~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Buna tuturor!

In jos 
+3
yaoi kid
● Lene
Diavola
7 participanți
AutorMesaj
Diavola
V.I.P.
V.I.P.
Diavola


▌Nume : Deea....(sa nu va aud ca ma strigati asa)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 29/11/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 1081
▌Mesaje : 1059
▌Reputatie : 2

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 4:36 am

Buna! Ma numesc Andreea, urat nume, da stiu, nu e nevoie sa-mi spuneti. V-as ruga sa nu-l folositi niciodata. Pai, cred ca imi puteti spune Deea (chiar daca nu-mi place) sau Diavola..cum preferati voi. Imi plac ficurile, mai putin cele hentai/yaoi/yuri, restul le citesc cu placere. Culorile preferate sunt negru, mov, alb si cateodata rozul pal. Imi plac anime-urile, cartile de mai toate genurile, nu chiar toate. Iubesc sa scriu ficuri si alte genuri de povesti, am si postat cateva. Imi place sa ajut si... firar, nu sunt buna la descrieri, mai ales a mea. Pot spune ca am si o latura sadica, dar nu prea o dezvaluiesc. Sper sa ne intelgem si sa imi fac multi prieteni. Va rog nu imi repetati sa trec pe la Regulament, am facut-o deja, asta-i primul lucru pe care-l fac cand intru pe un forum. Sunt mai aeriana, niciodata cu picioarele pe pamant. Cred ca asta ar fi, sper ca nu am omis nimic. Va astept cu intrebari. O zi buna.
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 4:49 am

Umm, Hii^^ Bine ai venit pe aici, sper sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi^^
- Manga citesti?
- Melodia preferata?
- Personalitatea ta?
Cam atat^^ Happy posting my darling^^
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
yaoi kid
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
yaoi kid


▌Nume : Cri
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 02/10/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 37
▌Mesaje : 23
▌Reputatie : 2

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 5:11 am

O să-ţi spun Diavola, ca să fie mai mult pe placul tău. <3 Oricum mie îmi place numele de Andreea, e foarte frumos.
Bine ai venit pe forum, sper să te distrezi şi cu siguranţă îţi vei face o grămadă de prieteni. (ps. şi eu sunt nouă, dar îmi place să urez şi la alţii "bun venit")
Owww şi eu care credeam că-ţi plac cele yaoi... : ))) Am înţeles pe dos. -.- Oricum sper că vei posta ficuri, sunt curioasă să văd cum scrii. *giggle*

Întrebări nu mai pun, ai înşiruit cam destule detalii + o să te întrebe celelalte fete şi o să revin să citesc. <3
Sus In jos
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 5:16 am

Buna Diavolita Buna tuturor! 918305517
Nici eu nu suport yuri/yaoi/hentai :)) Pei , nu e urat numele Andreea , dar majoritatea au numele asta si nu prea mai e special. Deci..hai sa ne cunoastem :
1.Ce parere ai despre anime-urile romance? (detalii).
2.Ce genuri de filme iti plac?
3.Animalul preferat ?
4.Ai vazut multe anime?
5.Ai auzit de Ouran HighSchool Host Club? ce parere ai Buna tuturor! 1209649917

Sper sa iti placa aici Buna tuturor! 3595735553 Sa ai o zi buna Buna tuturor! 15734037
A , da eu sunt Gabriela Buna tuturor! 3955208652
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 5:33 am

Bine ai venit Diavola,sa sti ca nu e deloc urat numele tau,mie chiar imi place,dar fie cum vrei tu Buna tuturor! 1555118564
Sper sa-ti placa aici si sa te simti bine,intrebari nu prea am ca vad ca s-au ocupat fetele de tine,iti urez doar happy posting si sa ai parte de cat mai multi prieteni Buna tuturor! 918305517
Sus In jos
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 6:04 am

Buna Diavola,nu stiu dece nu-ti place Deea ca eu ador numele asta:D.Ziceai ca nu stii sa te descrii?Eu cred ca ai facut-o destul de bine:D. Apropo...eu sunt Lee,sper sa ne intelegem bine:)Si...astept sa raspunzi la intrebarile celorlati useri ca sa aflu mai multe despre tine:).Ma bucur ca ni te-ai alaturat si...distractie placuta.Bye bye.
Sus In jos
Diavola
V.I.P.
V.I.P.
Diavola


▌Nume : Deea....(sa nu va aud ca ma strigati asa)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 29/11/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 1081
▌Mesaje : 1059
▌Reputatie : 2

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 7:26 am

Sa va raspund si la intrebari acum:

słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Mersi draga mea, cu siguranta o sa ma distrez.
Citesc manga, sau mai bine spus citeam, acum mai citesc Manga Naruto sa aflu ce urmeaza in episoadele care nu au aparut, nu am timp de toate.
Melodia preferata....greu de ales, cred ca Lana Del Rey- Born To Die, cele de Linkin Park si The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die....si mai sunt.
Persoanlitatea mea nu stiu ce sa spun.... s-ar repede cu gura daca imi spune cineva ceva ca ma deranjeaza, sunt nervoasa mai mereu, cred ca nu sunt o companie prea placuta si pla ng mereu cand am ocazia (stiu o prostie, dar asta sunt eu), chiar nu stiu ce sa zic, ve-ti afla pe parcurs.

♪ Şhaggy.- Iti place numele Andreea, dar mie nu-mi place, fiecare are gusturi diferite, stiu ciudata sa nu-ti placa propriul nume. Mersi de urare, esti o scumpa.
Aparentele inseala, chiar nu-mi plac si nici nu am citit, nu sunt curioasa. Ficurile mele sunt prosti, poate ca am spus ca imi place sa scriu, dar nu am spus ca sunt si buna in ceea ce fac, chiar daca unora le place. Visul meu este sa am un fic ca al carte, iar acest vis se va indeplini mai greu, pana atunci exersez si cum se spune... Speranta moare ultima.

Lucy- Buna, Gabriela! Da, am intalnit multe persoane cu numele meu deci e c-am expirat si invechit, o sa-mi schimb numele odata si odata....
Nu pot spune ca am vazut multe anime-uri, dar cred ca am vazut si unul sau poate doau romance, imi plac foarte mult deoarece ai ce invata si sunt facute cum trebuie, dupa niste planuri mai originale sa zic asa......
Genuri de filme....Nu am un gen anume, depinde de film si da micul rezumat pe care il are, sau de ce actori joaca in el....
Animalul preferat...o sa radeti.. Nu-mi plac prea mult animalele care au par, am avut un incident cu o pisica si ma feresc de ele.... am dat de pui si am inceput sa-i indragesc (pui de gaina)
Cum am mai spus, n-am vazut multe, timpul e limitat.
Nu am auzit de el, poate o sa-l vad, la vara sau cand sau de o portita de scapare din teancurile de carti, o sa-ti spun atunci parerea. Mersi la fel!

♥ $ufℓеτzeℓ dε Çαяαmeℓ ♥ - Ma bucur sa te cunosc. Ai dreptate, sau ocupat. Mersi de urare!

lee - Buna! Nu-mi place, asta e.... Mersi pentru urari, o sa ma distrez fara grija.

Multumesc ca v-ati irosit timpul.... Imi pare bine de cunostiinta. O sa ne intelegem si chiar vreau sa fim prieteni. O zi buna.
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 7:36 am

Irosit timpul?Diavola....e placerea noastra sa cunoastem persoane noi,nu e timp irosit:)),Apropo...iti place forumul?
Sus In jos
Diavola
V.I.P.
V.I.P.
Diavola


▌Nume : Deea....(sa nu va aud ca ma strigati asa)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 29/11/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 1081
▌Mesaje : 1059
▌Reputatie : 2

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 7:59 am

Da, imi place chiar foarte mult .... nu o sa fiu prea activa...am si alte indatoriri si nu am destul timp. E timp irosit, nu sunt cine stie, nu sunt cineva special si nu sunt buna la nimic...
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
Chihaya
Membru Forum
Membru Forum
Chihaya


▌Nume : Madu
▌Sex : feminin
▌Puncte : 166
▌Mesaje : 148
▌Reputatie : 4

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 8:06 am

Ma bucur , esti de a mea Buna tuturor! 1555118564
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 8:41 am

@Diavolitia, esti prea prsimista, tipul irosit este la scoala, sau cand incerci sa explici cuiva care are un cap cam sec si nu intelege...
However, incearca doar sa iti ridici moralul... Nu totul este roz in viata dar daca ai renunta la tot pentru o chestie rea... Esti doar o lasa! In viata trebuie sa inveti sa lupti si sa rezisti, nu totul se rezolva batand din palme...
Si te rog frumos sa nu mai zici ca ne irosest timpul... Chiar nu imi place, si consider ca gresesti amarnic... Poate e chiar inver si tu crezi ca iti irosest timpul cu noi, caci noi nu credem asta, poti sa fi sigura, si daca mai zici asa ceva ma contrazic cu tine pana in panzele albe!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Diavola
V.I.P.
V.I.P.
Diavola


▌Nume : Deea....(sa nu va aud ca ma strigati asa)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 29/11/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 1081
▌Mesaje : 1059
▌Reputatie : 2

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 9:16 am

Da...nu am avut tocmai o zi buna azi.... Pai ma bucur ca nu considerati ca v-ati irosit timpul, un nu l-am irosit, scuze ca ai inteles gresit. Imi pare rau ca v-am suparat...
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
madalina
Membru Forum
Membru Forum
madalina


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 460
▌Mesaje : 412
▌Reputatie : 18

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28Dum Ian 15, 2012 9:21 am

Bun venit sweety:X Ma bucur mult sa te cunosc....Sper sa te simti super alaturi de noi si sa te distrezi:*......Intrebari nu am momentan dar sper sa ne cunoastem mai bn si sa ne intelegem din ce in ce mai bn. Poi cam atat momentan sa fi activa si distreazate Buna tuturor! 647240003
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon28

Sus In jos
 
Buna tuturor!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna Tuturor
» Buna tuturor
» Buna tuturor ^.^
» Buna tuturor !
» Buna buna Minna-san!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: