~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Salut, am trecut si eu pe aici :D

In jos 
+7
*Rina*Mandarina*Rina*
lee
sakura chan
Fasolică.
°o.O Skittles O.o°
● Lene
Biscuite
11 participanți
AutorMesaj
Biscuite
Membru Forum
Membru Forum
Biscuite


▌Nume : Andreea/Sookie
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 08/12/2000
▌Varsta : 23
▌Puncte : 92
▌Mesaje : 65
▌Reputatie : 7

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mar Dec 27, 2011 5:16 pm

Ma numesc Andreea, am 11 ani si ma uit la anime-uri de vreo cateva luni. Stiu ca e putin...dar nah. Pana acum am vazut doar Naruto si Vampire Knight. Din Naruto imi place de Konan si din Vampire Knight imi place de Rima & Shiki (nu pot alege :p ) In timpul liber stau pe PC, ma uit la anime-uri, si pierd timpul de-a proasta. Ma plictisesc mereu si sunt tare lenesa :p. Imi place muzica de club si urasc manele si populara ( scz pt fanii lor :p),(fiecare cu parerile lui).Imi plac filmele SF, horror si aventura. Filmul meu preferat este......ei bine...n-am vreun film preferat, imi plac toate din categoriile ce le-am mentionat mai sus :)). Aaa....si imi place sa citesc ficuri :P. Sunt o persoana lenesa dar mai tot timpul cu zambetul pe buze si mai sunt foarte superstitioasa :p. Culoarea mea favorita este turcoaz si mancarea favorita...imi plac spaghetele :p. Cam asta este tot despre mine. Ja ne ! :*Ma numesc Andreea, am 11 ani si ma uit la anime-uri de vreo cateva luni. Stiu ca e putin...dar nah. Pana acum am vazut doar Naruto si Vampire Knight. Din Naruto imi place de Konan si din Vampire Knight imi place de Rima
Sus In jos
http://imthesweetestdrug.wordpress.com/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mar Dec 27, 2011 5:22 pm

Hii sweety, ma bucur ca ai trecut pe aici, sper s ate distrezi si sa iti faic noi prieteni.
Cei de pe aici sunt simpatici si te vor primii cu bratele deschise. De data asta ii las pe ei sa vina cu interogatoriul :]]
Eu iti uraz: Bun venit and happy posting! Salut, am trecut si eu pe aici :D 3837744129
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Biscuite
Membru Forum
Membru Forum
Biscuite


▌Nume : Andreea/Sookie
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 08/12/2000
▌Varsta : 23
▌Puncte : 92
▌Mesaje : 65
▌Reputatie : 7

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mar Dec 27, 2011 5:24 pm

Multumesc Mult !!! :*:* Sper sa ma inteleg bine cu toti :D. Bye :*
Sus In jos
http://imthesweetestdrug.wordpress.com/
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mier Dec 28, 2011 1:42 am

Bine ai venit pe forum Andreea,sper sa-ti placa aici,sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi :D
Poi intrebari nu prea am ca vad ca ai spus cam totul despre tine deci.....iti urez inca o data bun venit si nu uita sa treci un pic pe la reguli :)
Sus In jos
Fasolică.
Administrator
Administrator
Fasolică.


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2050
▌Mesaje : 676
▌Reputatie : 19

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mier Dec 28, 2011 3:13 am

Hey ^^
Iti urez bun venit pe forum si distractie placuta
Sa-ti faci o multime de prieteni si sa fi activa ;)


Intrebari nu am pentru ca ti-ai facut mica prezentare, si avem cateva lucruri in comun. si ia ghici =]] esti sagetator ca mine :P chiar pe 8 decembrie . pacat ca e o diferenta de varsta. da' n'are nimic . eu am 13 ani :P dar ne vom intelege :*

Sedere placuta ^^
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro
sakura chan
Membru Forum
Membru Forum
sakura chan


▌Nume : Sakura Haruno
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 29/08/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 252
▌Mesaje : 240
▌Reputatie : 4

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mier Dec 28, 2011 3:53 am

Buna! Eu sunt Sakura incantata de cunostinta si bine ai venit printre noi :D
Acum a venit vremea intrebarilor :D
Ce alegi marea sau muntele?
Iti place ciocolata calda?
Ce anotimp alegi?
Iti place sa citesti carti? Daca da atunci care?

Cam astea au fost toate sper sa ne mai vedem :D Salut, am trecut si eu pe aici :D 918305517
Sus In jos
Biscuite
Membru Forum
Membru Forum
Biscuite


▌Nume : Andreea/Sookie
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 08/12/2000
▌Varsta : 23
▌Puncte : 92
▌Mesaje : 65
▌Reputatie : 7

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Mier Dec 28, 2011 4:32 am

Buna. Va multumesc ca m-ati primit asa calduros :P

Ei intrebarile :

1.Marea
2.Ador cioclata calda :X
3.Vara
4.Cartile cu mister....care te tin cu sufletul la gura :D

Bye Bye :*
Sus In jos
http://imthesweetestdrug.wordpress.com/
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Joi Dec 29, 2011 7:51 am

Bun venit pe forum Andreea,ma bucur ca ni te-ai alaturat :D .Din descrierea ta pari super de treaba(si intr-un fel aseamanatoare mie :D ) asa ca o sa ne intelegem bine Salut, am trecut si eu pe aici :D 3955208652 .Sper ca o sa te distrezi pe forum si...sa-ti faci cat mai muti prieteni.Bye bye.
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Membru Forum
Membru Forum
*Rina*Mandarina*Rina*


▌Nume : *Ella*
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 07/03/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 854
▌Mesaje : 419
▌Reputatie : 9

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Joi Dec 29, 2011 8:09 am

Hello, bun venit pe la noi! Pai esti cu un an mai mica decat mine! Ma bucur sa te cunosc, si sper sa fim prietene! Eu sunt Elena, am 12 ani si sunt cam aiurita... Timy stie asta cu siguranta.Salut, am trecut si eu pe aici :D 1649938947 Nu sunt prea sociabila... imi place sa fierb in propiul suc. Dar sunt cam ciudatica. Iti plac ficurile? Ei bine eu le ador! Sunt si eu cam lenesa, ca doar de ce sunt parintii!

Ce fel de filme iti plac? Mie imi plac filmele fantasty-romance. O conbinatie facut de mine. Ai vazut seria Twilight? Salut, am trecut si eu pe aici :D 4185571537 Care este anotimpul tau preferat? Iti place ploaia? Eu o adooorrr!!! Imi place sa stau in ploaie, nu sa ma uit la ea. Cam atat, sper sa fim prietene si BYE!Salut, am trecut si eu pe aici :D 149456074
Sus In jos
http://foru-grat.forum-gratuit.ro/
Biscuite
Membru Forum
Membru Forum
Biscuite


▌Nume : Andreea/Sookie
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 08/12/2000
▌Varsta : 23
▌Puncte : 92
▌Mesaje : 65
▌Reputatie : 7

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Joi Dec 29, 2011 12:06 pm

Hello ! Acum va raspund la intrebari :

1. Imi plac filmele SF, Horror si aventura
2.Nu, n-am vazut :p.
3. Ador vara si toamna :X
4. Si eu ador ploaia :X:X. Si mie imi place sa stau in ea dar urasc sa o privesc ;p.

Bye bye :-h:*:*
Sus In jos
http://imthesweetestdrug.wordpress.com/
Sunny ツ
Membru Forum
Membru Forum
Sunny ツ


▌Nume : ๓๏z๏lเςเ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 21/09/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 714
▌Mesaje : 555
▌Reputatie : 50

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Joi Dec 29, 2011 3:04 pm

Hey ! Scz de intarziere...eu sunt Sunny ! ;x Ma bucur ca ni te-ai alaturat pe forum. Majoritatea intrebarilor au fost puse ..dar spre norocul meu am mai scornit cateva :

1. Care este tara ta preferata ?
2. Ai animale de companie ? Care ?
3. Ce alegi intre turcoaz si roz?
4. Ce parere ai despre filmul " Piratii din Caraibe " ?
5. Ce te atrage cel mai mult la un baiat ? :->

...cam atat , nu mai stau sa inventez intrebari :) Sa te distezi pe forum si respecta regulile . Pupici ! :azer^ip:
Sus In jos
https://www.facebook.com/allexandra.allexa
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Vin Dec 30, 2011 1:59 am

Bine ai venit pe forum Deiutza sper sa iti placa aici si sa te acomodezi cat despre intrebari nu am sa iti pun deorece deja s-au pus intrebarile pe care vroiam sa ti le pun deci iti urez din nou un bun venit calduros
Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Vin Dec 30, 2011 2:39 am

Bine ai venit! sa te simti bine alaturi de noi :D
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
madalina
Membru Forum
Membru Forum
madalina


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 460
▌Mesaje : 412
▌Reputatie : 18

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Vin Dec 30, 2011 2:48 am

Bun venit Andreea Salut, am trecut si eu pe aici :D 3955208652 ...eu sunt Madalina ma bucur sa te cunosc:X sper sa te simti bn cu noi Salut, am trecut si eu pe aici :D 1031831031 Intrebari momentan nu :od²:
Sus In jos
Biscuite
Membru Forum
Membru Forum
Biscuite


▌Nume : Andreea/Sookie
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 08/12/2000
▌Varsta : 23
▌Puncte : 92
▌Mesaje : 65
▌Reputatie : 7

Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28Vin Dec 30, 2011 3:38 am

Buna ! Va multumesc : *. Acum va raspund la intrebari :

1. Nush...cred ca Anglia
2. Daa....Doar la sat :p am 3 pisici (ador pisicile :X) si un caine de lup Rocky :p
3.Turcoaz :X:X si roz imi place dar nu asa de mult ca si turcoaz :p
4. Nu m-am uitat dar mi-ar placea, si cred ca o sa ma uit deseara :p
5. .............................Nu Stiu.....................................:))=))
Sus In jos
http://imthesweetestdrug.wordpress.com/
Continut sponsorizat





Salut, am trecut si eu pe aici :D Empty
MesajSubiect: Re: Salut, am trecut si eu pe aici :D   Salut, am trecut si eu pe aici :D I_icon28

Sus In jos
 
Salut, am trecut si eu pe aici :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: