~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Buna! Bunaaa!

In jos 
+4
● Lene
°o.O Skittles O.o°
•’*Obsession•Nightmare•’*
Rallu
8 participanți
AutorMesaj
Rallu
Membru Nou
Membru Nou
Rallu


▌Nume : Georgiana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 22/04/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 1

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 1:15 am

Buna! Buna! Bunaaa! 3955208652 Ma numesc Georgiana, dar ma mai cheama si Raluca. Prietenii imi spun Geo, Georgi, dar si Ralu cateodata[ si asta imi place cel mai mult]. AM 14 ani, aproape 15[ii fac in aprilie^^"] si sunt inalta, am cam 1.70 si ceva Buna! Bunaaa! 1930067574 . Ochii verzi,parul pana la umeri saten si sunt full energy mereu.
Ce pot sa va spun despre mineee? Buna! Bunaaa! 1433979022
Pai..In primul si in primul rand vreau sa va spun ca iubesc muzica! Pot spune ca: "Music is my boyfirend!". Ea/El :))...Este peste tot cu mine, inafara de scoala. Este afara, in casa, la munte, la mare, in masina, pe jos, in barca etc.etc. Mai iubesc si animalele! Sa dea naiba sa dai intr-o pisica sau caine ca fac urat rau! Buna! Bunaaa! 3177786651
Urasc gandacii! Sunt insectofoba, deci daca vad vreun paianjen sau gandac tip rau de tot. :av5: In schimb imi plac soparlele, serpii si broastele. Nu mi-e frica de ele si daca ma pui sa-ti prind un sarpe de apa ti-l prind. Doar ca pute...Putreee rauuuu!!! Buna! Bunaaa! 341623004
Despre personalitatea mea. Pai sunt cam indiferenta cand vine vorba de oamenii pe care nu-i cunosc. Adica nu mi se face mila cu una cu doua de ala ca si-a pierdut parintii sau de alalalt ca nu mai are maini/picioare/ochi/gura/nas =)). In schimb daca imi fac prieteni imi place sa-i ajut, sa-i fac sa rada mereu. Eu niciodata nu imi arat supararea, adica o tin in mine si zambdesc in continuare. Deci va fi greu sa va dati seama cand sunt suparata, decat atunci cand vreau sa arat ca sunt. Ce va mai pot spune?
Ador petrecerile si dansul. Imi place sa ma distrez la maxim, pacat ca nu prea am cu cine Buna! Bunaaa! 512727142 , dar asta este. Imi place sa fac desene, in special cu animale caci la asta ma pricep cel mai bine si imi plac dulcurileee Buna! Bunaaa! 2377191190 ! Oh da si imi place sa fac scurte povesti pe moment, cu intamplari amuzante care mai de care.
Vreti un exemplu?
Ralu: Am opt tati printre care...[imbratisandu-l pe Pain]
Pain: O doamne! T.T JOS DE PE MINE!!
Sau...
Ralu: Nu mai vreau sa ploua[uitandu-se pe geam] Pain! Fa sa se opreasca ploaia!!
Pain: Nu pot...E ploaie naturala.
Ralu il loveste cu o tigaie in cap pe Pain si ploaia se opreste
Ralu: Ce spuneai?
[In caz ca nu stiti Pain este un membru din Akatsuki, din anime-ul Naruto Shippuden, iar Ralu este un OC (original caracter) creat de mine, bineinteles]
Pai..Cam atata despre mine. Sper sa ma inteleg cu toti cei de aici s saimi fac caaati mai multi prieteni!! V-am pupaat! Daca aveti intrebari....Intrebati-ma!! Buna! Bunaaa! 647240003
Sus In jos
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 1:55 am

Bine ai venit pe forum Rallu sper sa iti placa aici si am vazut ca ai un 1,70 si ceva inaltime ,eu am doar 1,70 inlatime dar mi-as dori sa ajung la 1,72 numai ca astia doi centimetri nu vor sa mai creasca Buna! Bunaaa! 1946387178 plus ca mereu mi-a placut sa fiu mai inalta Buna! Bunaaa! 180597145 iar daca nu te superi vreau sa iti pun doar cateva intrebari.
1.Manga citesti?
2.Ai vazut Death Note daca da atunci pe cine ai alege dinte L si Light?
3.Care este filmul tau prefera?
Si cam atat cu intrebarile iti urez din nou un bine ai venit calduros pe forum. ^_^
Sus In jos
Rallu
Membru Nou
Membru Nou
Rallu


▌Nume : Georgiana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 22/04/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 1

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 2:39 am

Multumesc de primire Noona si am sa-ti raspund la intrebari:
1. Nu nu citesc manga, animeuri-le mi se par mai interesante decat Manga.
2.Da am avzut Death Note [nu pe tot, dar l-am vazut] Si il aleg pe L. E mult mai simpatic pentru mine decat Light.
3. Pai nu am numai unul. Am mai multe dintre care nu pot alege:
a. Stapanul Inelelor
b. Transformers[toate filmele]
c. Pratii din Caraibe [toate filmele]
d. Busola de aur
si multe altele, dar astea sunt printre cele mai preferate [ca sa spun asa] :))
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 3:21 am

Bine ai venit Ralu Buna! Bunaaa! 3955208652 imi pare bine ca te-ai inscris la noi pe forum,sunt sigura ca o sa-ti placa aici si ai sa te intelegi bine cu toti :D
Poi intrebari nu prea am ca vad ca ne-ai spus cam tot despre tine...as avea doar 2 intrebari:Ce gen de filme iti plac?si...Ce carte ti-a placut cel mai mult si de ce?
Cam atat :)...Inca o data bine ai venit si happy posting^^
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 6:26 am

Hii! Ma bucur ca ai venit pe aici sweety! Sper s ate distrezi si sa iti faci o gramada mare de prieteni!
Sincera sa fiu si eu urasc insectele! Cand vad una urlu tip si fug. =]] Ma-m urcat la un ptirtrn in cap cand am vazut una si am inceput sa tremur:]] Im special paianjenii care trag la mine ca la muste... Eww!
Cat despre animale, le iubeam doar ca am fost muscata de doua ori de niste caini si de atunci mi-a trecut placerea de a ma juca cu un animal...
Pai ai facut o prezentare lunga si explicita^^
PS: Is mai mare ca tine :]] Peste 2 zile fac 15. Mwahahaha!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Rallu
Membru Nou
Membru Nou
Rallu


▌Nume : Georgiana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 22/04/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 1

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 6:58 am

Multumesc inca odata fetelor>:D<
Pai Lexi mie imi plac in special filmele Fantasty, SF si de Aventura.
Iar cartre...Cel mai mult mi-a placut "De veghe in lanul de secara" dar nu mai stiu de cine e scrisa. E vorba despre una adolescent care a ramas repetent si nu stie cum sa le spuna parintilor si trece prin multe peripetii.
Iar pentru Timy...
Eu nu am fost niciodata muscata de vreun caine..dar nici nu vreau X_X
Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 7:15 am

Bine ai venit! Am cateva intrebari..
1.Ai vazut vreun anime in afara de Naruto?
2.Ce genuri de anime iti plac?
3.Ce filme preferi?
4.Ce emisiuni urmaresti?
5.Ai auzit de serialul de pe HBO , True Blood? daca da , cum ti se pare :)
:78: Cam atat !
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Rallu
Membru Nou
Membru Nou
Rallu


▌Nume : Georgiana
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 22/04/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 10
▌Reputatie : 1

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Vin Dec 30, 2011 8:50 am

Buna Lucy. Sa-ti raspund la intrebari:
1. Da..Am vazut si Death Note si Beelzebub si Bleach...
2.Pai..Imi plac toate animeur-le in afara de cele cu crime, mafie si animeuri gen Star Wars adica cele cu nave spatiale si alte dastea[daca exista^^] Dar in special ca si filmele, cele SF de Aventura si Fantasty si Comedie [asa ti-am raspuns si la intrebarea 3]
4. Pai....Nu ma uit la TV in mare parte a timpului, dar asa in mare urmaresc Pariu cu Viata, Castigi in 60 de secunde, Romanii au talent [cand o incepe si sezonu II?], Mondenii, In puii mei. [cand le prind bineinteles]
5. Din pacate nu am canalul HBO. :D Deci nu am auzit de acel serial sau film...
Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Sam Dec 31, 2011 4:11 am

Ma bucur , cam asa si eu , ma uit la emisiuni cand le prind. Iti zic eu ca merita urmarit True Blood :) E frumos , dar fiecare cu gusturile lui. Ma bucur , si daca ti-ar placea sa vizionezi Full Metal Panic , este foarte amuzant :)
O zi buna! :32:
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Dum Ian 01, 2012 9:55 am

Buna Ralu,ma bucur ca ni te-ai alaturat.Mi-au placut foarte tare povestioarele tale,m-au amuzat :D .Sper sa te acomodezi aici cu noi si sa-ti faci cat mai multi prieteni.Bye bye.
Sus In jos
madalina
Membru Forum
Membru Forum
madalina


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 460
▌Mesaje : 412
▌Reputatie : 18

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Lun Ian 02, 2012 1:27 pm

Bine ai venit pe la noi Ralu ma bucur mult sa te cunosc sper sa fi cat mai activa si sa te simti bine alaturi de noi si sa-ti faci cati mai multi prieteni. bye bye
Sus In jos
Deea
V.I.P.
V.I.P.
avatar


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 25/04/1996
▌Varsta : 28
▌Puncte : 556
▌Mesaje : 418
▌Reputatie : 16

Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28Sam Ian 07, 2012 5:57 pm

Buna Rallu scuze de intarziele sunt Deea distreazate si fi activa :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna! Bunaaa! Empty
MesajSubiect: Re: Buna! Bunaaa!   Buna! Bunaaa! I_icon28

Sus In jos
 
Buna! Bunaaa!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: