~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Some moments will never end.

In jos 
+9
Emy
Dellz.
Deyu
ȶฬєєt¥
•’*Obsession•Nightmare•’*
°o.O Skittles O.o°
lee
● Lene
IzZ.
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 10, 2012 2:59 pm

Wow~ Se pare ca ai revenit in forta <3
Perfect! Iubesc pozele cu florile chiar daca nu ma dau in vant dupa flori si natura. Au iesit chiae frumoase si artistice. <3
Nu am ce comenta de rau, sunt prea frumoase *O*
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 10, 2012 3:03 pm

Ce frumoase sunt pozele ,stii deja parerea mea ,si nu nu exagerez ,sunt atat de frumoase mai ales culorile care par atat de naturale ,si florile sunt interesante acelea colorate *o* nu am mai vazut astefl de flori.Dar sunt atat de frumoase si imi exprima o stare de zambet si viata ,iar Cubie este atat de atat de scump si dulce .Arata atat de prins in ceea ce vede .Iar prima acea floare alba imi place pare a exprima puritate si sinceritate.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 10, 2012 3:45 pm

Timy, ma luv <33 Esti vie!! :]] Ce aveai de gand sa comentezi rau? Huh? :-l

Cris, prima floare e floare de cactus, tata are cactusi pentru fiecare membru al familiei in parte, face o ferma din ei :]] Scooby nu stiu sincer ce are, de fiecare data cand vreau sa-i fac o poza la fata se rusineaza si face altceva si eu sunt why

Some moments will never end. - Pagina 3 Scaled.php?server=821&filename=260620122033Some moments will never end. - Pagina 3 Scaled.php?server=220&filename=260620122046Some moments will never end. - Pagina 3 Scaled.php?server=607&filename=260620122095Some moments will never end. - Pagina 3 Scaled.php?server=98&filename=300620122265
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Mier Iul 11, 2012 12:37 am

Poti sa-mi spui cum vrei,nu ma deranjeaza :]]

Imi plac foarte mult pozele cu florile,iti ies foarte bine >w<
Acum cutzu a iesit chiar foarte artistic :>
Sus In jos
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Joi Iul 19, 2012 11:32 pm

Poze noi si eu doar acum vin sa le comentez,da proasta de mine acum sa trecem peste dramele mele .Pozele pe care le-ai pus sunt foarte bine realizate reusind sa imortalizezi acele peisaje cu flori intr-un mod placut pentru privitori ,iar Scooby e atat de dragut parca s-ar ascunde dupa coada >w<.
Cam atat cu comentatul deorece deja imi sti parerea despre pozele pe care le faci.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Vin Iul 27, 2012 2:07 am

Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Vin Aug 03, 2012 5:44 am

Multumesc mult fetelor, dupa un lung timp in care mi-am luat "vacanta", defapt am facut poze, dar mi-a fost lene sa le pun :]], m-am gandit sa revin xD
Some moments will never end. - Pagina 3 10xvjg6Some moments will never end. - Pagina 3 Rk0krkSome moments will never end. - Pagina 3 2hycjyoSome moments will never end. - Pagina 3 Whjfx5Some moments will never end. - Pagina 3 E6wydkSome moments will never end. - Pagina 3 1ixwdu
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Vin Aug 03, 2012 7:07 am

Oh,Oh,Oh poze noi, i like ,like ,like it,bun imi place modul cum faci poze,dar sti deja asta.Asa se pare ca acum te-ai decis sa suprinzi chipul uman im poze pe langa cele doua poze cu flori in care le-ai suprins bine mai ales culoarea lor care imi atrage privirea ,iar acum sa trecem la chipul uman pot spune ca imi place expresile pe care le-a suprins,par atat de reale .
Faci o treaba buna cu fotografiatul deci succes pentru urmatoarele poze XD.
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Vin Aug 03, 2012 10:45 am

Ador pozele astea! <3
Cum am mai zis,iti ies super!
De-abia astept sa vad cu ce ne mai incanti! OwO
Sus In jos
Miss Prince
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Miss Prince


▌Nume : Anne
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 01/03/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 132
▌Mesaje : 116
▌Reputatie : 2

Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28Mar Aug 07, 2012 6:22 am

Floarea aceea albă e foarte frumoasă. Din postul acela îmi mai place și poza a patra, ai prins floarea dintr-un unghi interesant. Păcat că se vede ceva alb puțin mai jos, sper că nu e o hârtie. În orice caz, ar fi bine să o scoți de acolo.
Din ultimul post îmi place prima poză și a cincea. Îmi plac imaginile de genul, persoane care fumează. Astea sunt interesante.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Some moments will never end. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Some moments will never end.   Some moments will never end. - Pagina 3 I_icon28

Sus In jos
 
Some moments will never end.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Photos :: Fan photos.-
Mergi direct la: