~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Vant de vara +18

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 4:13 am

Vantul racoros ce-mi ravasea suvitele albicioase in timp ce-mi fumam tigara expirand aerul fumuriu ce-mi umbla prin plamani.
Priveam panorama frumoasa, soarele stralucea pe cer ca niste diamente in bataia becului.
Trebuia sa apara Roby, imi spusese ca doreste sa-mi vorbeasca, oare ce era sa de important incat nu putea astepta pana maine? In fine... Nu-mi mai pasa... Sau cel putin speram ca nu-mi pasa..
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 4:23 am

Urc scarile spre apartamentul lui Misaki. L-am vazut azi cand s-a dus la Ren si Haru acasa si nu inteleg de unde pana unde isi fac vizite, iar cum curiozitatea ma macina, nu pot sa astept pana la o ora decenta ca sa-i pun aceasta intrebare.
E 22:45 cand eu sun la usa lui.
Astept putin, imi deschide, iar cum l-am anuntat inainte de venirea mea, nu imi pune intrebari sacaitoare, asa ca ii spun direct:
-Ce ai cautat azi la Ren acasa? intreb pe un ton mai accentuat decat am vrut initial.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 4:29 am

Am inceput sa rad inchisand usa dupa el.
- Gelos?
Stiam ca in clipa aceasta curiozitatea il macina mai tare decat trebuie, dar il lasam sa arda pe interior, nu aveam de gand sa-i dau raspunsul pe tava.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 4:35 am

-Te-ar deranja daca as fi? spun in timp ca-l urmez spre bucatarie, unde pe aragaz se gaseste un ibric cu cafea aburinda, care degaja un miros minunat la aceasta ora tarzie.
Il vad cum se eschiveaza si incearca sa ocoleasca subiectul. Ia doua cani mari din dulap si toarna in fiecare lichidul amarui. Imi ofera una, iar eu ma asez la masa.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 4:40 am

Am oftat cand i-am turnat cafeaua in ceasca si am asezat ibricul inapoi pe aragaz.
- Nu cred ca te priveste ce s-a intamplat in ziua aia, si ce cautam acolo, okay?
Ia-m spus pe un ton serios privindu-l putin incuntat in ochi.
- Daca doar pentru asta ai venit aici...
Nu am mai continuat propozitia, mi-am aplecat capul spre cafea miscand-o putin asa incat lichidul negricios sa faca valuri rotunde.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 4:51 am

- Ui-te ca ma intereseaza. Vreau sa stiu ce faceai acolo?
Ma uit la el si incerc sa-i gasesc ochii, insa nu vrea sa ma priveasca. Si-i tine atintiti spre cana de cafea.
-Te rog sa te uiti la mine cand iti vorbesc. Ti-e greu sa imi mentii privirea sau ce?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:02 am

Mi-am ridicat privirea incruntata asupra lui, il priveam in ochi chiar daca nu vroiam.
- Ce vrei sa stii? Nu e treaba ta, ce nu intelegi?
Ma-m ridicat de pe scaun trantind cafeaua pe ghiuveta si asezand scaunul pentru a merge in camera de zi.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:11 am

Il prind de mana exact cand ajunge in fata canapelei, pe care ma asez si il trag in poala mea. Imaginea asta imi aminteste de un nepot care sta in poala bunicului sau.
Il privesc cum incearca sa se ridice, insa diferenta de putere dintre noi e foarte mare, asa ca bratele mele raman in continuare pozitionate pe soldurile lui.
- Ehe, cred ca o sa ramanem asa ceva timp. spun pe un ton jucaus. Poate ma gandesc sa-ti dau drumul, insa trebuie sa-mi spui ce faceai la Ren acasa.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:15 am

Mi-am pus mainile la el pe piept strangandu-l de sfarcuri si intorcandu-le tare, lucru ce l-a facut sa ma prinda de maini si sa imi dea drumul, ma-m adezat repede pe pat in timp ce el inca ma tinea de maini.
- Da-mi drumul.
I-am spus calm si sec.
- Uite ce e, chiar nu e treaba ta, in fond... de ce te intereseaza asa de tare?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:26 am

Il privesc.
Doar atat mai sunt in stare sa fac. Sta intins pe pat, cu mainile deasupra capului. Pare atat de dulce, de inocent. E asa frumos.
Slabesc stransoarea, insa nu-i dau drumul. Mana care o am libera o indrept spre obrazul sau si incep sa-l mangai delicat. Nu stiu daca mi se pare sau e real, insa parca prinde o nuanta rozalie in obraji.
Ma aplec usor, iar buzele noastre sunt la o distanta de numai cativa centimetri. Vreau sa i le prind intr-un sarut cand imi vine in minte promisiunea pe care i-am facut-o. Nu o sa ma mai ating niciodata de tine fara voia ta.
Ii eliberez mainile si ma asez pe cealalta parte a patului.
- Doream sa stiu, ii soptesc usor. Doream sa stiu pentru ca sunt, nu gelos... foarte gelos!
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:33 am

Eram putin mirat si derorientat dupa gesturile facute de baiat... Nu stiam ce sa mai zic asa ca mi-am lasat gura sa mi-o ia inainte...
- Parca tu erai cel dur... Nu cel gelos...
Poate ca inca mai tineam la el... dar nu era de bine.. adica... nu trebuia...
- Uite ce e... Daca chiar te intereseaza asa de tare am fost deoarece imi place de acel Haru...
Nu era la ce se gandea el... Dar nu vroiam sa-i spun mai multe.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:48 am

-Iti place de Haru? Ii place de Haru?
Ma ridic de pe pat si ma indrept spre bucatarie, unde ma asteapte cafeaua mea. Iau repede doua guri, apoi ma pregatesc sa plec. Ajng in hol, insa usa de la intrare era incuiata.
-Misaki, usa e incuiata. Unde e cheia?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:52 am

Il priveam pret de cateva minute fara sa ii spun nimic, el s-a repezit nervos catre mine intrebandu-ma din nou acelasi lucru.
- Ce ai de gand sa faci?
I-am raspuns cu o ata intrebare, nu vroiam sa faca ceva necugetat, stiam cat il duce capul acum...
Nervii lui erau cam intinsi, inca nu-mi venea sa cred ca el chiar ma place... Nu stiam ce sa fac... Ar merita sa-i mai dau o sansa?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 5:59 am

-Ce am de gand sa fac? Nu stiu? Sa plec acasa? ii raspund la randul meu cu intrebari, insa pe un ton foarte cinic.
Ma uitam la el cum nu facea nimic. In final, se intoarce pe calcaie si se duce in living, asezandu-se pe canapea.
-Ce naiba faci? Nu ai de gand sa deschizi azi usa asta?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 6:05 am

Am oftat privind in jos apoi intorcandu-mi privirea spre baiat.
- Nu, deoarece tu vei face o tampenie dupa cum te stiu. Am ezitat privindu-l in ochii dar am continuat dupa cateva minute. Inainte sa faci tampenii, asculta-ma pana la capat, Haru e elevul meu, il plac, ca pe un elev mai enervant si ciudatel, a trebuit sa-i dau un caiet pe care-l uitase la ora mea.
Am spus punandu-mi mainile peste genunchi.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 6:12 am

Haru ii e elev? De unde pana un... Aaa, Misaki e profesor! Misaki e profesor la scoala la care invata Ren si Haru. Cum naibi s-a ajuns ca sa-i fie profesor tocmai lor.
-Esti profesor, intreb, prefacandu-ma ca nu stiu asta deja. Cum iti merge?, spun cu un glas usor, calmandu-ma cand aflu ca nu e nimic intre cei doi.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 6:15 am

Roby s-a adezat langa mine calmandu-se radical.
- B-bine... Nu ca ar fi treaba ta. Am oftat din nou si ma-m ridicat de pe canapea.
- Acum, daca doar pentru asta ai venit...
Vorbele mi s-au oprit din nou in gat fara sa mai pot spune ceva. Nu vroiam sa plece intr-un fel, ma simteam singur in acest apartament neavand ce sa fac...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:05 am

Nu ma pot abtine sa nu zambesc.
- Sincer, nu am venit numai pentru asta, insa ar cam trebui sa plec, nu de alta, dar ti-am promis...
Se uita ciudat la mine, nedandu-si seama despre ceea ce vorbesc.
Oftez usor, dupa care rostesc:
-Vreau sa te sarut... Imi dai voie sa te sarut?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:14 am

Ma-m dat putin inapoi rusinat de vorbele lui. Ramasesem acolo putin crispat... Nu vroiam sa-l las... Dar un sarut nu strica...
- U-un sarut?
Am spus privind in jos ganditor. Dupa doua minute am dat aprobator din cap. De ce am facut asta? DE CE?! Nu ma mai intelegeam pe mine insumi...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:27 am

Ma aplec spre el si-i prind fata in maini, apoi imi indrept buzele spre urechea lui, soptindu-i:
-Daca vrei sa ma opresc imi spui iar eu o voi face. Dupa ce-i spun asta, ii sarut usor urechea, prinzand-o intre dinti si sugand-o. Cobor cu limba pe gatul lui, pe care il musc delicat. Ii las cerculete de saliva, apoi, usor, depunand saruturi fine, urc pe maxilarul lui, apoi pe pomet si-i sarut ploapa ochiului stang. Ii prind barbia intre degetul mare si aratator de la mana dreapta, ridicandu-i-o in sus.
Ii depun pe buze un sarut cast, apoi, incep sa mi le misc, el facand acelasi lucru ca si mine. Vreau sa-i cer sa isi deschida gura, insa o face inainte ca eu sa mai apuc sa spun ceva. Imi introduc limba in lacasul acela cald si primitor si incep sa explorez in voie. Mi se alatura, intai cu teama, apoi din ce in ce mai pasional...
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:33 am

Aproape ca-mi pierdusem capul in acel sarut... Era... Plcut si calduros... Instinctiv mi-am pus mainile la el pe umeri dezlipindu-l de mine, bine ca macar subconstientul meu mai gandea...
- Un sarut am spus.
Ma-m ridicat de pe scaun cautand in geaca de la buzunar cheile, nu mai stiam unde erau...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:39 am

Il vad cum cauta ceva si nu gaseste.
-Misaki, ce cau... Ai ma' , nu-mi spune ca nu gasesti cheile? Nu ai alt set de rezerva?
Se uita la mine si da din cap in semn ca nu.
Asta e buna. Fir-ar, nu pot ramane aici. Daca o fac e de rau. Sunt excitat de la sarut si acum trebuie sa ma descarc, iar daca el e in aceeasi casa cu mine... Nici nu vreau sa ma gandesc la asta.
Nu o sa pot rezista.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:44 am

Am aprins o tigara in timp ce cautam cheile.
- Nu sta asa, ajuta-ma.
Cotrobaiam prin toata casa in cautarea lor dar parca se evaporasera... Unde le pusesem? Frumos! Ceva mai important nu puteam pierde? Acum va trebui sa ies pe geam de la etajul 3 pentru a merge la servici. Si il mai aveam si pe Roby standu-mi pe cap...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 7:55 am

Incep sa il ajut, enervat din cale afara de starea pe care mi-o dau blugii, mult prea stramti in acest moment.
-Nu mai bine chemam un lacatus? intreb, insa imi dau singur una in cap cand imi amintesc ca e aproape 12:00 noaptea si ca nici un lacatus normal la cap nu lucreaza la ora asta. Sau chemam pompierii? spun eu ultima fraza ca sa mai destind admostera, insa se pare ca nu a avut efectul dorit. Din contra...
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28Dum Mai 20, 2012 8:03 am

I-am aruncat o privire nervoasa.
- Stii ce? Mai bine dormi la mine astazi si cautam maine, sunt obosit.
I-am aruncat o pijama larga si niste asternuturi pe care sa le puna pe canapea. Nu il las sa doarma cu mine-n pat.. cine stie ce-l mai apuca...
Mi-am dat si eu jos bluza schimbandu-ma in pijama.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Vant de vara +18 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 I_icon28

Sus In jos
 
Vant de vara +18
Sus 
Pagina 1 din 16Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Balcon-
Mergi direct la: