~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Vant de vara +18

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:25 am

Mi-am strans pumnul asa de tare incat mai unpic imi intrau degetele-n carne.
- Nu! Am tacut pentru ca nu vroiam sa nu ne mai vorbim, tineam prea mult la tine... Ce e asa de greu? Ce nu poti intelege?! In fond... tu esti cel care nu mi-a spus ca ma place, esti la fel de vinovat ca mine!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:33 am

-Cum sa-ti spun ca te plac, cand eu atunci nici nu aveam habar de asta? incep sa strig, insa ma linistesc brusc cand imi dau seama ca am recunoscut indirect ca-l plac. Ok, si acum ce? Ce o sa se intample de acum inainte? Eu vreau sa plec, tu nu vrei sa ma lasi, insa nici alceva nu vrei, asa ca, ce o sa se intample? O sa stam sa ne uitam unu la altu ca boi? O sa fim niste statui? Ne privin, doar atat?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:36 am

Am oftat...
- Chiar vrei sa pleci...? Nu am sa te mai opresc daca asta iti doresti cu adevarat...
Vroiam sa il sarut, dar el nu mai vroia sa stea cu mine... Ma simteam ca o piedica in viitorul lui...
- Vreau doar sa stii... Te-am iubit.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:45 am

- Tu chiar nu intelegi, nu-i asa? il intreb usor, nevrand sa-l mai supar. Exact asta e problema, exact de asta vreau sa plec. M-ai placut, la trecut. Acum nu o mai faci. De ce as ramane aici, daca tu nu o mai faci?
Ii prind mana si o indrept spre buzele mele, apoi ii sarut podul palmei.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:50 am

- Nu am spus ca nu te mai plac... Problema e ca... Mi-e frica...
Am spus plecand in tropot spre camera de zi si aruncandu-ma in patul lui strangand perina pe care a dormit la piept si tragand mirosul pana in plamani. Un miros dulceag si placut, un miros pe care nu-l voi uita prea curand...
Lacrimile mi-au aparut in colturile ochiilor... Incercam din rasputeri sa le trag inapoi si sa-mi stapanesc emotiile.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:56 am

Toata duritatea mea de ma devreme disparu imediat cand ii vad ochii inlacrimati. Ma asez langa el pe canapea si imi duc mainile pe umeri lui, apoi, cu toata puterea din acest moment, il trag la pieptul meu si il tin strans.
-Daca raman, ce se va schimba?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 11:57 am

Am ramas mut la intrebarea baiatului...
- N-nu stiu... Asta nu depinde numai de mine...
Ia-m raspuns uitandu-ma la el cu niste ochii inlacrimati de copil mic.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 12:04 pm

-De fapt, chiar de tine depinde. ii soptesc la ureche in timp ce il strang si mai tare in brate. Uite, sa zicem ca raman. Spunemi ce o sa se intample in continuare. Spunemi ce vrei tu sa se intample in continuare.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 12:11 pm

- Nu stiu... Chiar nu stiu... Vreau daor... sa ramai cu mine.
I-am spus incet.
- Cat timp esti cu mine... Totul e perfect... Nu conteaza ce facem si cum facem... COnteaza ca esti aici si nu ma vei parasi.
Il prind si eu de spate strangandu-l la randul meu.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 12:16 pm

Raman surprins de afirmatia lui. Chiar atat de mult doreste sa fiu langa el?
-Ok... Pai atinci ce zici de... Hai sa gasim cheile alea si sa mergem... Aaaa, ce spui de parc? Nu am mai fost acolo de pe vremea cand eram adolescent. Vrei sa mergem in parc?
Ii spun in timp ce-i mangai parul fin.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 12:19 pm

Am dat din cap afirmativ.
- Cauta tu alea pana eu ma schimb.
Mi-am dat jos bluza care si asa era desfacuta si mi-am laut un tricou cumparat de baiat.
Mi-am cautat o pereche de pantaloni pentru a ma schimba in timp ce Robi statea si se holba la mine.
- Ce faci? Nu cauti?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 12:24 pm

Il privesc in timp ce se schimba. Trupul ala ar face si mortii sa-l doreasca, zambetul ala ar topi si ghetarii, iar privirea aceea ar inebuni pe oricine. E asa frumos... Si il iubesc.
-Nu. M-am razgandit. Ce zici de ceva mult mai placut? Doar daca vrei.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Dum Mai 20, 2012 12:26 pm

Ma-m uitat comfuz la el in timp ce-mi luam pantaloni.
- Ce anume?
Parca plimbarea in parc imi suna asa de romantic... Asa de placuta...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 21, 2012 3:28 am

Of, chiar nu-si da seama? Asta e, mergem in parc.
-Nimic, stai linistit. Mergem in parc, ii spun apoi ma apuc sa caut cheile, pe care le gasesc cinci minute mai tarziu sub canapea. Cum au ajuns acolo nu stiu.
In scurt timp revine si el din dormitor imbracat intr-un tricou alb, cumparat de mine, o pereche de blugi gri, care i se mulau perfect pe picioarele lungi, in picioare, tenesi inalti, de aceeasi culoare ca tricoul, iar in mana tinea o geaca din piele neagra.
-Arati minunat, ii spun cand ajunge langa mine, apoi il sarut usor pe obraz.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 21, 2012 3:53 am

Ma-m ferit unpic de el fiind rozaliu in obraji cand m-a sarutat dar am mers inainte.
Am soptit incet un "multumesc" cand mi-a spus ca arat bine... Ah... Nu eu eram cel care arata bine aici...
- Mergem?
I-am deschis usa luandu-i cheile din mana.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 21, 2012 3:57 am

Coboram scarile si ne indreptam spre masina mea care a ramas aseara parcata in fata blocului sau. O descui, apoi ne urcam si ne indreptam spre parc. Imediat cum ajuncem si reusesc sa gasesc un loc ca sa-mi las masina, inram in parc apoi il Intreb:
-Deci... Ce facem acum?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 21, 2012 4:04 am

Am inceput sa rad cand i-am vazut fata debusolata.
- Hai sa ne plimbam, in fond... Ce putem face?
La-m prins de mana dupa ce a incuiat masina si si-a bagat cheile in buzunar.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 4:22 am

Ma ia de mana si intram in parcul deloc aglomerat la aceasta ora matinala. Ne indreptam spre mijlocul parcului, unde, o fantana arteziana, isi varsa apa zgomotos. In fata acesteia se afla o banca pe care ma asez si il trag pe Misaki in bratele mele.
-Te deranjaza daca te sarut aici?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 4:27 am

M-am inrosit putin la intrebarea lui deoarece nu credeam ca e asa de.. Romantic? Adica el mereu era mai distant... Ce l-o apucat acum? Adica 3 ani l-am placut.. El nu si-a dat seama si acum cant i-am spus... Mi-e teama.... Mi-e teama ca vrea doar sa se dulce cu mine si dupa ma va arunca...
Am dar dezaprobator din cap, instinctul era vinivat, eu vroiam sa a sarute...Chiar vroiam dar...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 4:35 am

Am inteles...
Ii era frica, de ce nu stiu, insa se vedea dupa privirea pe care mi-o arunca ca se teme de ceva.
Il las sa coboare jos din poala si se aseaza langa mine pe banca. Vreau sa-l iau de mana, dar si-o retrage brusc, parca electrocutat.
Ma aproprii de urechea lui si ii soptesc:
-Esti bine?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 4:40 am

M-am cutremurat cand mi-a soptit la ureche.
- Ah, nimic, scuze. Am incercat sa-i zambesc calduros si placut. Oare si el tinea la mine asa cum mi-a spus? Oare merita sa risc si sa am incredere in el? Ah... Eram un fricos... Imi era frica sa nu ma ranesc...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 4:48 am

Il vad cum e cu gandul in alta parte si tare mi-as dori sa stiu la ce anume, insa daca l-as intreba as parea bagacios si s-ar putea supara, asa ca mai bine il las in intimitatea gandurilor sale, iar eu incep sa ma uit prin imprejurimi dupa o cunostinta ratacita.
Nu vad pe nimeni cunoscut, asa ca-mi indrept din nou atentia spre el. Ii vad mana dreapta asezata pe banca. I-o prind cu a mea si o ridic la buze, unde depun un sarut usor.
-Serios... Esti bine? Parca nu ti-ar placea ca esti cu mine aici?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 4:59 am

Il priveam, ii studiam fiecar emiscare fara sa fac vr-un gest necudegtat..
- Sunt bine... Serios.
I-am zambit si l-am sarutat pe obraz.
- Ce vrei sa mai facem azi? La-m inrtbat uitandu-ma in jur, locul era cam gol, si ma simteam putin ciudat. Vroiam sa imi depasesc frica, dar pentru asta aveam nevoie sa stiu unele lucruri...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 5:10 am

-Nu stiu! spun in asa fel incat sa ma auda numai el, chiar daca nu mai era mai nimeni in parc. Facem ce vrei tu. Pentru mine nu conteaza.
Delicat, cu ambele maini, ii prind fata in palme si i-o intorc pe mine, sarutandu-l.
Cand buzele noastre au luat contact, intreg trupul a inceput sa-mi tremure. Sunt asa de fine, de catifelate, de gustoase, incat nu ma pot abtine si le tamponez cu limba, apoi imi duc varful pe linia micuta ca sa le deslipesc. De indata ce am reusit ce mi-am propus, limba mea aluneca in gura lui ca un searpe, lingand, sugand, cercetand, gustand. Nu mi se alatura in sarut decat foarte putin.
Cand ramanem ambi fara aer, ne despartim ca sa luam o gura considerabila, apoi ii spun:
-Atata timp cat tu esti langa mine pot sa fac orice. Orice!
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28Lun Mai 28, 2012 5:15 am

Am chicotit usor la reactia lui.
- Esti ciudat, stiai? I-am raspuns. Uneori cand ma gandeamla intamplarea din camera lui Ren nu-mi venea sa cred ca era una si aceeas persoana cu care l-a amenintat cu pistoul pe bietul copil... E prea moale.. E ciudat.
- Umm... Am vrut sa il intreb ceva dar parca imi ramasesera in gat. Vroiam cu ardoare sa-l intreb... Ce... Ce l-a facut sa se schimbe asa? De ce nu mi-a spus ca ma place pana acum? Adica...
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Vant de vara +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Vant de vara +18   Vant de vara +18 - Pagina 3 I_icon28

Sus In jos
 
Vant de vara +18
Sus 
Pagina 3 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Balcon-
Mergi direct la: