~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Ohayo everyone!

In jos 
+5
catiitss;
•’*Obsession•Nightmare•’*
● Lene
lee
Murthag
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 1:48 am

Salutare tuturor! Ma numesc Andrei, am 13 ani si jumatate si sunt din Braila. Sunt o fire dinamica, romantica, antenta cu cei din jur. Imi fac prieteni foarte rapid deoarece sunt foarte sociabil, respectuos si prietenos. Las foarte mult de la mine, pana cand imi dai seama ca este suficient. Hobby-uri..Fac Karate-Do Shotokan de 5 ani :twisted: . Acum sunt campion si vicecampion national, am centura albastra 5 kyu. Sunt si chitarist. Iau lectii de la unchiul meu care preda la o scoala particilara si este foarte cunoscut in Braila. A...am uitat, senseiul meu de la karate imi este si el unchi :lol: . In toamna vreau sa ma apuc si de grafica...bineinteles pentru a stii sa desenez anime-uri, dar nu numai. :scratch: Anime-ul preferat...Naruto. (Am invatat si cateva strategii pe care le folosesc in kumite si care sunt eficiente...tot din Naruto) Am facut si inot de performanta 3 ani, dar m-am lasat...era apa prea rece si automar raceam foarte des :(. :pale:
Sper sa ne intelegem bine si...mult spor in nou an scolar... (Sa ma laud iar...am terminat a VI-a cu media generala 10 ❤ )
Sus In jos
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 1:53 am

Buna Andrei,felicitarile mele pt centura la karate :D si bafta in continuare si bravo pt media 10 in clasa a VI-a :D .Nu ne faci si noua o dedicatie cu chitara? ❤
Sus In jos
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:06 am

Sigur, cum sa nu va fac o dedicatie? :lol:
youtube.com/watch?v=0n3cUPTKnl0&ob=av2n
Sus In jos
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:09 am

Linkin Park bun:Desti de-al meu numai ca eu ascult alte melodii de la el nu asta:D
Sus In jos
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:23 am

Unde vezi Linkin Park...? :( Este Bullet For My Valentine, dar daca vrei Linkin park, uite aici, ca stiu s-o cant exact ca nenea asta ❤
youtube.com/watch?v=tU3pFkjVpTs
Sus In jos
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:28 am

Sorry...mie aia imi aparuse :D
Sus In jos
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:41 am

N-ai de ce sa-ti ceri scuze :oops: :P
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:42 am

Hey, dear, Bine ai venit la noi pe forum sper ca iti place aici si sa iti faci multi peieteni^^ Se pare ca eu sant cam intarziata>.<Eh nu'i bai! Bun sa lasam glumitele pe deoparte si sa trecem l a seriozitati^^. Si eu am facut JUDO, si AIKIDO. Si stiu cum e su sensei>.< Te bat mereu la cap si te pun sa faci pana reusesti>.< Asta e treaba lor, Karate nu prea am facut, caci nu prea ma atras, dar ma bucur ca tie iti place si sper sa ajungi departe cu ceea ce faci^^. Ohh ce necioplita sunt!Eu sunt Timeea, daca nu reti poti sa imi spui Timi sau simplu admina^^. Eu iti urez postat placut si multe posturi^^ (Membrii noi nu pot posta lincuri timp de 7 zile poate de aia nu te'a lasat^^. Te'asi ruga sa treci pe la regulament, nu asi vrea sa iti dau ban^^ Daca ai trecut deja e minunat!)
LOVE YA!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:47 am

Buna Timi :D Adica nici macar un link pe youtube nu pot sa pun? :oops: 😢 :(
Nu ma bat la cap...cel putin nu pe noi, cei de la verde in sus, ca suntem cei mai avansati...si nu se ia de mine si de ceilalti care sunt in lotul "Bukyo" cum ii zice sensei :) Adica...na, ne arata o chestie si noi o facem, nu insista daca gresim. La el este simplu: Ai gresit, te-am vazut, fugi la genoflexiuni pana la sfarsitul antrenamentului sau pana cand vreau eu :pale: :shock: Am patit-o de multe ori...cand eram mai mic in grad...apropo, am cam facut Off Topic :lol:
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 2:56 am

Eh, la noi era mai insistent>.< Pff..imi amintesc si acum cum ma tinea sa stau in maini timp de 15 minute (epuizant) Dar era de treaba si ma intelegeam bine cu el (eu nu am avut numai centura galbena, amfacut doar un an)>.< Acum nu mai fac nici un sport, desen la ploctiseala si cu prietenii, sau pe forum. :king:
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:44 am

Pe noi nu ne-a pus niciodata sa stam in maini...Ne-a pus sa dam cu pumnul in perete :pale:
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:52 am

Pai judo e diferit de karate, tata a facut karate si toate tampeniile (pan asi balet =)))) Si m'a mai invatat^^
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 22, 2011 1:35 pm

Bine ai venit pe forum Andreei , sper sa te distrezi si sa iti faci pritenii,
Sus In jos
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:25 am

Multumesc admin! Da Timi, stiu ca judo este mult mai diferit de karate, sau karate de judo? :bounce:
In orice caz, mai eficient mi se pare karatele.... :!:
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:27 am

Hmmm la karate inveti mai mult miscari..lovituri..la judo iti trebuie echilibru si o gramada de chesti..mie imi e cam tot una si apropo, cui i'ai spus ADMIN e Cristina^^
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:29 am

Daca tot vorbim aici...ne putem da adresele de Facebook? :D Sa vedem si noi cum aratam :P
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:31 am

Siguri puteti, dar eu nu am facebook, deoarece mi se pare o risipa de timp si nefolositor..+ Ca nu a fost facut pentru comunicatii in generac..ci pentru a avea cea mai mare baza de date din lume.. :roll: Oricum nu cred ca te intereseaza pe u. :)
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:39 am

Mersi :) ii voi spune Cristina de acuma 👅 La judo stiu ca-ti trebuie echilibru...dar si la noi. Avem niste tehnici in care ma invart cu picioarele prin aer si trb. sa pic bine si sa-mi tin echilibrul, etc...in orice caz, sunt 2 sporturi diferite si asta este ceea ce conteaza :D
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:44 am

Da dar amandoua fac parte din lupte, am o prietene din spania care e la judo in lot. Uneori ma gandesc ca nu trebuia sa renunt..Dar asta e viata..trebuie sa te modelezi..si daca nu nu te mai cenzurezi..ramai asa..si eu am anumite defecte..sant guraliva ma iau la cearta repede..Daca ma enerveaza cnv nush ce mai pateste..O fata o ajuns si in tomberon =)) alta cu capul in buda..o gramada..si nu am invatat sa imi cenzurez limbajul in fata nimanui..tata spune ca vb prea murdar si ca ma spala la gura cu sapun=)) sau ca ma baga in detergent..Si imi spune balonas=))
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:49 am

=)) Balonas ❤ Bubble :X Si eu pot sa fiu in lotul national oricand doresc, dar asta ar insemna odata la 2 saptamani sa merg la Bucuresti si sa fac antrenamente cu aia, dar drumul cine mi-l plateste? Cu aia 2 milioane pe luna fac alt ceva...Si pana la urma, am abia 13 ani si nu vreau sa fiu in lot pentru ca asta ar insemna sa le dau mai mare antentie lor decat celor din clubul meu si...oarecum le simt celor din lot "o chakra negativa" pe cand la mine in club este pozitiva :D
Apropo unde ziceai ca sunt ficuri?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mar Aug 23, 2011 2:56 am

OFfff! Andrei fii atent la ce faci..iar ai facut un dublu post ceea ce e SPM! citeste reulile te rog..Puteai sa il modifici... Am sa il modific eu acum, dar te rog fii mai atend ca nu vreau sa fiu nevoita sa iti dau ban..Si ficuri aici:
https://myplace.forumgratuit.ro/c2-fan-fic
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
catiitss;
Membru Forum
Membru Forum
catiitss;


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 28/05/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 104
▌Mesaje : 89
▌Reputatie : 3

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mier Aug 24, 2011 10:49 am

Heii Andrei ^^ Bun venit pe forum. Eu sunt Cati, sper ca o sa ne intelegem bine:) Sincer m-ai surprins. M-ai surprins placut, ce-i drept, pentru ca nu ma asteptam ca un baiat sa spuna "Sunt o fire dinamica, romantica, antenta cu cei din jur." Cred ca m-am inselat in privinta baietilor :lol: Apropo, ce animeuri ai mai urmarit? Si.. ce musica asculti? Apropo, si eu stiu sa cant la chitara, putin. Adica m-a invatat un prieten, o melodie :D Pai, iti urez bun venit din nou si cam atat :lol!:

Take Care:*
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mier Aug 24, 2011 11:03 am

Normal ca te'ai inselat! Nu toti baietii sunt ce capul numai la fodbal si 'futai' [scuzati limbajul] Majoritatea sunt asa intradevar, dar nu toti, ce'i drept! Am prieteni de tot felul pot spune ca de la A la Z inclusiv, cei sensibil care plang, sau cei de gen gigolo cu capul in nori si gandul numai la 'jucarioare'. Ma inteleg bine cu toti [mai sunt si certuri ce'i drept]
Dar nu foarte mari, sincer sa iti spun, cei care merg la Judo sau Karate, Aikido sunt mai sensibil de felul lor [propria experienta] Daca nu ma crezi hai sa'l intrebam pe Andrei^^ [Deci andrei tu ce parere ai? Am dreptate? Sau ma insel?]
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
NiKy...
V.I.P.
V.I.P.
NiKy...


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 30/11/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 160
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 2

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Lun Aug 29, 2011 4:09 pm

Ba , Andrei, eu sunt Andrei incantat de cunostinta=)). Sigur ne vom intelege bine de acum in colo.
Sus In jos
Deea
V.I.P.
V.I.P.
avatar


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 25/04/1996
▌Varsta : 28
▌Puncte : 556
▌Mesaje : 418
▌Reputatie : 16

Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28Mier Sept 21, 2011 4:42 am

Andrei sunt Deea incantata mai vorbim pe aici :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ohayo everyone! Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo everyone!   Ohayo everyone! I_icon28

Sus In jos
 
Ohayo everyone!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ohayo everyone
» ^_^ohayo ^_*
» Ohayo!
» Ohayo
» ohayo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: