~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Paradis Kiss

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Paradis Kiss Empty
MesajSubiect: Paradis Kiss   Paradis Kiss I_icon28Dum Aug 21, 2011 7:35 am

Poveste
Povestea este centrata in jurul unei eleve, Caroline, care este remarcata de o trupa de designeri, si i se propune sa fie model si sa le prezinte creatiile. Initial, ea respinge aceasta idee, mai ales dupa ce il vede pe Arashi, un punkhead cu piercing-uri, care alerga dupa ea. Dupa ce lesina la vederea lui Isabelle, care era imbracat (este baiat de fapt) ca o vaduva, Caroline ajunge in "atelierul" designerilor, care va deveni locul lor de distractie pentru urmatoarea perioada din viata ei.

Ea se imprieteneste destul de repede cu Miwako, sora mai mica a unui renumit designer de haine, si este impresionata puternic de George, care era managerul intregii echipe, si cel care se ocupa de designul tuturor creatiilor ParaKiss, propria lor marca de imbracaminte. Impreuna cu ei, Caroline isi va petrece perioada de dinainte de examene, si in cele din urma, va trebui sa aleaga ce drum va urma in viata. Tot acum este si timpul pentru o mica poveste de dragoste, moment in care isi lasa inima sa-i decida urmatorii pasi pe care ii face...



Ultima editare efectuata de catre Ƭเ๓๓` in Dum Apr 15, 2012 9:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Passion pour chocolat
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
avatar


▌Nume : Ellya
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 10/12/1993
▌Varsta : 30
▌Puncte : 18
▌Mesaje : 14
▌Reputatie : 0

Paradis Kiss Empty
MesajSubiect: Re: Paradis Kiss   Paradis Kiss I_icon28Dum Apr 15, 2012 9:05 am

Aoleo Timm, ai scris cu o culoare care imi raneste ochii:))!
Mie mi se pare ok animeul.Grafica si povestea sunt bune.Finalul insa, m-a dezamagit!
As fi preferat sa fie un happy end.Nu pot sa zic ca s-a intamplat cine stie ce tragedie acolo, dar ma asteptam la un cu totul alt sfarsit.Alegerea lui Yukari a fost idioata.
Sus In jos
 
Paradis Kiss
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ¨¢afenea¨ :: °°° คnime °°° :: Paradise Kiss-
Mergi direct la: