~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 DeMenta pe aici!

In jos 
+2
● Lene
DeMentă
6 participanți
AutorMesaj
DeMentă
Membru Nou
Membru Nou
DeMentă


▌Nume : Mădă
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 03/06/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 15
▌Reputatie : 0

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Sam Mar 03, 2012 10:20 am

Salut, lume! Cum o mai duceti?!
Eh, eu's bine, sanatoasa. Ma numesc Madalina, am 14 ani.
In ultimele 6 luni am descoperit cat de hot poate fi yaoi-ul, si de atunci nu ma mai satur... Ma descurc binisor in multe lucruri, si-mi place la nebunie sa scriu. Am avut si o tentativa de desen, dar ce'a iesit era injositor chiar si pentru un copil de 3 ani, asa ca m-am lasat.
Ma chinuie talentul des, si ma paraseste cand am mai mare nevoie de el, asa ca nu va speriat daca vedeti/cititi vre-o ciudatenie pe care am scris-o.
Nu-mi plac rasistii si homofobii, sau fanii innebuniti dupa vre-o celebritate cu care nu au sanse sa se intalneasca.
Actual, am o mare problema cu persoanele ce nu fac diferenta intre "a avea nevoie" si "a dori". Doar fiindca vrei, nu inseamna ca trebuie sa si primesti.
Hmm si cam atat...
Ne mai vedem pe forum! Ceau! DeMenta pe aici! 3196687792
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Sam Mar 03, 2012 11:07 am

Hii there sweety! Bine ai venit printre noi! Sper sa te distrezi pe aici si sa iti faci noi prieteni!
Eu nu am intrebari deoarece te cunosc xD
Iti urez happy posting si sedere placuta! DeMenta pe aici! 3326052311
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Deyu
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Deyu


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Scorpion
▌Data nasterii : 03/11/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 587
▌Mesaje : 547
▌Reputatie : 16

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Sam Mar 03, 2012 11:18 am

Bun venit pe forum! :D
Sper sa-ti placa aici si sa ne intelegem...Eu sunt Deyu, deci incantata sa te cunosc!

1. Ce anime yaoi ai vazut pana acum? Si eu sunt mare fan XD
2. Ce gen de muzica asculti?
3. Intrebare ciudata: Barcelona sau Real Madrid? =)))

Ja ne <3
Sus In jos
DeMentă
Membru Nou
Membru Nou
DeMentă


▌Nume : Mădă
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 03/06/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 15
▌Reputatie : 0

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Sam Mar 03, 2012 11:52 am

Hey, multumesc de primire :D
Si eu sunt incantata de cunostita, Deyu :D
Raspunsuri la intrebari:
1) Am inceput sa ma uit la Junjou Romantica, dar dupa ce am vazut vre-o trei episoade nu am mai avut timp. Asa ca o sa ma uit prin vara la tot. Se pune UraBoku? Oh, si sunt mare fan SasoDei!
2) In ultima vreme ascult rock. Devin obsedata de Three Days Grace - am toate trei albumele si nu ma mai satur!
3) Nu le am cu fotbalul :P Nu as putea sa raspund sincer la intrebarea asta, fiindca as face "Ala-bala-portocala".


Ultima editare efectuata de catre DeMentă in Dum Mar 04, 2012 10:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
V.I.P.
V.I.P.
°o.O Skittles O.o°


▌Nume : кℓαυѕ
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 17/03/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 2739
▌Mesaje : 2712
▌Reputatie : 27

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Dum Mar 04, 2012 4:57 am

Bun venit pe forum Mada,sper sa-ti placa pe-aici DeMenta pe aici! 918305517
Intrebari nu am deoarece si eu te cunosc destul de bine^^
Happy posting si distreaza-te xD
Sus In jos
Dellz.
Super Moderator
 Super Moderator
Dellz.


▌Nume : Delia :)
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 15/12/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 944
▌Mesaje : 839
▌Reputatie : 15

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Mier Mar 07, 2012 12:36 pm

Iuui deci eu si Deyu suntem singurele care nu te cunoste! E firar a ********! :]]
Hopaa, nu`i spueti lui Timm`! :]] Oricum, draga Madalina imi pare bine de cunostita eu sunt Delia, dar majoritatea imi zic deLL! ^^ Mama mi`a zis prima asa!:]] Mi`a placut treaba cu "a avea nevoie" si a dori", nici eu nu primesc tot ce vreau, daca e imi mai fac parintii cate un narav micut, dar adac ale zic ca imi doresc un smartphone n`o sa mi`l ea! DE obicei aia sunt persoanele, care au prins gustul banilor de cmici! ;] Oricum iti urez bun venit! Sper sa fim prietene! :) Intrebari:
1. Cum te vezi peste 10 ani?
2. Ce stil de imbracamite preferi?
3. Cam cat rimel crezi ca folosesti in 2 luni?
4. Will you marry me! =]] No` lua personal, is eu cu capu noori! Uite unu`n forma de barca, amam ce mi`as dori un oaht
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com/
Vizitato
Vizitator
Anonymous



DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Joi Mar 08, 2012 1:43 am

o,o Sunt rasist si homofob, o sa ne distram pe cinste...
Glumesc, bine ai venit pe forum Mada ;o... ceva mafie pe aici din cate am vazut trafic de hartie igienica, pufarine, pufuleti... probabil ca e ceva obisnuit pe aici.
Intrebari... intrebari. =D Nu am. Fulga, Delia, Dell are intrebari destul de interesante.
Pace. ♥
Sus In jos
DeMentă
Membru Nou
Membru Nou
DeMentă


▌Nume : Mădă
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 03/06/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 17
▌Mesaje : 15
▌Reputatie : 0

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Joi Mar 08, 2012 6:32 am

Saluuuu~t!! Merci de primire! Sunteti foarte primitori din cate observ...!
Hei Dell! :)) Nu cred ca mai exista cineva in tara asta care daca zice ca vrea un smartphone il primeste... Sau cel putin eu nu am cunoscut pe nimeni de genul asta...
Oricum, raspunsul la intrebari:
1) Peste 10 ani ma vad aplecata peste un birou, scriind de zor la ultimul capitol al primei mele carti. E un vis din copilarie, si mai am mult pana sa il implinesc, dar sperantele nu au omorat pe nimeni!
2) Imbrac tot ce-mi place cum imi vine. Port si roz si negru si rosu si albastru. Ma imbrac si sport si elegant si comod si retro si hippie si folosesc toate combinatiile pe care le pot obtine cu hainele mele. Iubesc blugii si tricourile primavara si toamna, iar vara port multe fuste. Iarna ma imbrac ca toata lumea, cat mai gros :D
3) Rimel... in doua luni?! Pai... am acelasi rimel de patru cinci ani... Asta raspunde la intrebare? Daca nu, atunci iti zic ca folosesc rimel doar la ocazii mai speciale.
4) Sti reclama aia cu "Sa-i lasam sa se mai cunoasca!" ? Eu nu sunt insarcinata, dar parca nu m-as marita cu cineva cunoscut de doua zile :)) So, daca ma intrebi saptamana viitoare s-ar putea sa zic "da"! :]]

Multumesc inca odata pentru urarile de bine! Ne vedem! Bye!
Sus In jos
madalina
Membru Forum
Membru Forum
madalina


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 460
▌Mesaje : 412
▌Reputatie : 18

DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28Sam Mar 10, 2012 11:06 pm

Buna Mada ...si eu ma numesc tot Mada... DeMenta pe aici! 221153077 Ma bucur mult sa te cunosc ...sper sa-ti placa pe la noi:X Bye bye
Sus In jos
Continut sponsorizat





DeMenta pe aici! Empty
MesajSubiect: Re: DeMenta pe aici!   DeMenta pe aici! I_icon28

Sus In jos
 
DeMenta pe aici!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: