~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Ce lucruri cu anime-uri aveti?

In jos 
+5
Methy
xxIrinutzaxx
NiKy...
● Lene
Saravis
9 participanți
AutorMesaj
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 3:23 am

Cred ca titlul spune totul. Ce lucruri cu anime-uri sau chiar manga aveti? ( Daca aveti, puteti pune si poze). O sa incep eu :
Ce lucruri cu anime-uri aveti? Ani19
Penarul meu cu anime-uri primit de la draga mea prietena ^^

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Animef
Sifonierul meu, care nu a scapat de imaginile cu anime-uri :))

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Animd
Manga-urile mele : Shugo Chara( vol. 1), Only one Wish ( de Mia Ikumi- creatoarea Tokio mew mew) si Manga made in Ro 2010 + cartonasele si abtibildurile mele cu anime-uri :)
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 6:42 am

Hey, de unde cumperi manga :o ca si eu vreau :D si nu gasesc T.T [trist..]
Am avut si eu pe dulap poze cu animeuri acum nu mai am nimic..Am schimbat dulapul si nu mai are rost sa ma chinui sa pun :D Vreau acum sa imi cumpar caiete cu Naruto sau ce animeuri gasesc [idee by irinutza :D Am cateva desene cu animeuri [facute de mine] Si pe desktop am poza cu fetele din Vocalid^^ In rest nu prea am lucruri din animeuri^^ Inainte aveam si penar cu Naruto si alte animeuri :)))Si m'i am cumparat bandana=))Eram inebunita [acum is pe pace :-" ] Am numai imagini in pc si melodi din animeuri care imi plac^^
Recunosc daca asi avea de unde cumpara manga cred ca asi avea o colectie cam mare :-?? Dar asa raman cu ce am pana acum nu imi trebuie nimic momentan^^
Ce lucruri cu anime-uri aveti? Vocali10
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 6:48 am

Eu am cumparat manga de pe mangashop. ro caci intr-adevar nu se gasesc decat in orasele mai mari :( si nici acolo, in toate. Intr-adevar vine mai greu, dar eu am fost foarte multumita... mai greu cu convinsul dar am reusit intr-un sfarsit ^_^ . Si eu am o gramada de imagini cu anime-uri si melodii din anime-uri sau simplu japoneze. :) Oricum, eu incerc de pe acum sa-mi conving parintii sa ma lase sa particip si la Otaku Festival sau Nijikon... ramane de vazut sa vad cum evolueaza :)
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 6:58 am

Unde se tine Nijikon si Otaku Festival?? Si spor la comvingere^^ Ar fi ceva daca ai cospley'uri^^ Sa sti ca si mie mi'ar placea dar sa vedem poate ma pun si eu la comvingeri:))
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 7:39 am

:)) pai Otaku a fost in primavara la Bucuresti si Nijikon parca tot la Bucuresti... :) Si da... si la partea cu cosplay-ul sunt inca in stadiul de rugaminti :))
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 7:43 am

=))) Poate ne vedem pe acolo:>:> Ca matusa'mea sta in targoviste [langa bucuresti] si poate ii fac asa o vizita=)) Deci poate ne vedem pe acolo:> Trebuie sa ma rog si eu unpic de ai mei:D [dar eu nu vreau sa ma imbrac in nici un anime] Vin doar sa vad ce e pe acolo, mi'ar placea mult^^ Daca merg [depinde si de data] te anunt si poate ne intalnim^^[ :oops: ]
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 7:48 am

Ar fi grozav... dar bine... eu inca sunt in stadiul de rugaminti, insa sper... <3 Oricum mie mi-ar placea :)
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 7:49 am

Da si eu trebuie sa ma rog unpic de ei^^ Dar depinde de data [T.T] Si da ar fi minunat sa ne intalnim acolo [asi avea cu sine sa vb pe acolo^^]
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
NiKy...
V.I.P.
V.I.P.
NiKy...


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 30/11/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 160
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 2

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Lun Aug 29, 2011 4:24 pm

Eu nu am nimic si nici nu vreau, dar recunosc mi-ar placea sa merg la festivalele alea sa vad ce e pe acolo :D
Sus In jos
xxIrinutzaxx
Membru Forum
Membru Forum
xxIrinutzaxx


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 08/06/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 277
▌Mesaje : 186
▌Reputatie : 3

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Mar Aug 30, 2011 6:12 am

Eu n-am nimic momenta!Dar fac eu rost=))....A!DA!Am un penar cu witch shi atata.Dar vreau sa imi iau lucruri cu anime=))
Sus In jos
Methy
Membru Forum
Membru Forum
Methy


▌Nume : Ralu
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Leu
▌Data nasterii : 30/07/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 47
▌Mesaje : 43
▌Reputatie : 0

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Mar Apr 24, 2012 2:07 am

Si eu am un penar cu Witch, dar nu cred ca se pune ca anime.
Aveam acum ceva timp un evantai dragut cu Amu Hinamori, personajul principal din Shugo Chara, insa nu il mai gasesc. Si niste abtibilduri cu Naruto pe care le-a lipit sora mea prin toata casa. Deci, cam nimic. Ce lucruri cu anime-uri aveti? 2447763027
Sus In jos
http://www.romaniaanime.3xforum.ro
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Sam Apr 28, 2012 5:37 am

Pai sincer am avut penare, ghiozfane, pixuri, abtipilduri cu anime sialte porcarii insa le`am cam aruncat :)). Deci ce`mi doresc eu acuma e bandana aia Nauto sa fac pe Kakashi prin liceu si sa`i bat pe motiv ca asta e calea mea ninja =))))))
Timm tu mamamica de ai luat? ;;)
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
Miss Prince
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Miss Prince


▌Nume : Anne
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 01/03/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 132
▌Mesaje : 116
▌Reputatie : 2

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Mier Iun 06, 2012 9:46 am

Am doua portofele cu Sebastian, o figurina cu Ciel (pe care o ador), doua jurnale personale Death Note si insigne diferite + 7 manga yaoi. In poza e figurina. Vreau sa imi fac o colectie si stiu de unde pot cumpara... dar din pacate acum nu am bani. Sper sa se rezolve si asta in curand.

Ce lucruri cu anime-uri aveti? 8829714

Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Sam Iul 07, 2012 7:45 am

Am si eu 2 postere cu anime-uri , desigur cu Fairy Tail iar in rest doar poza de pe desktop-ul meu cu Hakuouki :x

Ce lucruri cu anime-uri aveti? New%2520Adobe%2520Photoshop%2520Image
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28Mier Aug 08, 2012 9:11 am

Am o bratara pe care scrie Death Note si L si un pandativ cu legendara litera L a lui Ryuzaki,un Death Note facut de mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce lucruri cu anime-uri aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce lucruri cu anime-uri aveti?   Ce lucruri cu anime-uri aveti? I_icon28

Sus In jos
 
Ce lucruri cu anime-uri aveti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aveti nevoie de ajutor?
» De voie, de nevoie, intrebari aveti ^.^...
» Aveti grija!!!Naruto este prin preajma
» Yuri anime
» Salutare fani anime!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ¨¢afenea¨ :: °°° คnime °°° :: Discutii anime-
Mergi direct la: