~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Gustarica de la miezul noptii +18

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gustarica de la miezul noptii +18   Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 I_icon28Vin Iun 08, 2012 2:28 am

I-am bagat mainile in spate cand am ajuns aproape de orgasm, era asa de bine... Nu a mai fost asa placut pana acum...
Am gemut infundat si tare dandu-mi ochii peste cap si arcuindu-mi spatele cand am ajuns la placerea absoluta. M-am lasat moale pe spate din cauza placeri, eram ca o leguma in clipa aceea.
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
IngerCuAripiFrante
Membru Forum
Membru Forum
IngerCuAripiFrante


▌Nume : Ioana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 12/09/1991
▌Varsta : 32
▌Puncte : 65
▌Mesaje : 57
▌Reputatie : 0

Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gustarica de la miezul noptii +18   Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 I_icon28Vin Iun 08, 2012 2:33 am

Am zambit melancolic si mam asezat langa ea, respirand greu. Am imbratisat-o si ma luase somnul. Nu intelegeam cum de reusisem si eu sa fac asta, dar fusese foarte placut sa stiu ca ea se simtise asa de bine. Am simtit caldura ei cand aceata efectiv a cazut in mainile mele si eram tare mandra de reusista mea. Am sarutat-o scurt continuand sa zambesc si sa ii admir fata plapanda si satisafacuta.
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gustarica de la miezul noptii +18   Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 I_icon28Vin Iun 08, 2012 2:41 am

Dupa ce mi-am mai revenit ma-m urcat peste ea, era randul ei sa s simta bine, eram sigura... era uda...
- Babe, e randul tau.
Am ranjit pana la urechi si am sarutat-o pe buze pasional plimbandu-mi limba peste ele apoi intrand din nou..
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gustarica de la miezul noptii +18   Gustarica de la miezul noptii +18 - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
Gustarica de la miezul noptii +18
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Bucatarie-
Mergi direct la: