~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Şi eu pe aici.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Khromatique
Membru Nou
Membru Nou
Khromatique


▌Nume : Ayase
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 21/03/1993
▌Varsta : 31
▌Puncte : 14
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 0

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Mar Dec 11, 2012 5:46 am

Hi, guys!

Eu sunt Qube sau Ayase şi oricare alt nickname vreţi să îmi daţi (se pare că fac colecţie de ele) şi momentan "sunt din" Cluj. Am dat de forum aseară (sau azi noapte), m-am învârtit puţin pe aici şi am zis să îmi fac cont. Nu promit, dar sper să fiu un membru activ.

Hagu!


Edit: Dmn, cum am văzut că este cineva pe forum cu nickname-ul .Cube >.<


Ultima editare efectuata de catre Qube in Mar Dec 11, 2012 9:29 am, editata de 2 ori (Motiv : ...)
Sus In jos
http://blowing-time.blogspot.ro/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Mar Dec 11, 2012 10:58 am

Heya, ma bucur sa vad un membru nou. Din Cluj aa? De acolo sunt si eu doar ca momentan locuiesc in Slatina :)) Poate ne vedem la vara :> Bine ai venit, sper sa te distrezi aici. Eu sunt Neko/AoKitsune/Mizo/Kimera sau Oly, zi-mi cum vrei :)) Ja ne! >:D<
Sus In jos
Khromatique
Membru Nou
Membru Nou
Khromatique


▌Nume : Ayase
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 21/03/1993
▌Varsta : 31
▌Puncte : 14
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 0

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Mar Dec 11, 2012 11:09 am

OMG, trebuie să găsesc un alt nickname. :))

Îmi pare bine să te cunosc! Nu sunt tocmai din Cluj, tocmai de aceea am pus în ghilimele, pentru că sunt aici doar la facultate. Dupa facultate, mai vedem. xD

Oricum, bănuiesc că putem face noi cumva dacă stabilim să ne vedem, nuuu?

Îmi place Neko, îmi place mult. xD Chiar sper să fiu activă pe aici, I don't even know you and you all seem so nice! (or at least the most of you guys. xD )

Hagu!
Sus In jos
http://blowing-time.blogspot.ro/
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Mar Dec 11, 2012 1:27 pm

BLAAAAAH! Nu am paine!!
Scuze nu trebuia sa`ti fi zis asta. x____x Oricum, Welcome. Sunt un cartof vorbitor, Delia ma numesc si cu asta ma mandres. Poti sa-mi zici Dellz sau Deliutz sau cum vrei tu :). Ar trebui sa am nota mai mare la romana pt asta. Oricum sper sa te simti bine si sa te obisnuiesti cu mine, adica noi.
Questioooooons. ^-^
1. La ce facultate esti?
2. Ce iti place sa faci in timpul liber?
3. Yaoi/Yuri? Stai itrebarea trebuia pusa altfel: Anime or Manga?
4. Cum ai defini dragostea? Nu accept scuza ca nu poti =)))).
5. Tumblr sau Facebook?
Atat, noapte buna! <3
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
Khromatique
Membru Nou
Membru Nou
Khromatique


▌Nume : Ayase
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 21/03/1993
▌Varsta : 31
▌Puncte : 14
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 0

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Mar Dec 11, 2012 2:22 pm

I don't quite see normal people around here. I like it! Şi eu pe aici. 1608858793

Hiiii there, Dellz! De obicei folosesc nickname-ul, dar cred că ar fi drăguţ să încerc să mă obişnuiesc cu numele/poreclele. xD

Btw, nu chiar acum, dar ar trebui să iau şi eu ceva pâine.

01. Sunt la Litere. xD

02. În general lenevesc, ceea ce nu îmi prea place, dar îmi place să scriu. Mă mai plimb puţin şi prin PS, dar nu mă descurc chiar aşa de bine.

03. Yaoi, yuri poate în alte circumstanţe. Şi manga şi anime, deşi parcă aş zice că e mai bine anime. Îmi place şi să aud vocea personajelor şi alt fel de... sunete. xD

04. Hmm, dacă nu merge scuza, nu merge, asta e, să vedem ce definiţie găsesc. Dragostea e chestia aia care te face să spui cele mai stupide lucruri, îţi dă o stare de bine, ocazional, şi te face să vrei un copac de care să te loveşti cu capul mult mai mult decât te face să zâmbeşti, măcar. Umm... Ignore it. >.<

05. Şi facebook şi tumblr. Chiar de mai multe ori. xD Deşi stau ceva mai mult pe facebook. Tumblr e okay, e simpatic, dar îmi place ceva mai mult WHI. xD

Hagu!
Sus In jos
http://blowing-time.blogspot.ro/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Joi Dec 13, 2012 3:10 am

Hei darling~ Ţi-am schimbat username-ul <3 Aşa <3 Acum ca am apărut şi eu aici ca musca-n lapte :]] Îţi urez un bun venit călduros :) Sper să îţi placă pe aici şi să te distrezi. Acum ca vin useri noi am să mă ocup de forum dar să scap de şcoală şi probleme.... Pff Mă omoară şcoala asta...
Okaaay... Ce să te întreb? Ce să te întreb?
- Cum ai dat de forum?
- Ce ai schimba la forum?
- De ce ai intrat pe forum?
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Khromatique
Membru Nou
Membru Nou
Khromatique


▌Nume : Ayase
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 21/03/1993
▌Varsta : 31
▌Puncte : 14
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 0

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Joi Dec 13, 2012 3:40 am

Merci mult! Şi eu pe aici. 1608858793

Succes la şcoala!

01. Am dat de forum prin un alt forum. Am văzut pe acolo pe la afiliere, da fapt mi-a plăcut cererea de afiliere, aşa că am dat click.

02. Deocamdată nu ştiu dacă aş schimba ceva la forum, major. Nu mi-am făcut contul şi nu m-am plimbat pe forum destul de mult ca să pot să fac sugestii de acest gen. Dar, aş schimba puţin bannerul, l-aş face ceva mai îngust. Unii useri sunt deranjaţi de faptul că bannerul ocupă mult spaţiu din pagină, mai ales dacă intră pe forum de pe un pc mai micuţ şi ar prefera să vadă câte ceva din forumul propriu-zis fără să fie nevoie să dea scroll. Chiar citisem zilele astea ceva referitor la faptul că e mai practic şi mai bine să ai un banner mai îngust.

Cât despre alte aspecte, forumul, din câte observ, nu este definit încă, aşa că oricum vor avea loc modificări. Dar dacă văd ceva ce mi-ar plăcea mai mult în alt fel şi aş considera că ar fi mai bine, probabil las un reply sau trimit un PM pe undeva.

03. Am intrat pe forum pentru că, aşa cum am zis, mi-a plăcut cererea de afiliere şi mi-am făcut cont pentru că userii mi se par persoane deschise cu care poţi discuta şi îmi place structura. Şi probabil mai sunt câteva motive micuţe. Să nu mai zic de temă la care mi se pare interesant cum imaginile sunt puţin transparente.

Cam atât. Hagu!
Sus In jos
http://blowing-time.blogspot.ro/
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Joi Dec 13, 2012 12:22 pm

Interesant. Esti la litere, deci ai fost la filologie sa inteleg? :))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
Khromatique
Membru Nou
Membru Nou
Khromatique


▌Nume : Ayase
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 21/03/1993
▌Varsta : 31
▌Puncte : 14
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 0

Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28Joi Dec 13, 2012 2:30 pm

Da, aşa este, dar nu e o regulă. xD Am colegi care au făcut ştiinţe sociale, mate-info sau ceva bio-chimie. :)) xD
Sus In jos
http://blowing-time.blogspot.ro/
Continut sponsorizat





Şi eu pe aici. Empty
MesajSubiect: Re: Şi eu pe aici.   Şi eu pe aici. I_icon28

Sus In jos
 
Şi eu pe aici.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: