-o schimb vreodata este Diva.
Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28Dum Sept 16, 2012 6:40 am

Am terminat acum Blood+ si imi pot spune parerea si despre Diva.
Intradevar , vroia sa traiasca cu familia ei (cum a spus si blondul acela) , insa a gresit cand i-a omorat fratele Sayei , Riku .
Totusi Saya i-a lasat copii in viata iar asta cred ca ar fi facut-o fericita pe Diva . Poate Diva nu ar fi fost asa daca cavalerul ala Goldsmith (sau cum il cheama) era un asa nesimtit si nu se gandea la sentimentele ei.
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Continut sponsorizat





Saya vs. Diva  Empty
MesajSubiect: Re: Saya vs. Diva    Saya vs. Diva  I_icon28

Sus In jos
 
Saya vs. Diva
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ¨¢afenea¨ :: °°° คnime °°° :: Blood+-
Mergi direct la: