~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

  Bubu_Antonia se prezinta ^^

In jos 
+6
Deea
Pumpkin pie ♨
•’*Obsession•Nightmare•’*
°o.O Skittles O.o°
● Lene
Aηц◕
10 participanți
AutorMesaj
Aηц◕
Membru Forum
Membru Forum
Aηц◕


▌Nume : Añto
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 29/07/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 70
▌Mesaje : 55
▌Reputatie : 9

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 9:43 am

Buna la toti  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3912376022 Eu sunt Antonia , am 14 ani si iubesc cuplul SasuSaku ( sunt nebuna dupa el ) , chiar daca nu este inca in anime  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3012240713
Astept intrebari  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3912376022
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 9:58 am

Hii sweety^^ Bine ai venit pe aici, sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni.
Interogatoriu:
- Ce parere ai despre yuri/yaoi?
- Manga citesti?
- Ficuri scri, citesti? Daca da vei posta si pe aici?
- Animeul preferat?
- Ce tip de muzica asculti?

Cam atat, happy posting si distractie maxima!  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 913496850
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 10:21 am

Bine ai venit Antonia,ce-mi place numele:x si pe mine ma cheama asa[intr-un fel]sper sa-ti placa aici si sa te intelegi bine cu toti  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 918305517
As avea cateva intrebari:
-Care este culoarea ta preferata?
-Ce animale iti plac?
-Care este trupa ta preferata?
Cam atat,iti urez inca o data bine ai venit si happy posting  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 1555118564
Sus In jos
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 10:22 am

Bine ai venit pe forum ,sper sa te ditrezi aici si sa iti faci prieteni ,si am si eu cateva mici intrebari.
1.Iti place k-pop ?
2.Ce cartii citesti?
3.Ce cupuluri din alte animeuri iti plac?
Si cam atat sper sa te ditrezi si sa iti faci prieteni ^_^
Sus In jos
Aηц◕
Membru Forum
Membru Forum
Aηц◕


▌Nume : Añto
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 29/07/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 70
▌Mesaje : 55
▌Reputatie : 9

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 11:25 am

Hei buna fetele , ma bucur sa va cunosc  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3912376022
- Ce parere ai despre yuri/yaoi? - pai imi place dar nu sunt chiar nebuna dupa el  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 1963587063
- Manga citesti? - daa , chiar imi place foarte mult , cred ca e un defect sau o calitate =]]
- Ficuri scri, citesti? Daca da vei posta si pe aici? - sigur citesc , de scris nu am scris si mie cam frica sa incep unul , dar poate imi incerc norocul  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3092389278
- Animeul preferat? - multeeeeee , naruto , vampire knight , spiral , etc
- Ce tip de muzica asculti? - cam de toate

-Care este culoarea ta preferata? - alb , albastru - nu ma decid  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 2447763027
-Ce animale iti plac? - i'love pisicile  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 1209649917
-Care este trupa ta preferata? - cred ca evanescene

1.Iti place k-pop ? - da mai ales trupa 2ne1
2.Ce cartii citesti? - morometii , baltagul  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3912376022
3.Ce cupuluri din alte animeuri iti plac? Sasusaku  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 221153077 , Kaname + Yuki , Shiki (parca asa il chema =]] ) + Rima , etc.
Va multumesc pentru intrebari si fiti sigure ca imi voi face prieteni , de fapt vreau tot forumul sa devina prieten cu mine  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 3912376022

Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 11:53 am

Kaname si Yuki ,yoax esti de a mea ,si mie imi place Kaname si Yuki ,scuze nu vreau sa par disperata dar sunt mai multe fane Zero si Yuki .
Si bun venit si mie imi place Shiki si Rima .
Sus In jos
Aηц◕
Membru Forum
Membru Forum
Aηц◕


▌Nume : Añto
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 29/07/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 70
▌Mesaje : 55
▌Reputatie : 9

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mier Ian 25, 2012 12:07 pm

Sa sti ca imi placea Zero + Yuki , dar apoi am observat cat de grijuliu este Kaname , asa ca a ramas Kaname + Yuki  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 221153077
Sa sti ca ma bucur si eu ca esti fana acestui cuplu :x
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Joi Ian 26, 2012 5:33 am

Antonia, nu? Vaii.. Iubesc numele asta.. Pe asta si mai e: Edward cu "w" si Daiana si.. Klau, bineteles, pentru ca e numele meu. Daca tot imi stii numele si eu pe al tau, incantata de cunostinta. Si un calduros bun venit in familia noastra mare. Cat mai multa distractie si multi prieteni. Si mie imi place albastru.. Il iubesc!!
Acum.. Legat de fic. In caz ca ai nevoie de sfaturi sunt foarte fericita sa te ajut. Cu cea mai mare placere!! Carti am vazut ca doar cele care intra cumva in programa scolara. Hmm.. Vrei sa-ti recomand o carte buna? O voi face.. Se numeste "Cosmarul" si e scrisa de Alex Marinescu.. Ocultism, demoni, enigme si psihologie..
Gata ca deviez de la subiect, nu? Apropo de psihologie.. Iti place? Sau ai citit vreo carte care sa contina psihologie?
Bun.. Cam atat.. Inca o data bun venit si scuze ca m-am lungit.. Klau te pupa!! ByE!!
Sus In jos
Deea
V.I.P.
V.I.P.
avatar


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 25/04/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 556
▌Mesaje : 418
▌Reputatie : 16

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Joi Ian 26, 2012 12:18 pm

Bine ai venit sunt Deea distreazate pe la noi :D
Sus In jos
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Vin Ian 27, 2012 8:08 am

Buna Antonia,ma bucur ca ni te-ai alaturat.Sper sa-ti placa pe forum si sa-ti faci prieteni.Bye bye.
Sus In jos
Aηц◕
Membru Forum
Membru Forum
Aηц◕


▌Nume : Añto
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 29/07/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 70
▌Mesaje : 55
▌Reputatie : 9

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Sam Ian 28, 2012 9:14 am

MikaDo - buna , si mie imi pare bine sa te cunosc si imi pare bine ca am pe cine ma baza , "Cosmarul" - scrisa de Alex Marinescu , interesant ...
Da imi place psihologia , dar nam citit chiar atat de multe despre ea , chiar miar place sa citesc altfel de carti , nu numai scolare ^^
Mersi pentru intampinare :x
Deea - salut deea imi pare bine sa te cunosc si fi sigura ca o sa ma distrez ^^
Mersi pentru intampinare :x
lee - si eu ma bucur lee pentru ca mam alaturat voua , iar in legatura cu prietenii deja miam facut ^^
Mersi pentru intampinare :x
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Sam Ian 28, 2012 1:06 pm

Buna!!  Bubu_Antonia se prezinta ^^ 4185571537
Eu sunt Gabriela , nu suport yuri,yaoi . Vampire Knight nu mi sa parut prea super. Ai putea incerca kaichow wa maid-sama e super romantic si amuzant. Mai ales usui e dragut :P Sper sa te uiti , O zi buna! (nu am intrebari fiindca au pus ceilalti si am aflat ) .
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
madalina
Membru Forum
Membru Forum
madalina


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 460
▌Mesaje : 412
▌Reputatie : 18

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Vin Feb 03, 2012 5:01 am

BUNA ma bucur ca ni te-ai alaturat sper sa te simti bn cu noi Bye bye
Sus In jos
Aηц◕
Membru Forum
Membru Forum
Aηц◕


▌Nume : Añto
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 29/07/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 70
▌Mesaje : 55
▌Reputatie : 9

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Dum Feb 12, 2012 7:01 am

Hei buna Gabriela - nici eu nu sunt o fana yuri sau yaoi , dar nici prea prea , nici prea prea , mediocru ; a da si kaichow wa maid-sama lam vazut este super si ai dreptate e amuzant pe langa genul romantic ^^ - mersi pentru primire :x
Buna mada , ma bucur si eu pentru ca mam alaturat si mersi pentru primire :x
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28Mar Feb 14, 2012 1:00 pm

Buna, buna! Ma bucur ca te avem printre noi! Bubu_Antonia se prezinta ^^ 1555118564 Ma numesc Elena si imi place mult numele tau! Gusturile sunt cam la fel, iar intrebarile au fost puse.

Eu una iti urez postare placuta si sper sa-ti faci multi prieteni pe forum! Se pare ca totusi am gasit o intrebare:

- Iti plac filmele si povestile de groaza? Bubu_Antonia se prezinta ^^ 2421044301
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
Continut sponsorizat





 Bubu_Antonia se prezinta ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bubu_Antonia se prezinta ^^    Bubu_Antonia se prezinta ^^ I_icon28

Sus In jos
 
Bubu_Antonia se prezinta ^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: