~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Cirka o ora si ceva ! ...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sunny ツ
Membru Forum
Membru Forum
Sunny ツ


▌Nume : ๓๏z๏lเςเ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 21/09/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 714
▌Mesaje : 555
▌Reputatie : 50

Cirka o ora si ceva ! ... Empty
MesajSubiect: Cirka o ora si ceva ! ...   Cirka o ora si ceva ! ... I_icon28Sam Mai 12, 2012 3:27 pm

Kay --> Pe bune, acum nici nu am facut mare lucru. Adica eu ma chinui, imi adun toate puterile, ba chiar infrunt nenorocita asta de lene, ca elevii chinuiti ai acetei scolii sa scape de imensa plictiseala din fiecare zii...si directoarea, baba idioata, ma trimite la detentie. Scoala este este mai aiurita decat credeam. Ma intreb oare : Ce oameni nevinovati au sa mai fie si pe aici ? Pur si simplu nu suport sa stau inchis in spatii mici, am fobie...simt ca ma sufoc. Parca m-ar fi trimis la taiere. Si totusi trebuie sa rezist aici " cirka o ora si ceva ", adica nici macar bleaga aia de directoare nu stie cat am sa stau aici..pe bune acum. Ultimul an de liceu si ea ma trimite la detentie ? Cand eu am atatea de invatat ? E senila...
Se indrepta cu pasi grabiti de sala de detentie, injurand soptit la fiecare pas. Ajuns in fata usii, intra, minunandu-se de galagia mormantala ce domina intreaga incapere sumbra si intunecata.
Sus In jos
https://www.facebook.com/allexandra.allexa
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Cirka o ora si ceva ! ... Empty
MesajSubiect: Re: Cirka o ora si ceva ! ...   Cirka o ora si ceva ! ... I_icon28Lun Mai 14, 2012 7:25 am

No:
Merga detasat, ascultand vesnica lui muzica rock. Dadea din cap putin haotic cu ochii inchisi. Cu singuranta nu parea un elev ce se indrepta spre detentie. Intra in sala, inchizand usa atent, ca de fiecare data. Se aseza in banca aruncand o privire salii bine cunoscuta de el si tipului ce sedea intr-una din acele banci distruse de pixul multor elevi.
Sus In jos
 
Cirka o ora si ceva ! ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Detentie-
Mergi direct la: