~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 If you gonna lie, do it right.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 5:27 am

Strangea paharul de plastic aproape de nas, simtind caldura emanata de lichidul fierbinte. Mirosul ciocolatii calde o multumea intotdeauna, si o facea sa-si inceapa ziua zambind. Privirea ii era demult blocata afara, oameni care alergau zi de zi la serviciu sau in diferite locuri, inca de dimineata. Pareau foarte agitati cu totii, dar era vara, nu? Trebuiau sa-si petreaca ziua altfel, mai diferit, sa iasa din monotonia aceea, era chiar asa de greu pentru ei? Rase usor sarcastic din coltul gurii, in timp ce se hotari sa guste din pahar, stramba putin din nas, cand lichidul fierbinte ii atinse limba. Era destul de frig pentru o dimineata de vara, dar poate asa trebuia sa fie, oricum ei nu prea-i pasa de asta.
Isi tinea un picior peste celalalt, in timp ce-l misca pe cel de [,] deasupra, cu grija totusi, nu voia sa darame masa la care statea.
Era in fiecare dimineata acolo, ca un client fidel, inca de la sase cand se deschidea cafeneuaa lumea probabil se speria vazand-o in fiecare zi acolo, cu aceleasi cuvinte pe care le rostea, in rest tacere, dar ei nu prea-i pasa de asta, defapt, nu-i pasa de multe lucruri, nu vara, ea se aseza la masa de langa fereastra si isi comanda ociocolata calda, uneori un ceai, statea mereu ganditoare in jur de o ora, apoi mergea sa se plimbe prin oras, atunci cand n-avea nimic mai bun de facut.

outfit
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 5:52 am

Katerina Petrova:


Deschide usa cafenelei cu o miscare eleganta, lasand-o sa se inchida singura, cu zgomot. Ce cauta ea acolo la ora asta? Defapt, o intrebare mai buna ar fi cum de era treaza la ora asta, fiindca nu era deloc matinala, nicidecum. Ofteaza ca pentru ea si se aseaza la o masa mai retrasa, langa fereastra, frunzarind plictisita un meniu. Purta o pereche de ochelari de soare si o faceau sa arate ca o musca si sa iasa in evidenta, dar mai bine asa decat sa-i dea jos si sa i se vada pungile de sub ochi.
- Un expresso lung, ii zice chelneritei care noteaza si ia meniul, disparand apoi.
Isi umfla obrajii plictisita, nu ar fi stricat sa aibe companie, cineva cu care sa vorbeasca, sa schimbe pareri.


off: sper ca nu te deranjeaza ca am postat eu, :">
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 5:59 am

off: nope :]

Incepu sa dea copilaresc din picioare, nu se putea abtine din a face lucruri de copii mici, probabil voia sa ramana asa si sa nu se schimbe, dar nu mergea. Ofta si gusta din nou din cana de ciocolata calda. O lasa pe masa, aburii sai ridicandu-se usor in aer. Isi dadu plouverul jos punandu-l pe picioare. Incepuse sa-i fie cald, probabil de la acei aburi, nu stia nici ea sigur. Incepe asa se plictiseasca, si vedea ziua asta ca pe celelalte, nu avea sa faca nimic, probabil, peste o ora avea sa plece de acolo si sa colinde prin oras nestiind ce sa faca, i se intampla des.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:04 am

Isi plimba ochii prin toata cafeneaua, desi vedea putin in ceata, probabil si datorita ochelarilor, asa ca pana la urma ii dadu jos. Era destul de putin lume, defapt mai nimeni - isi zise ea.
- Multumesc, murmura politicoasa cand ii fu adusa comanda si lua cateva guri din bautura fierbinte, lasand-o apoi pe masa. Incepu sa bata cu degetele pe suprafata lucioasa, neavand stare si foindu-se pe scaun. Arata ca un copil mic nerabdator sa faca un anume lucru ori sa se intample ceva.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:15 am

Si-a dus privirea prin cafenea sa vada ce persoane noi sunt pe acolo, ei ii placea cafeneau aceea, era cea mai aproape de apartamentul ei, deci nu trebuia sa mearga mult, oricum era o persoana foarte lenesa. Prefera sa moara de sete, decat sa mearga pana la frigider cand se uita la un film sau facea altceva de acest gen.
Lua paharul in mana si gusta din nou din lichidul dulce, ar fi putut sa stea acolo toata viata, ca ei nu-i displacea, dar se plictisea ce-i drept.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:19 am

Incepe sa-i sune telefonul, o melodie foarte deranjanta auzului, nici nu stia de ce o alesese tocmai pe aceea cand avea atatea mult mai dragute. Se inrosi ca racul cand vazu cateva pereche de ochi fixand si isi scoase mobilul, punandu-l la ureche.
Auzi un ras de barbat si apoi tonul de ocupat.
- Ce cretin, zice printre dinti si se intreaba daca individul nu e cumva prin cafenea, asa ca se uita suspicioasa in jur.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:26 am

Cand auzi acel sunet scos de telefonul fetei isi duse imediat mainile la urechi, nu suporta sunetele puternice, ce-i zgariau urechile, era o fire sensibila, asa ca se abtine sa nu inceapa sa planga, nu voia sa se faca de ras, de la un sunet simplu. I se mai intamplase asta, si nu voia sa-i vada din nou cum rad de ea. Stramba din gura, dand se cateva ori din cap in sens negativ. Trebuia sa se calmeze , toate astea probabil i se trageau de la castile pe care le tinea si cand dormea in urechi, nu facea bine la sanatate, deabia acum realiza.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:30 am

Isi termina bautura, dar deocamdata nu vru sa plece, voia sa mai zaboveasca. Isi plimba iar privirea prin toata cafeneaua, de data asta mult mai relaxata. Incepu sa se balanseze cu scaunul din prea multa plictiseala, insa mai bine n-o facea, caci se impinse o data in masa scaunul lasandu-se prea pe spate si cazu cu tot pe el, masa rasturnandu-se peste ea cu zgomot. Marii ochii si primul lucru pe care il vazu fu albul tavanului.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 6:58 am

Privi spre o tipa ce se balansa cu scaunul, facea si ea asta, acasa, and statea la birou si se juca pe calculator, insa cadea foarte des, asa ca nu risca si in public.
Se sperie si din instinct isi duse mainile pe masa si se ridica, stramba din gura de parca o durea si pe ea, era ceva specific.
-Ouch. spuse incet si se indrepta spre fata, ridica masa, apoi ii intinse o mana pentru a o ajuta sa se ridice. Nu ii placea sa rada la astfel de situatii , nu i se parea amuzant deloc, probabil nu era intreaga la minte, dar asta o intrista mai mult, decat s-o faca fericita.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:02 am

Nu. Nu i se putea intapla asta, cat de jenant! isi zise si se inrosi din nou si mai intens. O durea totul, fiecare oscior, fiecare parte a corpului. Niciodata nu cazuse in halul ala, cu atat mai putin in public. Si iata si prima gafa pe ziua de azi, se putea altfel ? Lua guri mari de aer si prinse mana fetei, ridicandu-se stangaci, abtinandu-se sa nu planga... ar fi fost si mai penibil daca o facea.
- Mm-multumesc, reusi ea sa spuna dupa cateva clipe.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:11 am

O batu usor pe umar zambind calm, asa cum facea mereu. Isi scoase un pachet de servetele din buzunarul pantalonilor, si lua un servetel stergand-o usor pe fata de praf. Era grijulie deobicei cu persoanele necunoscute, nu stia de ce, daca un prieten de-al ei cadea probabil nici nu-l baga in seama, dar cu altii era diferita, nu-si putea explica de ce, si nici nu-i pasa.
-Ai mai mult grija data viitoare. spuse calm, asa cum era obisnuita sa vorbeasca,vocea ei sunand ca a unei fete din animeuri, avea o voce mai subtire, dar placuta la azu, de parca avea in jur de zece anisori.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:17 am

O urmareste cu atentie cu privirea cand o sterge cu servetelul, parandu-i-se ciudat ca o straina ar ajuta-o, mai ales ca probabil in ochii tuturor care nu o cunosteau era decat o ciudata. Zambeste finut, desi in astfel de situatii in mod normal nu ar fi facut-o, dar pur si simplu glasul copilaresc al fetei o facu sa zambeasca.
- Voi avea. Iti multumesc din nou, e vreo cale prin care te pot rasplati?
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:26 am

A vrut sa spuna "nu", dar avand in vedere ca putea sa fie si o persoana mai rea, se razgandit, daca fata nu avea treaba putea sa o insoteasca prin a vizita pentru a nu stiu cata oara orasul, poate asa avea sa se distreze si ea, daca era cu cineva.
-Hm... a spus putin gadnitoare, prefacandu-se ca nu stie ce sa spuna.
-...daca nu esti ocupata, poate mergi cu mine sa ne plimbam. zambi lrag, lasandu-si dintii albi la vedere.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:29 am

- Ar fi perfect, aproba tanara cu un mic zambet pe buzele sangerii.O secunda, adauga si se intoarse pe calcaie facand semn chelneritei. Aceasta imediat cand o observa veni langa ea cat de repede putu, scotand nota de plata dintr-un buzunar. Isi plati comanda, lasand desigur si bacsis, apoi se intoarce spre fata, asezandu-si mai bine poseta pe umar. Daca tot vom colinda prin oras impreuna, ar fi bine sa ne stim numele, nu? Katerina Petrova, intinsa ea mana prieteneste.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:38 am

Ii prinse mana intr-a ei , zambindu-i cald. Era bine ca acum avea si ea companie, nu trebuia sa se mai plictiseasca singura precum in celelalte zile.
-Soo Min, dar imi poti spune Minnie. ii dadu drumul, lasandu-si mana pe langa corp.
Isi lua ploverul pe ea, stia ca afara e cald, dar nu avea unde sa-l lase,asa ca prefera sa-l tina pe ea, nici in mana nu-i convenea sa-l tina.
-Hai, oricum nu aveam ce sa mai fac aici. a zis indreptandu-se spre iesirea din cafenea.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 7:41 am

- Daca tie iti place mai mult Minnie, atunci asa iti voi spune. Si mie unele persoane imi zic Katherine, nu stiu exact de ce, murmura pe vocea sa calda si misterioara, trecandu-si o data mana prin par, asigurandu-se ca statea la locul lui in ciuda "micului incident". O urma catre iesire cu pasi micuti, eleganti, stramband usor din buze cand deschise usa cafenelei si o raza de soare i se opri pe ochi deranjand-o. Isi scutura usor capul, un zambet strecurandu-i-se pe chipul palid. Incotro? ciripii apoi dezorientata, nestiind pe unde s-o ia.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 8:28 am

Se ridica pe varfurile picioarelor si isi duse degetul aratator al mainii drepte pe buze privind in jur. Era micuta de inaltime, avand un metru saizeci si ceva, arata mai mult ca o fata de saispe ani, norocul sau ca era mai batrana, desi ...lumea o confunda uneori cu o eleva de clasa a 9-a.
-In parcul de distractii? intreba revenind cu toata talpa pe astfalt. Nu stia daca fetei ii va placea, dar era singura solutie pe care o gandea ea in acel moment.
-Sau...in padure? inca era nehotarata, depinde si de ce voia Katerina.
Tresari.
-Pot sa-ti spun Kate? zambi larg.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 11:51 am

- Hmmm, ingana ganditoare, analizand cele doua optiuni. Adevarul era ca de mica ii placuse sa mearga in parcul de distractii, sa se dea in masinute, ori sa incerce diverse joculete la care castigai fel si fel de premii. Isi aduse aminte cand un baiat, colegul ei de liceu, o insotise si castigase un urs urias pentru ea. In padure putem decat sa ne plimbam, presupun ca in parcul de distractii putem face mai multe lucruri deci e mai bine sa mergem acolo, se decise ea intr-un final, zambind senina. Si poti sa-mi spui Kate, imi place cum suna, aproba apoi cu o miscare scurta a capului.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 12:25 pm

O asculta atenta pe fata si dadu afirmativ din cap, avea dreptate in mare parte, in padure nu prea aveau ce sa faca, dar ea era bucurasa ca a ales parcul de distractii. Ii placea sa stea acolo, chiar daca nu avea cu cine sa se duca, majoritatea banilor ii cheltuia acolo, chiar daca adolescentii normali ii cheltuiau in cluburi. Nu intrase niciodata intr-un club, bodygarzii nu o credeau ca are optispe ani si nu o primeau niciodata, crezand ca a flasificat buletinul. Oameni stupizi.
Parcul nu era chiar atat de departe de acel loc, asa ca se indrepta incet intr-acolo.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 12:38 pm

Vantul ii ravasi parul usor ondulat, facand-o sa-si inclesteze buzele una in alta, ura cand i se intampla asta. Aranja fiecare suvita la locul ei ca sa arate impecabil, apoi isi umezeste buzele, dar tot le simti uscate. Scotoci mai mult timp in poseta caci avea acolo vrute si nevrute, nici nu stia cum incapeau atatea chestii intr-un lucru atat de mic. Intr-un final scoase victorioasa un balsam de buze si il folosi, varand apoi inapoi la locul lui. Isi ridica privirea si zambeste ca un copil mic cand vede cat de aprope este parcul.
- Vrei sa ne dam in ceva? Sau poate sa cumparam floricele ori vata de zahar? o intreaba pe Minnie pe un ton copilaresc.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Sam Iul 21, 2012 2:45 pm

Isi tinea mainile la spate plimbandu-se cu spatele drept, nu stia de ce face asta, asa se invatase, probabil. Uhm..cand nu avea castile in urechi si muzica la maxim, nu se simtea deloc in propria piele, se invatase prea mult cu muzica.
Isi indrepta privirea spre fata cand ii auzi vocea.
-Hai sa ne dam in ceva si apoi mai vedem noi. nu-i placea vata de zahar, probabil singurele dulciuri care o enervau erau: vata de zahar si mierea. Nu le suporta, gustul lor o faceau sa vomite. Dar, pentru inceput ea chiar voia sa se dea in ceva, insa nu se gandise in ce, erau prea multe de ales , si o atrageau doar cele periculoase, doar ca-i era prea frica.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Dum Iul 22, 2012 3:16 am

- Hmmm, bine, ingana tanara analizand optiunile. Era multe carusele si jocutele si habar nu avea ce sa aleaga, era de felul sau foarte nehotarata. Daca era dupa ea le-ar fi luat pe absolut toate la rand, chiar si pe cele mai plictisitoare. Ofteaza incetisor suflecandu-si buza de jos din cauza ca nu se putea hotari. Mai bine ai alege tu in ce ne dam, eu una sunt foarte indecisa, clatina usurel din cap, frecandu-si barbia cu doua degete si uitandu-se din nou in jurul sau.
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Dum Iul 22, 2012 4:59 am

A privit prin jur ganditoare, nu se putea decide, pana la urma a ridicat degetul spre rollercoaster, ii era frica de inaltimi, dar tot voia sa se dea in ala, nu era prima data, si cu siguranta nici ultima in care se dadea in asa ceva, dar de fiecare data avea o frica in inima, daca se oprea ala chiar in varf si ramaneau acolo?
-In ala. spuse apoi se indrepta spre persoanele care stateau la coada, nu erau multe, unii se dadeau batuti cand ajungeau acolo, deci nu aveau sa astepte mult pana sa poata urca in el.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Dum Iul 22, 2012 5:04 am

Katerina isi indrepta privirea inspre directia indicata de tanara si inima se stranse cand vazu cat de mare era. Era cam fricoasa ce-i drept, nu-i placeau senzatiile tare, inaltimile si lucrurile periculoase, dar considera ca s-ar face de ras daca ar refuza tematoare ca un copil mic. Lua guri mari de aer si isi trase umerii in spate luand o pozitie dreapta si luandu-si inima in dinti merse alaturi de Minnie la coada.
- Te-ai mai dat in asa ceva? o intreba, abtinandu-se sa nu adauga si un "fara sa patesti nimic".
Sus In jos
IzZ.
The Best
The Best
IzZ.


▌Nume : Narcisa
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 21/02/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 1782
▌Mesaje : 1686
▌Reputatie : 42

If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28Dum Iul 22, 2012 4:55 pm

Isi duse privirea spre fata zambind usor calma.
-Da, nu-ti face griji, e sigur. isi duse o mana pe umarul fetei pentru a o face sa prinda putin curaj, chiar daca ea simtea acel gol, deloc bun, in stomac. Nu au trebuit sa stea mult la coada, caci multi isi pierdeau curajul inainte sa ajunga acolo. A luat doua bilete,pentru ea si pentru fata, si s-a asezat pe un scaun punandu-si centura de siguranta.
Sus In jos
http://asian-secret.tumblr.com/
Continut sponsorizat





If you gonna lie, do it right. Empty
MesajSubiect: Re: If you gonna lie, do it right.   If you gonna lie, do it right. I_icon28

Sus In jos
 
If you gonna lie, do it right.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Cafenea-
Mergi direct la: