~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Super Psycho Love

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 4:33 am

Elijah:
Stateam intins pe canapeaua captusita in piele neagra cu cartea la trei centimetri distanta de ochi. Incercam sa ii tin deschisi dar nu prea reuseam. Tot corpul era lipsit de vlaga iar eu eram plictisit de moarte. Nici caldura exagerata din camera de zi nu ma ajuta prea mult. Am oftat exasperat,lasandu-mi cartea pe ochii aurii acum inchisi si am lasat mainile sa-mi cada in voie pe langa corp. Nu aveam nimic altceva mai bun de facut decat sa dorm in acea zi de sambata.


~Elija Mikaelson~


Ultima editare efectuata de catre Kami in Lun Iul 30, 2012 6:04 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 4:56 am


Am oftat in timp ce imi acopeream chipul cu mana, razele soarelui se incapatanau sa-mi danseze pe fata si sa-mi deranjeze ochii. Probabil era in jur de ora pranzului, caci altfel nu m-as fi trezit nici daca era cutremur. M-am foit prin pat, rostogolindu-ma cu tot cearceaf dupa mine, foarte aproape sa cad pe parchetul rece. Am mai stat cateva minute, dar n-am mai putut atipi asa ca m-am ridicat alene, intinzandu-mi trupul gol, existau si avantaje cand stateai singur.
Am mers sa fac un dus rapid apoi am tras pe mine o pereche de blugi neagri si un tricou alb, m-am pieptanat in graba, dar parul tot imi statea cam ciufulit. M-am dus la frigider si am injurat de cred ca s-a auzit si la vecini. Era gol, al naiba de gol, nu mai facusem cumparaturile de secole si colegul meu de camera era plecat de o saptamana, nu avea cine sa gateasca.
-La dracu! am mormait iar, trantind usa si plecand in camera mea, invartindu-ma putin pe acolo. Nu aveam planuri azi, nu aveam mancare, nu aveam nimic ce mai...
Ce as putea face eu in asa o zi? Raspunsul veni destul de rapid cand in minte imi aparu chipul lui Eli, cel mai bun prieten al meu. El sigur nu avea planuri si s-ar fi indurat de mine. Mi-am luat cheile de la scuter si am iesit afara.
M-am urcat pe frumusetea mea albastra, ca de obicei fara sa-mi pun casca in cap, era incomoda si preferam sa simt vantul, sigur parul meu arata si mai bine dupa asta, dar ce mai conta? In 10 minute eram deja in fata apartamentului sau, nu ma incurcam atunci cand venea vorba de viteza.
Am sunat la usa, trecanu-mi degetele subtiri si lungi prin parul ciufulit pentru a-l mai descurca.
Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:17 am

Am atipit intr-un sfarsit, dupa ce musca ce pana acum cateva secunde continuase sa zboare deasupra capului meu fu miloasa si ma lasase in pace. Bazaitul acela ma scotea din minti asa ca am zambit usurat -ceva foarte rar din partea mea- cand musca aceea nenorocita zburase afara pe geamul deschis. Sper ca glumesti... Am mormait enervat la auzul soneriei, doar eu stiind cui ma adresasem. Sculandu-ma cu tragere de inima de pe comfortabila mea canapea mi-am trecut degetele lungi prin suvitele alburii,mult mai luminoase ca de obicei in lumina puternica din incapere. Cu miscari lente si lenese am ajuns intr-un tarziu la usa apartamentului pe care am descuiat-o si am deschis-o. privirea galbuie o intalni pe cea albastruie a celui mai bun prieten al meu...singurul meu prieten. Cum cu el puteam fi eu insami, l-am privit incruntat si somnoros. Ce cauti aici? L-am intrebat, cu obisnuitul meu ton detasat si plictisit.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:29 am


In cele din urma aparu si prietenul meu, probabil lenevea ca de obicei si nu se indura sa paraseasca suprafata comfortabila a canapelei. Se parea ca avusesem dreptate la ce privire somnoroasa avea, ba chiar se incrunta la mine, intrebandu-ma destul de detasat ce cautam acolo, nu ca ma asteptam la altceva.
-Asa ma intampini tu? Stii ca nu asa se face...am zis eu, zambind si ciufulindu-i bretonul, apoi mana mi-a alunecat mai pe ceafa lui si l-am tras mai aproape, aplicandu-i un sarut scurt pe buze, dupa cum obijnuiam sa-l salut eu. I-am dat apoi drumul si m-am dat cu un pas inapoi pentru a-l putea vedea mai bine.
-Doar zi-mi ca ai ceva de mancare...sau me vei gasi mort peste 5 minute...m-am plans eu, schimbandu-mi vocea intr-una de copil rasftat.
Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:38 am

Am continuat cu privirea incruntata pana ce mana lui facu contact cu parul meu,in obisnuitul sau salut. Expresia fetei se indulci si aproape ca i-am zambit daca buzele sale nu le-ar fi atins pe ale mele in sarutul amical, de zi cu zi, la care ma asteptasem. Ma simtisem obligat sa imi cer scuze pentru felul in care il intampinasem. Scuze, dar o musca a reusit sa imi intinda nervii la maxim. I-am explicat, tonul vocii devenind prietenos si poate chiar calduros. Nu stiam inca sa imi explic de ce, dar acela era efectul pe care Ayumu il avea asupra mea. Imi era teama ca voi ajunge o alta persoana daca as sta prea mult in preajma sa. L-am invitat inauntru, dupa ce mi-am delectat privirea cu aspectul sau rebel, caracteristic. Inchizand usa in urma sa am ridicat din umeri la intrebare. Dute si cauta ceva in bucataria aia. Eu azi nu m-am apropiat de ea,dar s-ar putea sa gasesti cate ceva prin frigider. I-am recomandat,nu foarte sigur pe cele spuse. Daca nu gasea mancare ar fi explodat cu siguranta.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:54 am


Am observat ca expresia si vocea prindeau acea nuanta calda cu care eram obijnuit, facea el pe inabordabilul cand avea nervi sau ii lipsea cheful, ma rog poate doar asa ii era felul, dar asta nu ma impiedica sa-l scot din acea stare. Ba chiar simti si nevoia sa-si ceara scuze, am zambit in momentul ala si i-am ciufulit din nou parul, mai hotarat de data asta.
-Nu-i nimic.
Am intrat inauntru cand tanarul ma invita, rotindu-mi putin privirea prin jur, incercand sa-mi amintesc unde era bucatari si nu mi-a luat prea mult.
-Mersi, iti raman dator, nu voi uita ca mi-ai salvat viata, am zis pe un ton glumet apoi am tulit-o.
Am deschis frigiderul si m-am holbat pe acolo, nici el nu avea chiar ce-mi trebuia, dar macar nu batea vantul. Bine, trebuia sa recunosc, era, pretentios cand venea vorba de mancare, Am luat pana la urma o ciocolata cu caramel. Am desfacut-o si am muscat din ea imediat, simtind gustul placut si dulce, cred ca aratam mai tau decat un pusti.
M-am intors apoi in living, cautandu-l pe Eli.
-Ummm, vrei ciocolata? am intrebat apoi mi-am lins degetele pentru ca era cald si se topea destul de repede.
Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 6:04 am

Buzele mi se arcuira intr-un zambet aproape imperceptibil cand imi ciufuli din nou parul. Cu toate ca eram cu doi ani mai mare ca el, Ay arata tot timpul mai matur ca mine si ma trata ca pe un copil dar nu ma plangeam pentru ca imi placea. L-am privit cum incerca sa isi aminteasca unde e bucataria dar dupa ce o gasise m-am asezat la loc pe canapea. Mda; imi ramai dator din nou pentru ca ti-am salvat viata inca o data. Am repetat cu un ton amuzat,punand pe masuta din sticla din fata canapelei cartea ce cazuse pe jos. Ciocolata? Doar asta ai gasit acolo? Am intrebat cand reveni din nou in living, abtinandu-ma sa nu rad la imaginea ce mi se arata in fata ochilor. Era murdar de ciocolata pe maini si da, arata mai rau ca un pusti. Nu multumesc. Am refuzat oferta lui, preferand in acel moment acedelele ce le tineam intr-un bol pe masuta. Am luat una cu aroma de cirese.strecurand-o in gura si oftand implinit la gustul dulce-acrisor ce imi gadila papilele gustative.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 6:29 am


-Umm....cam da, ce are? Ciocolata e sanatoasa si duuulce si iti da energie, am protestat eu in favoarea ei, apoi am mancat ce mai aveam in mana inainte sa se topeasca si mi-am lins degetele. Eli ma refuzase oricum, el avea de pierdut nu eu. Am mers totusi sa ma spal pe maini caci eram lipicios si nu-mi placea deloc asta.
Cand m-am intors, isi desfacuse o acadea, l-am privit pentru cateva momente, gandindu-ma la chestii perverse ca nah inca imi statea toata ziua capul la asa ceva. M-am spre el, asezandu-ma si eu pe canapea.
-Si eu vleau, dal vleau! m-am rugat destul de ciudat. Cand s-a uitat spre mine am profitat de ocazie si i-am prins barbia intre degete, lingandu-i buzele ce aveau aroma acadelei, m-am strambat putin pentru ca mi se parea acra dupa ciocolata.
Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 6:38 am

Stiu cum e ciocolata. Am spus dupa ce mi-am scos acadeaua rosiatica din gura. Dar cand ai sustinut ca mori de foame ma asteptam sa vrei mancare nu dulciuri. Ridic din umeri,privind in urma lui cum se ducea sa se spele pa maini. Continui sa ling acadeaua cu gesturi lascive,neintentionate ce imi venisera pe moment. Daca vrei acadele poti sa-ti iei de acolo... am indicat bolul colorat, vocea mea fiind aproape o soapta datorita atingeri buzelor lui peste ale mele. Eram obisnuit cu sarutul in semn de salut,dar nimic mai mult. Nu imi puteam explica de ce eram asa de emotionat datorita unei simple atingeri ce nici nu putea fi numita "sarut". Mi-am dres vocea, bagand la loc acadeaua in gura si evitandu-i privirea. Nu vroiam sa citeasca in ochii mei ceea ce mi se intampla.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 7:18 am


-Oricat as vrea sa fiu un gentleman si sa-ti spun ca ai buzele dulci, imi e imposibil, caci au fos acre, am a zis amuzat, amintindu-mi de replicile siropoase dupa cera erau topite fetele.
Mi s-a parut sau tocmai mi-a evitat privirea, nu-i placuse gluma mea sau ca-i linsesem buzele? Credeam ca nu-l va deranja...
-Ummm...scuze? am zis nesigur, incercand sa-i intalnesc privirea.
N-avea rost sa ma grabesc asa ca am asteptat, luand o acadea cu aroma de cola si bagand-o in gura. Am scos-o apoi si am inceput sa o ling intr-un mod pervers, limba mea miscandu-se de-a lungul ei chinuitor de lent si toata treaba asta pentru ca ma gandeam.
Mi-am intins pe canapea, lasandu-mi capul sa-mi cada la el in poala si privindu-l de jos.
-E totul in regula? am intrebat serios la inceput apoi am zambit, am bagat acadeaua la loc in gura si mi-am intins mana, apucandu-l usor de nas apoi degetele mele au coborat pe abdomenul sau in incercarea de a-l gadila.

Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Iul 30, 2012 7:39 am

Imi permit un zambet amuzat, intorcandu-mi din nou privirea spre Ayumu. M-am uitat cu coltul ochiului la el, observand din pacate modul pervers in care lingea acadeaua aia nenorocita. O parte din mine de care nu stiam isi dorea ca eu si fiu in locul acadelei cu gust de cola. Se intinse pe canapea, cu capul la mine in poala iar atunci mi-am permis sa il privesc direct in ochi. De ce-ti ceri scuze? Nu ai facut nimic. Sunt eu...Eu nu...ma simt prea bine azi. Am mintit cu pricepere; dar seriozitatea si priceperea mea in arta minciunii se dizolvasera atat de repede cand mana lui imi aluneca pe abdomen, provocandu-mi fiori prin tot corpul ce ma facura sa nu simt incercarea sa de a ma gadila. Dumnezeule, ce se intampla cu mine? Am gandit, cuvintele iesind rar si in soapta din gura mea. Ayumu era cel mai bun prieten al meu. Nu aveam voie sa gandesc in felul acela despre el.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Mar Iul 31, 2012 1:26 am


Pana la urma tot el ajunse sa-si ceara scuze, incepeam si eu sa ma intreb ce nu era in regula cu el, de ce nu se simtea bine? Poate pana la urma era vina mea, facusem ceva ce n-ar fi trebuit? Am oftat aproape neobservabil, nu stiam care-i treba, dar voiam distractie asa ca mai bine faceam ceva amuzant decat sa ne cerem scuze unu la altul toata ziua.
-Chiar ca...de cand nu te mai gadili? am intrebat eu privindu-l suspect apoi mi-am retras mana caci nu reusisem nimic.
-Stii, e destul de comfortabil, as putea dormi asa, esti o perna moale...ummm moale, am zis eu pe obijnuitul ton neserios in timp ce-mi miscam usor capul, asezandu-l mai bine pe picioarele sale.
-Si totusi e prea cald, mai bine am merge la piscina, ce zici? l-am intrebat, impingandu-mi capul mai pe spate pentru a-l putea privi in ochi. Chiar ar fi fost excelenta o baie pe vremea asta.
Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Mar Iul 31, 2012 2:50 am

Am alungat toate preocuparile si problemele ce-mi invadasera mintea. Eram sigur ca Ay nu venise la mine pentru a sta pe canapea si a se ingrijora pentru mine; nu era genul sau. Avea nevoie de distractie si la fel si eu. Ma mai gadil dar probabil n-ai atins unde trebuie. I-am raspuns cu un zambet amuzat observandu-i suspiciunea din ochii sai limpezi. L-am privit atent, nevrand sa pierd nici o miscare sau gest de al sau, oricat de neinsemnat ar fi. Cred ca e o idee buna. Probabil de la caldura nu ma simt eu bine. I-am raspuns la intrebare, dandu-mi seama de un alt inteles ascuns a ultimei mele fraze. I-am sustinut privirea pentru putin si am simtit ca ochii sai albastri ar fi putut foarte usor citi in ai mei. Se pricepea sa scoata adevarul din mine,chair daca nu vroia sau nu stia ca poate. Am dat sa ma ridic de pe canapea, dar Ayumu inca statea in poala mea si parea ca statea destul de bine acolo.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Vin Aug 03, 2012 3:28 am


Se comporta cam suspect si nu voia sa-mi spuna ce-l deranja, macar imi acceptase invitatia, putina distractie nu strica nimanui si urma sa-l scape de probleme, ma rog sa uite de ele. Nu-mi statea in fire sa insist pe nimicuri asa ca m-am ridicat in cele din urma, desi devenise destul de confortabil la el in poala.
-In regula atunci, sa mergem!Aaaa, da, eu n-am slipu la mine si nici macar vreo pereche de bermude asa ca va trebui sa ma imprumuti. Haide, stiu ca ma iubesti! i-am zis, schimbandu-mi iar vocea intr-una de copil rasfatat.
Am asteptat ca tanarul sa ia cele necesare pentru piscina, probabil si vreo lotiune pentru soare sau cel putin asa speram, nu de alta dar ma prajeam destul de usor.
In fine, m-am dus iar la frigider si mi-am luat o inghetata cu aroma de ciocolata si am inceput sa o savurez. M-am asezat pe manerul fotoliului, asteptandu-l pe Eli.

Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Vin Aug 03, 2012 3:51 am

Incepusem sa ma intreb oare cand isi va ridica capul de la mine din poala. nu stiu daca isi deduse seama, dar incepuse sa-si frece capul cam mult in zona aceea. cand in sfarsit se scula, aproape ca am lasat un oftat de usurare sa-mi scape. Am sarit de pe canapea, mergand in dormitor pentru a ma schimba. Am ras usor, auzindu-i tonul vocii. Cateodata se comporta ca un copil rasfatat, dar ma obisnuisem cu el si ajunsese sa nu-mi displaca chiar deloc. Ce nu fac eu pentru tine? Am rostit, un zambetincepand sa-mi infloreasca pe buze. I-am aruncat o pereche de bermude de o culoare albastru deshis ce se asorta poate prea bine cu ochii sai. Am intrat pe urma in baie, unde m-am schimbat de blugii negrii, mulati pe picioare, si am cautat lotinuea pentru soare. Ma prajeam cu mare usurinta daca n ueram atent si stiam ca nici Ayumu nu era foarte rezistent la puterea Soarelui. Esti gata? L-am intrebat dupa ce am iesit din baie, privindu-l cumn savura ingheata. Ma intrebam daca el manca vreodata mancare gatita.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
.ella.
Membru Forum
Membru Forum
.ella.


▌Nume : ella
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 25/05/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 204
▌Mesaje : 178
▌Reputatie : 2

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Vin Aug 03, 2012 5:57 am


Stiam ca el e singurul care ma rasfata asa si poate ca profitam prea mult, dar nu parea sa-l deranjeze. Am prins bermudele, analizandu-le amuzat.
-Esti sigur ca-mi incape? E mai mare decat a ta, am zis incepand sa rad slab.
Intra in baie si ma lasa singur, ce puteam face inafara de a-mi savura inghetata? Am continuat sa musc hotarat din ea, aproape o terminasem cand s-a intors.
-Da, aproape gata, am spus, ridicandu-ma si apropiindu-ma de el. Am luat bermudele si le-am indesat in punga in care pusese lotiunea.
-Vor rade fanii de mine daca ma vad in bermude pe scuter, am zis foarte serios desi imi venea sa bufnesc in ras.
Am coborat amandoi, iesind din bloc si ne-am indreptat spre scuterul parcat la umbra. M-am urcat apoi am asteptat ca el sa faca acelasi lucru si m-am intors sa-i prind casca, eu nu obijnuiam sa port, dar nu voiam sa-i am pe altii pe constiinta. Am pornit in final spre piscina.
Sus In jos
http://childish-dreams.forumer.ro/forum
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28Lun Sept 03, 2012 6:30 am

Cu putin efort, da. Veni si raspunusul meu fosrte serios in ciuda faptului ca mai aveam putin si pufneam in ras. Odata iesit din baie l-am privit cum termina cu pofta inghetata si cum baga bermudele intr-o plasa la un loc cu lotiunea. Care fani? Credeam ca eu sunt singurul tau fan. L-am tachinat cu un zambet amuzat pe buze, ca de obicei. Am parasit amandoi apartamentul iar cand am ajuns langa scuterul parcat la umbra m-am urcat si mi-am pus casca. Nu imi pacea sa imi maltratez astfel parul dar nu vroiam sa il prost dispun pe Ayumu.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Continut sponsorizat





Super Psycho Love Empty
MesajSubiect: Re: Super Psycho Love   Super Psycho Love I_icon28

Sus In jos
 
Super Psycho Love
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Camere de zii-
Mergi direct la: