~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 I can't be tamed

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Lun Feb 18, 2013 10:53 am

Chicoti pentru el, apoi ii spuse pe un ton jucaus, privindu-l:
- E ok. Poate e din cauza ca e cald aici... Se ridica si deschise un geam, lasand aerul si mai cald sa intre, apoi se rezema de pervaz, zambindu-i cuceritor.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Lun Feb 18, 2013 10:59 am

-Cred ca ai dreptate.Spun revenindum-i.
Uitasem ca mi se mai intamplasera lucruri din astea si puteam sa ma controlez.Ma indrept inspre locul unde sta el si ii ofer cana sa cu ceai.Stau cateva secunde sa gasesc un subiect...m-am prins!
-Ce fel de filme si muzica preferi?
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Lun Feb 18, 2013 11:05 am

Lua ceasca de ceai si ii zmabi baiatului, apoi sorbi o gura din lichid si isi rataci privirea pe pereti.
- Politist, thriller si psihologic pentru carti si horror si animatie filme. Dar tu? spuse el, privindu-l cu coada ochiului pe Xan.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Lun Feb 18, 2013 11:14 am

Ii zambesc tipului si iau si eu o gurita mica din ceai.Ma uit pe geam...era o seara instelata si frumoasa,numai buna pentru o plimbare.
-Mie imi plac filmele SF,politiste si horor,animeuri,desene animate...
Chioctesc usor si il privesc pe tip.Imi placeau ochii lui.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Lun Feb 18, 2013 11:16 am

Zambi dragut, apoi se uita in ceasca lui de ceai si mai lua o gura.
- In cazul in care vreau sa te invit la film, stiu ce fel de film sa aleg, spuse el si ii zambi cuceritor si senzual lui Xan.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Lun Feb 18, 2013 11:20 am

Il privesc mirat si totusi fericit.
-Deci sa inteleg ca ma inviti la film?Ca daca da,accept.Nu mai am ce face si cartea o s-o termin repede...deci,da vin.
Iau inca o gura din ceai si ii zambesc.Ah!cred ca se prinde ca il plac.*Facepalm!*...l-am sarutat...cum naiba sa nu-l plac?
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mar Feb 19, 2013 9:10 am

Il rpivi amuzat, gandindu-se ca baiatul chiar nu stia ce face; il sarurtase, apoi paruse ca nici nu stie ce e cu el, iar acum se facea ca e ocupat, doar ca sa nu creada Kai ca de fapt ar sta oricat cu el. Mai bau o gura de ceai, lasandu-l pe baiat sa astepte putin, apoi puse cana pe masa, se se intoarse la geam, asezandu-se in fata lui Xan.
- Iti mai ia mult sa imi spui ca ma placi? spuse el zambind simpatic si chicoti usor.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mar Feb 19, 2013 11:24 am

M-am scarpinat jenat in cap si l-am privit.Imi straluceau ochii....stiam asta...
-Da,mai...te plac.Si nu e o chesti de atractie sexuala sau de placere bla-bla.Intelegi...babe?Spun si rosesc puternic.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 8:02 am

Dadu afirmativ din cap si zambi amuzat, apoi se apropie de baiat si isi puse mainile pe pervazul geamului de o parte si alta a corpului lui.
- Te inteleg destul de mult, ii sopti senzual, apoi il privi dulce si misterios.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:04 am

Imi musc buza si il privesc direct in ochi...de data asta era ceva mai ciudat...il priveam direct in ochi si am ranjit.L-am sarutat incet si apasat...m-am oprit si i-am soptit si eu la urecehe destul de senzual:
-Cred ca si tu ma placi...nu am dreptate?Dupa care il sarut din nou in acelasi fel.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:07 am

Il las sa ma sarute, apropiindu-ma mai mult de el, apoi soptesc lasciv, privindu-l orgolios si mandru:
- Poate ca da, poate ca nu... Cine stie?... Ii fac cu ochiul si il musc si eu de buza, corpurile noastre aproape lipindu-se.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:13 am

Chicotesc usor si imi bag mana in parul sau,incercand sa nu il smulg.Imi scot mana din par si imi pun mainile in jurul gatului sau.Mana mea ii mangaie capul si gem usor.Ii zgarii spatele incet si ii ling obrazul.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:22 am

- Shh... Usor, babe, ii soptesc eu senzual la ureche si i-o sarut usor, coborand apoi pe gat. Ii sarut obrazul si ii zambesc dulce, apoi il musc pervers de muza si ii soptesc, cu buzele lipite de ale lui:
- Nu fi grabit, dulceata, totul vine usor, intr-un ritm propriu. Ii prind soldurile si il lipesc de mine, imbratisandu-l strans si sarutandu-l paisonal.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:29 am

Il indepartez putin si ma uit in spate...tresar slab si rad.
-Stii,chiar nu cred ca e bine sa facem asta pe pervarzul gemaului deschis...
Il indepartez usor si ma asez pe canapea,deschizand TV-ul pe desne animate...ii fac semn sa vina langa mine si plec inspre bucatarie sa iau popcorn si doua doze de Cola...ceaiul si bicuitii sunt pentru afaceri bla-bla.Ma intorc in camera de zi si pun popconul pe masa.II ofer o doza de Cola si imi pun genunchii sub coapse.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:32 am

Chicotesc si ii dau greu drumul din impbratisare, el strecurandu-se practic de langa mine. Inchid geamul si ma asez pe canapea, insa refuz sucul. Incerc sa ma asez comod, insa pot sa jur ca stateam mai bine cand eram langa fereastra - cu tot cu riscul de a cadea.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:38 am

Il privesc ciudat si rad lasandu-mi capul pe spate.Ma duc langa el si ii zambesc.Ii iau mana intr-a mea si imi pun capul pe umarul sau.
-Auzi Kai...serios vorbind...daca vrei...vrei sa fii...
Il privesc in ochi si rosesc.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:43 am

Chicotesc usor surprins si il privesc in ochi, asteptand sa continuie. Am intuit deja ce vrea, asa ca imi pun mana dupa umarul sau si il trag aproape de mine, soptindu-i:
- Sigur ca vreau.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:50 am

Chicotesc usor si ii mangai bratul.Zambesc si il sarut incet si apasat.Imi pun mainile dupa gatul sau si ii mangai capul.Mana imi coboara pe spatele sau.Imi misc mainile pe spatele sau si zgarii incet.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 10:58 am

Tusesc usor formal, soptindu-i tandru la ureche:
- stai usor, motanel. Imi pun mainile pe spatele lui si le plimb usor, sarutandu-l lent si pasional pe gat, apoi il sarut pe buze. Bine? il intreb eu inca soptind si l-am sarutat pe frunte.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 11:08 am

Il privesc rusinat si chicotesc.Ah!iar ma grabeam!Mereu faceam chestia asta...torc usor cand imi spune motanel si ii spun pe un ton jenat:
-Scuze...mereu fac chestia asta.Nu stiu de ce...scuze.
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 11:11 am

Chicotesc amuzat si ii zambesc, apoi ii spun un "nu-i nimic" soptit si sting televizorul.
- Vino, ii spun eu, de parac as fi acas la mine si ies pe balcon, asteptandu-l si pe el.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 11:16 am

Il privesc nedumerit si imi musc buza inferioara.Iau o gura zdravana de Cola si ma uit la ceas...afara era deja intuneric,iar ceasul arata ora 20:00.Hm...atat timp trecuse?
Merg la balcon si ma uit in jos.Ma intorc la el si ii zambesc dulce.
-Ce e?
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 11:19 am

L-am tras de mana in bratele mele si ne-am pus manadoi jos, eu rezemat de perete si el intre picioarele mele, cu spatele rezemat de pieptul meu. L-am prins in brate si i-am sarutat urechea, privind cerul ce se intuneca.
- spune-mi despre tine, i-am soptit eu dulce, sarutandu-l scurt ep buze.
Sus In jos
»Shoub
Membru Forum
Membru Forum
»Shoub


▌Nume : Xean
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 04/06/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 469
▌Mesaje : 439
▌Reputatie : 0

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 11:27 am

Rad incet si privesc cerul instelat.Chiar nu am ce sa ii spun.
-Pai ce sa iti spun?M-am nascut intr-o familie din clasa de mijloc...mama este vanzatoare si tata inginer.Nu mai am frati,surori.Lucrez ca si reporter pentru un ziar local...si cam atat.Spun dand din umeri.Iar tu?
Sus In jos
http://potterheadromanian00.tumblr.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28Mier Feb 20, 2013 11:29 am

- Sunt dansator, am spus eu in soapta, aproape imperceptibil si l-am sarutat scurt pe buze. Imi place noaptea si ploaia, albastrul si dulciurile. Si pe tine... am continuat eu soptind, apoi l-am muscat de ureche, zambind seducator.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I can't be tamed - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I can't be tamed   I can't be tamed - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
I can't be tamed
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» I can't be tamed 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Camera de zi-
Mergi direct la: