~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 A venit si Emi

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Emi
Membru Nou
Membru Nou
Emi


▌Nume : Kimy
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 11
▌Mesaje : 9
▌Reputatie : 0

A venit si Emi Empty
MesajSubiect: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28Mar Feb 21, 2012 4:26 am

Ma numesc Emi am 15 ani sunt sora lui Steluta
Anime-urile preferate sunt Nana,Kiddy Grade,Kaleido Star,Inuyasha,Slayers,Mew Mew Power,Gallery Fake
Gen de muzica preferate ascult k-pop,j-pop,j-rock,visual kei si muzica pop
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

A venit si Emi Empty
MesajSubiect: Re: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28Mar Feb 21, 2012 4:31 am

O.O Ceee? Stai cine esti? :| Da-mi detalii si nu afirma ceva ce nu e adevarat.. Caci dupa descrierea vaga nu inteleg cine esti...
In fine. Iti urez sedere placuta si happy posting pe aici! Intrebari:
- Manga citesti?
- Ce parere ai de yuri/yaoi?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Emi
Membru Nou
Membru Nou
Emi


▌Nume : Kimy
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 11
▌Mesaje : 9
▌Reputatie : 0

A venit si Emi Empty
MesajSubiect: Re: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28Mar Feb 21, 2012 4:33 am

da si acum sunt la Naruto
Niste gen de anime foarte dragut
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

A venit si Emi Empty
MesajSubiect: Re: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28Mar Feb 21, 2012 7:13 am

Buna!! Bine ai venit!! Eu sunt Klau. Si daca esti surioara lui Timy atunci eu sunt mamica ta, ipotetic vorbind. Am cateva intrebari:
-Animale preferate
-Filme preferate
-Culoare preferata
Si cam atat.. Distractie placuta!! Si imi pare bine sa te cunosc. Klau te pupa and be happy!! ByE!!
Sus In jos
Deyu
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Deyu


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Scorpion
▌Data nasterii : 03/11/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 587
▌Mesaje : 547
▌Reputatie : 16

A venit si Emi Empty
MesajSubiect: Re: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28Mar Feb 21, 2012 7:29 am

Bun venit in familie!^^
Eu sunt Deyu si sper sa ne intelegem.
Nu am nici o intrebare, sper sa te vad cat mai des pe aici si distreaza-te!

Ja ne <3 Tania
Sus In jos
Fasolică.
Administrator
Administrator
Fasolică.


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2050
▌Mesaje : 676
▌Reputatie : 19

A venit si Emi Empty
MesajSubiect: Re: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28Mar Feb 21, 2012 8:13 am

Credeam ca nesimtirea are o limita dar tu mi-ai demonstrat ca nu are. De ce nu vrei sa intelegi ca este intersiza inscrierea de mai multe ori ? Iti place sa enervezi lumea si sa primesti ban ? Foarte bine o sa-ti banam ip-ul si atunci nu o sa-ti mai poti face nici un cont. Desii ai schimbat unele date de la profil tot de dai de gol cu "joburi/distractii", si nu numai. Se vede de la o posta ca tu esti Simi. Nu spun dece, nu-mi place sa jicnesc lumea mai mult decat trebuie.

Ivata sa te comporti, invata sa vorbesti si apoi intra pe un forum si nu mai creea probleme. Oricat de mica ai fii nu cred ca nu intelegi cand ti se spune "nu mai fa' aia!" noi nu-ti interzicem inregistrarez pe acest forum, dar tu singura te faci interzisa. Iti faceai un cont de pe care faceai greseli, ti se dadea ban, dar nu la infinit. Dupa ce "expira" banul, reintrai pe forum si totl era bine. Dar tu trebuia sa-ti mai faci inca 7 mii de conturi, ca cine esti tu, regina conturilor facute aiurea. Pai sa facem, ca-i gratis, ca doar butonul de inregistrare nu sta degeaba acolo. Tare sunt curioasa daca ce-ti spunem noi aici ajunge sub privirea ta. Si sper sa ajunga, pentru ca mai ai multe de invatat.

Zau ca nu inteleg, de ce atatea conturi. Inteleg, esti incepatoare, dai gresi, dar deasta exista comunicarea. Si pana la urma suportai primul ban, si apoi luai legatura cu un admin si il rugai sa-ti explice cum sta treaba pe n forum, exista mii solutii, si din toate tu le-ai ales pe cele mai proaste. Acum avand in vedere ca toate conturile tale se vor bloca nu ai cum sa iei legatura cu cineva ... dar pana acum ce-ai facut ? ai facut la conturi de m-am saturat eu. Chiar nu ai si tu pic de demnitate? Nu ai respect fata de administratori? Ei se muncesc pentru un forum si vii tu si iii faci nervi, ca ai tu chef sa apesi butonul "inregistrare". Sa stii ca regula aia nu e pusa acolo doar ca sa avem e citii, e pusa pentru a fii respectata. Daca nu sti ce inseamna a respecta, cauta in dictionar.

Si nu-ti ai spun nimic. Vezi-ti de viata si nu ai enerva lumea ca asa te apuca pe tine.
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





A venit si Emi Empty
MesajSubiect: Re: A venit si Emi   A venit si Emi I_icon28

Sus In jos
 
A venit si Emi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~HY am venit si eu pe la voi:*
» Am venit si eu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: