~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 ****Aici si acum!****

In jos 
+2
● Lene
IngerCuAripiFrante
6 participanți
AutorMesaj
IngerCuAripiFrante
Membru Forum
Membru Forum
IngerCuAripiFrante


▌Nume : Ioana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 12/09/1991
▌Varsta : 32
▌Puncte : 65
▌Mesaje : 57
▌Reputatie : 0

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 11:29 am

Da da stiu bine am venit si toate cele:)) haideti sa va fac o scurta descriere a mea.

Nume:Ioana sau Lexie, multi imi zic asa.
Varsta 20 ani, merg pe 21.
Zodia :Fecioara.
Hobby: Jocuri online, Rpg, Ficuri, It si calculatoare .
Despre mine: Ei bine, is o fire deschisa cu oricine. Imi place sa rad si sa zambesc dar sunt si instabila emotonal. Iubesc felinele, si caii, imi place sa scriu ficuri si sa citesc dar si sa fac role playng game alaturi de orice e interesat. Is o fire incurajatoare si iubesc dulciurile.
Imi place sa ma plimb dese ori prin zone libere, daca se poate sa si ploua si sa fiu cateodata singura. Imi place sa ma si distrez cu prietenii dar nu imi place sa fiu efectiv sufocata de prostia multora. Is intelegatoare si plina de viata, nu imi place minciuna si inselatoria.Accept orice minciunica gogonata si ce nu poate provoca durere, dar sa ma minti in fata zambind pentru mine e o calcare pe orgoliu.

Ce sa mai...aveti intrebari sunt aici sa va raspund. Thx:*
****Aici si acum!**** 3955208652
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 11:32 am

LOL. Hii babe~ Nu credeam ca iti vei face cont.. Oricum, bun venit~~ In caz de ceva stii unde ma gadesti :3
Intrebari:
- Ce parere ai de yuri/yaoi?
- Ce parere ai despre homosexualitate?
- Manga citesti?
- Animeul preferat?
Cam atat~ Happy posting!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 11:37 am

Uiii buna Ioana :)
I`m Delia nice to meet you! God esti maricica :)) Nu ca te`as face batrana sau altele =))).
So imi pare bine ca ai venit la noi si iti doresc sa te distrezi de asemenea nici eu nu suport sa fiu "efectiv sufocata de prostie", very good :> In afara de asta vroiam sa te intreb una alta :)
1. CE parere ai despre vlogging si blogging[in caz ca nu stii ce reprezinta avem o sectiune la discutii libere si`mi poti raspunde dupa]?
2. Anime`uri urmaresti? ;;) Daca da care favoritul tau?
3. Lucrezi ca IT?
4. DE unde esti?
5. Ai vreo obsesie sau ai avut?
6. Daca ai vrea ne`ai ajuta cu ceva tutoriale in domeniul asta it pe forum ? Chiar mi`ar placea :)
Ataaaat :) Gata te`am exasperat deja =))) Pa-Pa *hug*
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
IngerCuAripiFrante
Membru Forum
Membru Forum
IngerCuAripiFrante


▌Nume : Ioana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 12/09/1991
▌Varsta : 32
▌Puncte : 65
▌Mesaje : 57
▌Reputatie : 0

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 12:01 pm

Stati ca deja ma-ti cam depasit numeric:))
Pentru Lene:)

1.Parere...hmm.. nu prea am fost interesata de acest lucru, dar sincera mereu ma fascinat Yuri. Adica pentru mine a fost o atractie asa ceva. Yaoi, nu prea stiu. Nu pot zice ca imi place, dar prefer sa nu ma intereseze, nu ma atrage deloc, dar ma pot acomoda cu orice.
2.Niciuna. E o fire a oamenilor, si daca ei cred ca e bine si se simt bine cu ceea ce fac eu nu ii apreciez dar nici nu ii cirtic.Fiecare face ce crede.
3. Am citit manga dar cu ani in urma. Acum nu prea mai citesc decat ocazional daca prin pe vre-un site sau forum.
4.Am mai multe preferate, dar m-as tot uita la Inuyasha si Yu-yu-hacusho. Mereu mi-au placut. In rest imi mai place, Gravitation, Blood+, Ghitty grade, Full Moon, si mai erau dar acum nu imi vin in minte.

Pentru Delia.

1.Raspund dupa, nu pot procea corect desi stiu ce zici acolo.
2.Cum am zis Lenei, Inuyasha, dar urmaresc si altele cand am destul timp.
3.Nu, nu lucrez in IT e doar o pasiune pentru calculatoare ce mi-am dezvoltat-o singura. Eu lucrez, dar ca barmanita la un restaurand din oras. Nu are legatura cu IT-ul, dar visul meu este sa ajung experta in softwhare.
4.Departe:)) Hunedoara, nu conteaza altceva:P.
5.Am doua lungi si mari. Una pentru dulciuri (trebuia sa fiu in diabet de mult) :)) si alta.. pentru sexul egal mie. Adica pentru fete in general. Imi place sa privesc cum is imbracate frumos, e o chestie de estetica cred:)).
6.Pai as vrea si vas putea ajuta, dar timpul meu e prea scurt. Oricum, chiar daca nu postez tutoriale de IT ma puteti intreba orice. Daca stiu va ajut cu drag, daca nu stiu caut informatii si tot va ajut si asa invatam cu totii.

Sper ca am fost de ajutor. Astept alte intrebari:).
Sus In jos
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 12:38 pm

Vaii InuYasha e si favoritul meu <3 Si Yu Yu HAckusho de asemenea :x
C3 draguut! Inca o chestie in comun, o da am si eu o prietena`n Hunedoara, mai exact langa un sat din Deva :))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 1:19 pm

Buna Ioana^.^
Bun venit pe forum,eu sunt Klaudia[Skittles] si sper sa-ti faci multi prieteni! xD
So...
-Care este desertul tau preferat?[sunt sigura ca ai multe :))]
-Iti plac filmele horror?Daca da,care sunt preferatele tale?
-Ce gen de muzica iti place?
Cam atat,happy posting si sedere placuta! :3
Sus In jos
IngerCuAripiFrante
Membru Forum
Membru Forum
IngerCuAripiFrante


▌Nume : Ioana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 12/09/1991
▌Varsta : 32
▌Puncte : 65
▌Mesaje : 57
▌Reputatie : 0

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Dum Iun 03, 2012 1:37 pm

Ok, Klaudia,imi pare bine sa te cunosc desemenea.
1.In general prajiturile cu multa crema si frisca. Dar daca ele lipsesc merge si ciocolata sau prajiturile de casa.
2.Imi plac filmele horror. Pot zice ca sunt fana. Acu nu-mi vin in cap foarte multe, dar fi sigura ca am sa ti le enumar odata.
3.In general hip-hop, dance, club, house. NU suport manelele si rockul. Fara suparare nu am nimic cu nimeni de aici si de nicaieri dar daca mie nu imi plac inseamna ca urechea mea muzicala nu le vrea. Deci scuze celorlalti nu este deloc o jignire.
Mersi de apreciere Klaudia, astept si alte intrebari.
Sus In jos
Fasolică.
Administrator
Administrator
Fasolică.


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2050
▌Mesaje : 676
▌Reputatie : 19

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Mar Iun 05, 2012 8:19 am

Hello Lexie ^.^
Mai intai o sa-ti urez bun venit pe forum *big hug*
Distractie placuta si sper sa-ti faci multi prieteni :P
Cateva intrebari :p
1. Care este culoarea ta preferata ?
2. Fructul preferat ?
3. Ai spus ca-ti place sa citesti, deci care ar fi cartea ta preferata ? :-?

Si cam atat cu intrebarile. Mi-a placut descrierea ta <3
Have fun here !
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Vin Iun 08, 2012 10:31 am

Bine ai venit pe forum IngerCuAripiFrante sper sa iti placa aici si sa te distrezi in rest nu am ce sa te intreb deorece ,majoritatea intrebarilor au fost puse >w<
Sus In jos
IngerCuAripiFrante
Membru Forum
Membru Forum
IngerCuAripiFrante


▌Nume : Ioana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 12/09/1991
▌Varsta : 32
▌Puncte : 65
▌Mesaje : 57
▌Reputatie : 0

****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28Vin Iun 08, 2012 11:09 am

Multam pt intampinare. toti pareti tare prietenosi si asta imi place. Pentru intrebarile lu' Hana raspund.

1.Rosu sar si albastrul.
2.Capsuna
3.Romeo si Julieta. Mereu mi-a dat inspiratie.

Multumesc si celorlalti si orice intrebare este bine venita oricand. Va pup Cya:*
Sus In jos
Continut sponsorizat





****Aici si acum!**** Empty
MesajSubiect: Re: ****Aici si acum!****   ****Aici si acum!**** I_icon28

Sus In jos
 
****Aici si acum!****
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: