~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Lays și suc.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Sam Ian 12, 2013 1:34 pm

Se stramba putin la camera, apoi se apropie de baiat pentru un alt sarut; de data aceasta, insa, il impinse pana in usile dulapului si ii replica pe un ton jos, senzual:
- Ar fi prea simplu sa plec. Nu crezi? Ii prinse cu o mana barbia si il saruta mai lung decat data trecuta, lingandu-i intr-un gest lasciv, buzele. Mult prea simplu. Mai bine ma mai joc putin cu tine, ii spuse el si sterse urmele de ruj de pe buzele lui Min, privindu-l in ochi.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Sam Ian 12, 2013 1:39 pm

Simplu? Il privi confuz şi îl lăsă să îl sărute în felul acela, ceea ce nu era bine pentru corpul lui Min. A lăsat telefonul pe noptieră și l-a privit. Daca mai zici o data ca " te joci " cu mine iti primesti palma si poti sa zbori linistit. Uras persoanele care profita! a spus serios si l-a dat la o parte. A oftat si l-a privit. Surprinzator nu te urasc inca, fa ce vrei atata timp cat nu mai vrbesti asa... a continuat si s-a trantit in pat, bluza ridicandu-ise pana aproape de piept. A cascat si si-a inchis ochii.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Sam Ian 12, 2013 1:42 pm

Ofta nervos si incepu sa se demachieze. Isi dadu rochia jos si isi desprinse coditele, apoi inchise lumina si se aseza langa Min in pat. Tot nu avea somn asa ca se intoarse cu fata spre baiat, desi acesta statea cu spatele la el. Ah, la naiba! Nu imi vine sa cred ca fac asta... isi spuse ijn minte si ofta, asezand bluza baiatului.
- Imi pare rau, spouse el pe un ton rugator, privind chipul baiatului. Ma ierit, pustiule?
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Sam Ian 12, 2013 1:47 pm

L-a privit clipind des si inocent si a zambit sincer. Daca e sincer, te iert... a spus si a ridicat usor capul si i-a pupat obrazul. Și-a pus mainile pe stomac si a ranjit . Esti ...de ce esti asa? l-a intrebat curios. Adica , de ce iti place sa te joci ? a reformulat intrebarea si si-a dus mana in parul lui.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Sam Ian 12, 2013 1:49 pm

Ofta ganditor - oftatul chiar era un tic - si isi duse in brate sub capul lui Min.
- Fiindca viata ar fi trista fara joaca. Nu crezi? raspunse el intr-un final si ii prinse mana ce se juca in parul lui, pentru a o saruta bland.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 5:43 am

Trista ha? Tresari cand ii simti buzele pe mana sa si isi lua repede mana, rosind.
- Plictisitoare poate. Trista nu... daca stii cum sa ti-o traiesti, a spus si ranji copilaros. Adevarul era ca era pana la urma un adolescent, nu stia ce e aceea viata in adevaratul sens al cuvantului, dar el nu vedea joaca cu persoanele ceva care sa foloseasca.
-Nu e bine... sa faci asta. O sa-i ranesti... a spus somnoros.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 6:00 am

- Mai bine decat sa ma raneasac ei pe mine, spuse acesta si isi inchise ochii, luandu-l in brate pe Min. Acum hai sa dormim, spuse el zambidn si saruta fruntea brunetului.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 6:20 am

Păi... caută pe cineva care nu să te rănească, zise băiatul și apoi căscă.Ce egoist, își spune Min și închise ochii. A spus un "mmhm" și și-a ascuns imediat chipul cum a simțiț că roșește din cauza pupicului. Egoistule, nu știi că e mai bine atunci când ambele persoane simt lafel? spuse încet, mai mult în șoaptă și pentru el.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 6:25 am

Auzi ca prin vis vocea baiatului, fiindca era aproape adormit, insa raspunse pe un ton soptit, nu prea constient de sine:
- Stiu. Dar nu e ca si cum ar fi vorba de sentimente. E vorba de cat de mult ii suporti pe altii. Iar eu greu suport pe altii... Tu esti unul dintre cei pe care ii suport, sa stii. Ofta obosit si, cu toate ca ar fi vrut sa doarma, isi decshise ochii si il privi pe baiat. Si chiar sunt egoist. Tie ti-ar placea sa oferi iubire si atentie oricui? Ceilalti prieteni ai tai ar fi, astfel, gelosi.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 6:32 am

Îl auzi și-l înțelese perfect,chiar dca îi era somn și era pe jumătate adormit. A tras cu o mana lenjeria patului și și-a șters ochiul drept cu aratatorul. Nu... oricui, a spus somnoros. Chiar dacă înțelegea, nu spunea lucruri gandite, și de multe ori ii aduceau necazuri. Doar unora, a continuat si a cascat, apoi, dupa ce a spus " ca tine " a adormit .
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 6:40 am

Chicoti pentru el cand auzi raspunsul baiatului si il inveli mai bine, apoi isi inchise ochii. Ca mine, a? isi spuse el in minte si adormi cu acel gand cotrobaindu-i capul.
A doua zi dimineata se trezi devreme; mult prea devreme pentru el. Se ridica din pat si, dupa ce se aisgura ca cei doi copii dorm, se spala si imbraca si se hotara sa se duca pana acasa sa isi ia cateva haine.
Dimineata era rece; o dimineata de toamna, insa mersul rapid il incalzi in curand. Ajusn in apartamentul lui nu prea spatios, Sehun se impiedica de toate lucrurile puse anapoda pe acolo, apoi isi gasi snite haine curate in dulap, si le puse intr-un rucsac si isi lua telefonul si castile, pronind inapoi spre casa celor doi.
Isi puse castile in ureche si privi cum rasare soarele, fara sa aiba nicio graba; se opri, insa, cand vazu in vitrina unui magazin un animalut de plus. Un urs maro, mai exact. Nici el nu stia de ce, insa fata aceea draguat ii aduse aminte de fata lui Min. Chicoti aproape amuzat de gandurile lui si intra in magazin, achizitionand plusul. Nu era foarte scump, asa ca se agndi sa ai ceva si pentru Rin; alese un iepure mare si pufos, crem.
In scurt timp ajunse inapoi la casa celor doi si intra in casa, fara nicio opreliste, fredonand cantecul ce il auzea.
R: "Neata, Sehun-nie~ pronunta zambitoare fetita. Rin era deja treaza si bea un pahar cu lapte in bucatarie.
- 'Neata, saluta el politicos si zambitor si isi lasa rucsacul pe canapea.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 6:59 am

Somnul băiatului a fost liniștit, fără coșmaruri sau altfel de vise. Spre dimineața a deschisîncet ochii, realizând că Sehun nu mai era acolo. A plecat? s-a intrebat ușor alarmat. Nu dorea sa plece, era prea diferit. S-a ridicat in fund și și-a intins mușchii câteva secunde. S-a ridicat somnoros și s-a dus la dulap in care, primul lucru pe care l-a vazut când l-a deschis a fost acea rochie. A încept să râdă fără să vrea apoi o auzi pe surioara lui din ușă. R: Minnie, s-a apropiat de el și a privit rochia, nu vrei să te îmbraci cu ea?Te roooooog! începu să tragă de pijamaua băiatului și atunci el o luă în brață.
- Ce zici de cealaltă, de la mama ? a intrebat-o și, după ce a făcut o pirueta cu ea a lăsat-o jos. Imediat fetița a fugit și s-a intors cu orochie. Nu știa de ce face asta, dar știa ca este o șansa ca Sehun sa fi plecat , deci nu avea cum să-l vadă. După ceși-a făcut baie, Rin a plecat jos, spunâdu-i fratelui iei că vrea un pahar de lapte. În urmă Min a luat acea rochie pe el, neagră , de vară cu mânecă scurtă și lungă până deasupra genunchilor. Era simplă și ușor transparentă, că dacă nu dorea să se vadă părți intime trebuia să ia un maieu. A coborât, strigânduși surioara.
- Rin, sigur e ast...ta? a spus inghețând când l-a văzut pe Sehun. Adevărul era că, deși îi stătea bine nu dorea fi văzut așa decat de Rin.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:10 am

O intreba pe fata unde e fratele ei si ii dadu animalul de plus, aceasta sarutandu-l dragastos pe obraz. Si raspunsul al intrbarea lui "aparu" curand; imbracat intr-o rochie. Sehun nu isi putu abtinu rasul si spuse, apoi, pe un ton amuzat:
- Oh, mai... Cum arat eu dandu-i unui tip imbracat in rochie un urs de plus? Scoase jucaria de plus si i-o intinse baiatului, privindu-l amuzat in acelasi timp. Adevarul era ca lui nu Min nu ii statea rau in rochie, insa asta era un fel de razbunare pentru patania de noaptea precedenta.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:16 am



Roși puternic, mai întâi derușine apoi de nervi și îi smulse ursuleți din mână. L-a privit confuz și bosumflat, intr-un fel fericit că nu plecase.
- Arăți ca un gentleman! a spus scoțând limba răutăcios la el. Nu te mai uita! Nu mai privi, zise băiatul începânnd să tragă în jos de rochie. Perversule! continua și o privi pe Rin, care îmbrățișa un iepure e pluș. Fetișa s-a apropiat de Min și i-a spus :
R: Rămâi așaaaa! începu să o facă pe alintata.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:23 am

Rase din nou de reactia "pustiului" si se apropie de el, ajutandu-l sa-si dea jos rochia.
- Lasa-ma sa te ajut. Rin, nu poate sta imbracat asa. E deja detsul de umilitor ca l-am vazut eu.
R: Dar... Ii sta bine asa... murmura fata, strangand plusul in brate, astfel incat doar ochii mari si rugatori sa i se mai vada.
- De acord. Dar nu il poti obliga sa ramana asa, spuse Sehun chicotind scurt si incepu sa decshida nasturii de la rochie, de la spatele baiatului.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:28 am

Rin tot insista, dar Sehun începuse deja să-i deschidă nasturii. S-a întors bursc, dându-i peste mână și și-a dus o mâna să-și ascunda pieptul, ca o fată. Po-po-pot să ma schimb și singur! spuse , își lua animăluțul de pluș și fugi la baie. Își privi chipul în o secundă în oglindă și injură in mintea sa. Și-a dat jos rochia și și-a luat un tricu alb, lung pana mai jos de fund și și-a luat niște pantaloni scurti care nici nu se vedeau. Avea haine feminine insa erau confortabile pentru el. A pus ursuletul de plus la el in camera și a zâmbit. A coborat repede și i-a privit pe cei doi. Mi-e foame.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:31 am

Rase la fel de amuzat din cauza lui Min, apoi ii spuse surorii lui:
- Esti sigura ca nu tu esti baiatul?
R: Mhm... Cred ca el "ar trebui" sa fie... Rase scurt si saruta fetita pe frunte, apoi dezbraca hanoracul gros ce-l avea pe el, ramanand doar in tricou. Auzi vocea lui Min din spate si se intoarse, asezandu-si hanoracul.
- Bine. Vom manca. Dar mai intai, curatenie. Rin, tu faci in camera ta, Min, tu in a ta, iar eu in bucatarie. Iar sufragerie o facem impreuna. Bine?
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:38 am

Curățenie ?Daaaa' nu vreaaau! a început Min să se plângă imediat cum Rin a fugit la ea în cameră. Să nu te aștepți să fie perfect! a spus și a fugit și el în camera sa după ce a scos limba la Sehun. Când a intrat a făcut rapid patul, și-a "cules" pijamalele care le-a aruncat pe jos și a măturat rapid. A coborât repede și l-a privit pe Sehun.
- Gata. a spus și s-a dus la frigider. A scos o caserola de capsuni, dar s-a razgandit, a pus-o la loc și și-a luat o banana.

OC : ~ >:) O fac intențonat.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:42 am

Oftand usor obosit - caci nu dormise deloc bine, fiindca nufusese in patul lui -, se apuca sa stranag de prin bucatarie. Ii placea sa faca curatenie, dar cand avea chef de asa ceva. In rest, lucrurile lui erau intr-o dezordine "ordonata". Il vazu pe Min intrand in bucatarie si il urmari cu privirea, in timp ce spala vase. Zambi pervers cand vazu fructul ales de baiat si intreba pe un ton amuzat:
- Iti plac asa mult... Bananele?
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:46 am

Decoji fructul și începu să-l mănânnce , s-a dus lângă Sehun și s-a pus cu fundul pe masa, langă el. Roși când îi auzi întrebarea, dându-i acea conotație perversa... îl făcu pe Min să termine banana mai repede decât își prpuse.
Probleme ?E doar un fruct... a spus dandu-se jos.Nu te gandi la prostii! A spus și a luat putină spumă și i-a dat pe nas lui Sehun.


Ultima editare efectuata de catre » ĸιммʏ in Dum Ian 13, 2013 7:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:49 am

Se uita la baiatul din fata lui si se sterse de spuma, apoi ii spuse, zambind si isi calti mainile:
- Nu am nicio problema. Fiecare cu gusturile lui. Aproape ca il plesnise rasul din cauza a aceea ce spusese, el inca gandindu-se la "altele".
- Mie nu imi plac, de exemplu. Le urasc. Fructele, ma refer... continua el si lasa propozitia in aer, plecand dupa un prosop cu care sa isi stearga mainile.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 7:52 am

Tot te ganndești la prostii! a spus bosumflat și s-a dus și a luat o căpșună. S-a întors lângă Sehun și a zambit rautacios. Vrei ? îl întrebă lipindu-i căpșuna de buze. Asta e mai buna! continua presand fructul de buzele baiatului, obligandul sa muste. Rase scurt si continua să-l privească.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 8:04 am

Zambi amuzat cand baiatul ii spusese ca inca se mai gandeste la prostii si, brusc, se trezi cu capsuna in gura, asta fiind un lucru nu prea placut, fiindca nici capsunile nu il incantau... Incerca sa riposteze, dar, pana la urma, capsuna aceea afurisita ii intra in gura si trebui sa o manance.
- Nu imi plac nici... capsunile, apropo, spuse ele printre inghitituri si il privi critic pe baiat. Rin cobora grabita de pe scari si se uita la cei doia baieti, ce stateau mult prea aproape, apoi spuse ep un ton copilaros si aproape rautacios:
R: Ha, haaa~ Aratati ca aia din Titanic.
- Sora-ta stie ce e Titanic? intreba imediat Sehun, uitandu-se la Min cu o figura usor uimita si umilita. Cum pot eu arata ca un indragostit, la naiba? Si cum poate fi Min fata?... Aproape ca rase maniac, revazandu-si intrebarile din gand.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 8:14 am

Cand o auzi pe Rin l-a impins repede pe Sehun și aproape a fugit.
- L-a privit..cu mama. Eu inca nu am putut sa-l vad... spuse si plecă în sufragerie. Deși nu văzuse filmul, știa de anumite scene. Roși puternic și sări pe canapea, ascunzându-și chipul într-o pernă. A tras cu ochiul spre bucatarie și a oftat. Trebuie să-mi iau gândul. E un pervers care se joacă cu oamenii! își spuse și își scutură capul.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28Dum Ian 13, 2013 8:18 am

Ramase perplex, apoi ofta si o ridica pe fata pe scaun, intreband-o ce vrea sa gateasca. Se hotarasera impreuna asupra unor boluri cu cereale si lapte, asa ca Sehun pregati doua si se gandi ca ar fi bine sa il intrebe si pe Min. Se duse in sufragerie, lasand-o pe Rin sa manance linistita in bucatarie, si il vazu pe baiat cu capul ingropat intr-o perne, si cu genunchii la piept. Se aseza pe canapea si spuse pe un ton relaxat:
- Bu! Ce faci aici? Nu vrei sa mananci cu noi?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lays și suc. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 4 I_icon28

Sus In jos
 
Lays și suc.
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Camera de zi-
Mergi direct la: