~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

  Unde e mai sexy ?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Joi Dec 13, 2012 2:28 pm

    Era vineri. Afara ploaia abia incetase, iar alarma insuportabila a ceasului a reusit sa ma trezeasca in numai cateva secunde. L-am lovit cu putere cu piciorlul, auzind imediat dupa obicetul lovindu-se si spargandu-se. Asta insemna ca era noua. Renuntasem la gandul de a merge azi undeva inafara de canapeaua mea comfortabila si cu prietena mea buna, telecomanda.
    " Du-te dracu! "am spus si m-am ridicat in fund rapid si m-am trantit, tinandu-mi fundul in sus pe partea cealalta a patului. Asta e, odata trezit... trezit sa raman! M-am ridicat ametit, cu maieul super amestecat pe mine incat ma strangea si boxerii jumatate jos. I-am tras ametit si am iesit din dormitor, cu gandul sa merg in baie dar pana pe drum am fost in bucataie, m-am spalat pe maini si am bagat si mana in borcanul cu nutella si am inceput sa ma ling pe degete pana cand am ajuns in fata ei. Inca mai aveam ciocolata pe degete, era frumos... am incpeut sa-mi ling degetele erotic, razand in mintea mea de mentalitatea mea de adolescent...


Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 9:58 am

Kuroto:
O alta dimineata stupida in care trebuia sa merg la facultate. Cat de aiurea nu suportam nici pe departe acei colegi stuizi ce nu ma vor intelege, dar de... Asta se intampla cand esti mult prea bun la carte, te izoleaza..
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:05 am


    Am terminat de lins degete si m-am uitat in jus. Am intrat pentru cateva seundde in baie si am realizat ca nu am gel de dus si nici sampon. Alt ginion, frate ?! Am iesit repede si m-am ovit usor de un tip, mai scund cu putin decat mine. Am clipit des si am ranjit. Era dragut.
    "Sal'tare, pustiu! " am spus si apoi mi-am cerut scuze. "Auzi,nu ai din intaplare o sticla de gel de dus ? "l-am intrebat fara jena, de parca-l cunosteam de o viata.

Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:07 am

Kuroto:
-Ba .... Da...
Am raspuns intinzandu-i sticla me cu gel de dus. Era cu sifuranta ciudat acest baiat. Cine naiba mai intreaba un strain de gel de dus atunci cand il vede? Eh, pe mine nu ma deranja sa imrumut oricum.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:09 am



  • L-am privit zambind. Normal, probabil ma vedea ca un ciudat, dar nu conta. Am luat gelul de dus si mi-am aporpiat chipul de al sau. Buzele noastre erau la o distanta milimetrica, pe care eu am facut-o sa dispara. Un pupic de multumire.
    " Merci! "am spus si l-am ciufulit. " Sunt Aleks . "am continuat si am intins mana.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:11 am

Kuroto:
Tipu asta e ciudat rau! Si dilit! Mi-am spus in gand in timp ce am dat mana cu el in semn de cunostinta, raspunzand in timp ce zambeam stramb:
-Sunt Kuroto.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:14 am


  • Waa...Kuroto... nu te-a deranjat ? Am spus zambind larg. Ma bucuram ca am gasit pe cineva care nu m-a plesnit pentru ca am facut asta. Toti au facut asa...eh si ? Eram gay, sarutatul tipilor era unul dintre hobby-urile mele. .
    'Scuze de..."am spus si i-am atins buzele usor. "E ca un tic... "am continuat zambind jenat. "Da' esti dragut!"
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:15 am

Kuroto:
AM rosit usor cand i-am auzit complimentul si mi-am intors capul ca el sa nu observe.
- Ti se pare tie ca as fi.
Am spus calm.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:18 am



  • Ba nu. Un gay ca mine nu se inseala! am spus si am ras scurt. I-am apucat chipul intre degetul mare si cel aratator si l-am facut sa se uite la mine. "Ai trasaturi fine, un corp de invidiat - nu am mai vazut persoane ca tine. Pot sa te sarut ? "l-am intrebat si am zambit inocent de parca il intrebasem ce face.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:19 am

Kuroto:
- TU chiar esti ciudat!
Am spus elibarandu-ma din mainile sale si dandu-ma mai in spate. Ce naiba o gandi?
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:21 am



  • Haidee...lasa-ma daca nu vrei sa o fac cu forta..am spus si l-am prins de mana. M-am dus in fata lui si am zambit. Inca eram numa in boxeri si maieu, cu ciocolata la gura..cutina dar era aocolo.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:22 am

Kuroto:
-Lasa-ma in pace! Nu vreau!
Am spus eibarandu-mi mana si dandu-ma si mai departe de el.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:26 am


  • Dupa cum il amenintasem, l-am prins de mana, l-am trasbrusc spre mine si i-am apucat chipul cu ambele maini, reusint in sfarsit sa-mi iau ce doream - un sarut french, apasat, lacom si pevers. I-am dat drumul apoi si i-am lipit corpul de al meu. "Daca sunt ciudat ce? Sunt eu... si cred ca-mi place de tine "
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:27 am

Kuroto:
-Lasa-ma in pace! Cine naiba ti-a zis ca eu te plac?
Am spus incercand sa scap de el, chipul meu fiind mai rosu ca macul.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:30 am

  • Nimeni. eu ti-am zis ce simt eu ..am spus nelasandu-l sa plece. Esti si mai dulce cand esti rosu. Am spus si l-am pupat pe obraz. Am facut doi -trei pasi si l-am lipit cu spatele de perete, care din fericire pt.el nu era asa rece si l-am muscat usor de gat. "Asta asa, ca sa fiu sigur ca ne mai intalnim "am spus si i-am lins locul.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:32 am

Kuroto:
AM gemut usor, gatul fiind un punct sensibil. Cred ca rosisem si mai tare si din instinct i-am dat una cu piciorul in burta.
-Asta ca sa ma lasi odata in pace!
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:34 am

  • Mi-am muscat buza din cauza durerii si am ranjit rautacios. "Daca iti place rau, pot fi si asa, dulceata! " am spus ridicandu-i mainile deasupra capului . Mi-am pus piciorul intre ale sale si am apasat incet. "Dar nu o sa fiu asa... "am spus si i-am dat drumul. Am cascat si am plecat sa-mi fac baia...dar asta nu inainte sa-i spun : Kuroto, nu eultima data cand ma vezi!"
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:36 am

Kuroto:
- Eu sper sa da, ciudatule!
Am spus plecand urgent spre camera mea si trantind usa. La naiba cu baiatul ala
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:40 am


  • Am terminat baiea in cinci minute, doream sa-l mai vad pe Kuroto. M-am aranjat in oglinda, dedata asta sa fac o impresie buna cu ..aspectul. Am ranjit si m-am imbacat cu niste blugi negri, rupti in o mie de locuri, plini de lanturi si ace de singuranta si un maieu cu logoul unei trupe , insotite toate de o geaca de piele si adidasii mei preferati. Am plecat si am inceput sa intreb de Kuroto, descriindu-l.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:42 am

Kuroto:
M-am apucat sa citesc o carte, in timp ce mai eram atent la un film cat de cat interesant de pe TV. Chiar nu mai era nimic de vazut...
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:44 am



  • Am reusit sa afla ca e incamera lui asa ca m-am dus acolo. Am vrut sa bat insa am avut noroc si usa era usor crapata. Am deschis-o si m-am uitat in jur, m-am sprijinit de perete cand l-am vazut si i-am spus numele. " Kuroto, acum..putem vorbi normal, nu o mai fac pe ciudatu!'am ras si m-am aporpiat deel.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:46 am

Kuroto:
AM sarit ca ars din pat si m-am dat in spate spunand calm:
-Stai departe de mine.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:49 am



  • Stai linistit, nu te mananc si nici nu te omor... vreau doar sa vorbim, asta daca nu o faci pe raul iar... am spus si m-am asezat langa el. Doar m-ai surprins ca inca nu m-ai plesnit, atat...daca nu vrei, te las.. am continuatt zambindu-i sincer.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:50 am

Kuroto:
-Nu te-am plesnit dar o pot face. Si tot ti-am dat una.
AM spus calm, asezandu-ma la loc.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

 Unde e mai sexy ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde e mai sexy ?    Unde e mai sexy ? I_icon28Vin Dec 14, 2012 10:53 am


  • L-am cifulit si m-am ridicat. M-am pus in fata lui, m-am aplecat si l-am sarutat a treia oara. Eram insitent..si ? Plec, poate ne mai vedem..am spus si i-am facut cu ochiul.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
 
Unde e mai sexy ?
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Baie-
Mergi direct la: