~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

• Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻

AcasaPortalInregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

Distribuiţi | 

Un loc perfect pentru odihnă.

In jos 
AutorMesaj
Hel.
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid

▌Nume : Gumă.
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 23/11/1920
▌Varsta : 98
▌Puncte : 27
▌Mesaje : 19
▌Reputatie : 2

MesajSubiect: Un loc perfect pentru odihnă.   Vin Apr 20, 2012 12:35 am

Helith:

Biblioteca era un loc idel pentru a adormi puţin. După ce am răsfoit câteva ore o carte despre Istoria Antică, m-am aşezat la o masă mai retrasă de lângă ferestrele mari, dreptunghiulare şi am pus capul pe ea. Am închis ochii, fericită că puteam să mă odihnesc într-un loc atât de liniştit, în care aproape niciodată nu venea cineva. Doar eu şi probabil bibliotecara care se refugiase pe undeva prin biroul ei. M-am aşezat mai confortabil pe scaun şi am reuşit să aţipesc.

Uat dă gumă?!
Sus In jos
*****Piersicuta*****
Membru Forum
Membru Forum

▌Nume : Emma
▌Zodiac : Scorpion
▌Data nasterii : 31/10/1996
▌Varsta : 22
▌Puncte : 69
▌Mesaje : 48
▌Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Un loc perfect pentru odihnă.   Dum Mai 06, 2012 3:37 am

Usile mari ale bibliotecii mi-au atras atentia. Nu este cel mai potrivit loc pentru a cauta fragmentele, dar nu m-ar deranja sa ma relaxez putin. Odihna nu strica niciodata si profa' de engleza mi-a intins prea tare creierii. Mai aveam putin si saream la bataie. Suspin si ma ridic de pe banca rece, uitandu-ma in jur. Locul este cam pustiu, majoritatea studentilor au plecat in oras, cine se deranjeaza sa treaca pe la biblioteca atunci cand exista calculatoare si laptop-uri?
Incep sa inaintez incet spre marea cladire veche, privind cerul plumburiu si gandindu-ma la nemurirea sufletului. Ce pot spune? Sunt aeriana rau in ultimul timp.

Sus In jos
Sunny ツ
Membru Forum
Membru Forum

▌Nume : ๓๏z๏lเςเ
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 21/09/1996
▌Varsta : 22
▌Puncte : 714
▌Mesaje : 555
▌Reputatie : 50

MesajSubiect: Re: Un loc perfect pentru odihnă.   Dum Mai 13, 2012 6:39 am

Kay --> Bun, nu-mi trebuiesc decat 5 cartii de vreo 500 de pagini, despre istoria antica, si pot invata linistit toata viata pentru un bac idiot care dureaza 2 ore. Cum sa fie atat de sadic ? 5 carti extrem de plictisitoare despre istoria unor oamnei deja putreziti si mancati de viermi....si 500 de pagini ? Pe naiba, istoria se tot repete. Sa ma ia dracu..mai bine dadeam bacul din geografie si invatam despre rauri si ape, si asa e o caldura infernala afara...
Patrundea cu usurinte intre contloanele bibliotecii cautand ceea ce-i trebuia. Aproape ca gasise cand observase ce linistit era totul in jur. Aproape ca puteai si adormii, si atunci vazu intr-un colt indepartat pe frumoasa adrmita.
Ce ar fi daca nu ar mai dormii ea asa de bine ....?
Rase, indreptandu-se catre fata.

Watch out girls !! I`m back B-)
Sus In jos
https://www.facebook.com/allexandra.allexa
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Un loc perfect pentru odihnă.   

Sus In jos

Un loc perfect pentru odihnă.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Biblioteca-
Mergi direct la: