~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Salut!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
*****Piersicuta*****
Membru Forum
Membru Forum
*****Piersicuta*****


▌Nume : Emma
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Scorpion
▌Data nasterii : 31/10/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 69
▌Mesaje : 48
▌Reputatie : 1

Salut! Empty
MesajSubiect: Salut!   Salut! I_icon28Sam Mai 05, 2012 11:15 am

Buna, ma numesc Elena si sunt din Bacau! Ce pot spune despre mine? Imi plac multe, urasc si mai multe, dar multi spun ca sunt de treaba. Am avut o copilarie nu tocmai cu happy end, parintii sunt mereu divortati din cauza tatalui meu si inca mai sufar. Din cauza unchiului meu imi este frica de intuneric, stiu... patetic. Dar din pacate s-a intamplat si nu pot sa depasesc frica asta, desi nu ma impiedica sa ma uit la filmele de groaza si sa citesc cele mai infricosatoare povesti. Salut! 3614882588
Ador muzica, nu pot sta o zi fara sa ascult o melodie care-mi place. M-am nascut in Transilvania si acum 2 ani am venit in Bacau, desi acel loc este mult mai frumos. Sunt superstitioasa, cred in multe lucruri. Sunt atrasa de paranormal si imi place sa ma informez despre lucruri care... s-ar putea sa nu ma ajute niciodata.
Filmele mele preferate... sunt multe:



The Blackout - Un film interesant care mi-a placut chiar daca altii spun ca este jalnic.
The princess diares 2 - Filmul care mi-a umplut copilaria de veselie si m-a facut sa fiu mai buna.
Dracula - Despre filmul asta nu spun nimic, mi s-a oprit banda, desi il recomand.
Un nebun in Africa 2 - La filmul asta m-am amuzat cumplit de mult, radeam ca o proasta.
Seria Twilight - Foarte frumoasa, desi acum m-am cam plictisit de el.

Muzica ascult... poate mai mult decat ar trebui. Ascult ORICE, numai manele nu! Anime-urile mele preferate sunt:
- Rosario+Vampire
- Naruto/Shippuden
- Kaleido Star
- Nana
- Munto TV
- Ouran High School Host Club
- Wolf's Rain
- Inuyasha

Cuplurile mele preferate sunt:

Shessomaru&Rin - Un cuplu incredibil de ciudat dar foarte dragut!
Sasuke&Sakura - Hehh... nu ma prea d-au in vant dupa cuplul asta dar merge!
Yumemi&Munto - La astia 2 habar n-am daca ar fi impreuna, s-a terminat serialul. Totusi tot este in topul meu! ^_^


Cam atat am de spus! Forum-ul mi se pare foarte interesant, multi useri... sunteti o familie adevarata aici! Ma bucur sa va cunosc pe toti, sper sa fiu si eu primita in marea voastra familie! Felicitari celor care au muncit pentru forum, este de nota 10 +! Salut! 3595735553
Sus In jos
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Salut! Empty
MesajSubiect: Re: Salut!   Salut! I_icon28Sam Mai 05, 2012 11:34 am

OMG~! I`m first! HELL YEA !!! =)))
Deci buna Elena, daca nu ma insel eu te cunosc! :))
Sunt Delia! Bun veniiit! 2 intrebari:
1. Cum ai aflat de noi?
2. Ce parere ai despre blogging si vlogging?
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salut! Empty
MesajSubiect: Re: Salut!   Salut! I_icon28Sam Mai 05, 2012 12:00 pm

Hii darling~ Bine ai venit pe aici, sper sa te distrezi si sa iti faci o gramada de prieteni~. Voi posta intrebarile mai jos, acum iti comentez nitel prezentarea.

Citat :
m avut o copilarie nu tocmai cu happy end, parintii sunt mereu divortati din cauza tatalui meu si inca mai sufar.
Aici ne asemanam. Parintii mei nu sunt divortati, dar sunt plecati in stainatate de ceva vreme, ii vad foarte rar eu stand cu bunicii, imi e dor de ei din cand in cand, dar uneori fac chestii interesante pentru a uita de probleme, cum ar fi statul pe pc.
Nu ii vad foarte des, nici macar de Paste anul acesta nu i-am vazut, dar ma resemnez cand vorbesc cu mama pe mess [are o gura si vorbeste intruna, sa nu mai zic ca imi posteaza pe facebook in prostie cand are timp]


Citat :
Forum-ul mi se pare foarte interesant, multi useri... sunteti o familie adevarata aici! Ma bucur sa va cunosc pe toti, sper sa fiu si eu primita in marea voastra familie! Felicitari celor care au muncit pentru forum, este de nota 10 +!

Multumim mult, ma bucur ca iti place, tot stafuul a pus osul la munca, din pacate nu toti au ramas in staff. Din cand in cand ma chinui sa aduc chestii noi si eu stiu mai ce. Voi incerca sa schimb tema prin vara cad termin examenele astea nenorocite si problemele.


Intrebari:
- Ce parere ai despre yuri/yaoi?
- Te uiti la fenomene stranii [pe discovery vineri la 10]?
- Ficuri scrii/citesti?
- Citesti manga?

Cam atat~ See ya!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
*****Piersicuta*****
Membru Forum
Membru Forum
*****Piersicuta*****


▌Nume : Emma
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Scorpion
▌Data nasterii : 31/10/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 69
▌Mesaje : 48
▌Reputatie : 1

Salut! Empty
MesajSubiect: Re: Salut!   Salut! I_icon28Dum Mai 06, 2012 3:11 am

Pai, o sa va raspund la intrebari!

Electra :3:

1. Cum ai aflat de noi? - Am auzit de la o prietena de forum si am intrat. Mi-a placut si acum uitati-ma aici!
2. Ce parere ai despre blogging si vlogging? - Nici una din nefericire. Salut! 2065803173

● Lene

- Ce parere ai despre yuri/yaoi? - Mi se par cupluri ciudate dar imi plac foarte mult!
- Te uiti la fenomene stranii [pe discovery vineri la 10]? - Evident! Nu-l pot rata!
- Ficuri scrii/citesti? - Nu stiu ficuri, ci doar citesc. Dar s-ar putea sa vin cu unul.
- Citesti manga? - Citesc, nu prea mult... dar totusi citesc!


Ma bucur sa va cunosc si sper sa ne intelegem!
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Salut! Empty
MesajSubiect: Re: Salut!   Salut! I_icon28Joi Mai 10, 2012 8:58 am

Bun venit pe forum Elena!^^
Sper sa-ti placa aici<3
Intr-un fel ne asemanam,si parintii mei sunt divortati dar m-am obisnuit,mi-e frica si mie de intuneric dar tot imi place sa ma uit la filme de groaza,le ador o.o!
Iti urez happy posting si distractie placuta! xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut! Empty
MesajSubiect: Re: Salut!   Salut! I_icon28

Sus In jos
 
Salut!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut!
» Salut!
» ^.^Salut^.^
» salut all !
» Salut!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: