~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Salut! Konichi'wa!

In jos 
+6
catiitss;
•’*Obsession•Nightmare•’*
Murthag
● Lene
lee
Saravis
10 participanți
AutorMesaj
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:02 am

Buna! Eu sunt Sara si am aproape 14 ani. Iubesc anime-urile si manga si mai ales minunata tara de unde provin. Imi place sa scriu si sa citesc si ma numar printre cei carora le place scoala. Ador pisicile, mai ales cele negre. Imi plac dulciurile, mai ales jeleurile si ciocolata :D. Culorile mele preferate sunt negrul, movul si galbenul- lamaie. Ma bucur sa ma aflu aici si sper ca ma voi distra^^ <3. Orice intrebare este bine venita :).
Sus In jos
lee
V.I.P.
V.I.P.
lee


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 13/10/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 548
▌Mesaje : 450
▌Reputatie : 16

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:18 am

Bine ai venit pe forum Sara,ma bucur sa te avem printre noi.Acum vin intrebarile :D
1.Care este anime-ul preferat?
2.Ce muzica asculti?
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:22 am

Hey, sweetheart, bine ai venit pe la noi, ma bucur , sper sa iti placa pe aici si sa iti faci multi prieteni, vei vedea ca vei primi multe cereri de prieteniie (de la mine ai primit deja^^) Sper sa ai multe postari si multe voturi^^Apropo, si mie imi plac mangaurile, animeurile, si japonia^^ imi place sa scriu si sa citesc..Cat sespre sc imi place in afara de Romana, Germana, Matematica si la Chimie, fizica, muzica eu mai mult dorm>.< Am uitat sa ma prezint, eu sant Timeea incantata, Sara^^ Am si eu cateva intrebari^^
~ Ce animeuri iti plac?
~ Ce manga iti place cel mai mult?
~ Ce hobbyuri ai?
~ Iti plac ficurile/animeurile/mangaurile Yuri/Yaoi?
~ Ce tip de muzica asculti?
~ Care e melodia ta preferata?
Cam atat deocamnadta.
LOVE YA!
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
Murthag
Membru Nou
Membru Nou
Murthag


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 06/01/1998
▌Varsta : 26
▌Puncte : 24
▌Mesaje : 18
▌Reputatie : 0

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:32 am

Bine ai venit printre noi Sara! Da...as avea o intrebare: imi poti da id-ul tau pe privat te rog frumos? :oops:
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 22, 2011 9:34 am

OOO, ai grija Sara, are ganduri maleficee! ii stiu eu pe astea de la karate :evil:
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
•’*Obsession•Nightmare•’*
Administrator
Administrator
•’*Obsession•Nightmare•’*


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2001
▌Mesaje : 1333
▌Reputatie : 63

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 22, 2011 1:32 pm

Bine ai venit pe forum Sara ,sper sa te distrezi si sa iti faci multii prietenii .
Sus In jos
catiitss;
Membru Forum
Membru Forum
catiitss;


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 28/05/1998
▌Varsta : 25
▌Puncte : 104
▌Mesaje : 89
▌Reputatie : 3

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Mier Aug 24, 2011 10:58 am

Heii Sara>:D< Bun venit pe forum, sper sa te distrezi! Eu sunt Cati, dar se intelege din nume :) Vad ca iti place mult culoarea neagra:> Pai, ca sa iti spun sincer, eu am o pasiune pentru dulciuri, printre altele :D Ma bucur sa aflu ca nu sunt singura careia ii place scoala :lol: Vroim sa stiu daca ai vreun fic, si ce te pasioneaza?

Take Care:*
Sus In jos
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Joi Aug 25, 2011 9:42 am

Ok, scuzati ca raspund mai tarziu, dar am fost plecata din oras.... deci:
Anime-ul preferat: Am o gramada, dar cel mai cel e Hiyokoi
Ce muzica ascult: Nu prea fac mofturi. Imi place cam orice gen, mai putin populara, manelele si opera. Manelele ma enerveaza si opera ma deprima.


Anime-urile preferate: Nu-l mai pun pe cel de mai sus: Black Rock Shooter, Lovely Complex, Nana, Vampire Knight, Kamichu, K-on
Manga care imi place cel mai mult: Beast Master dar imi place foarte mult si High School Debut
Hobby-uri: Muzica, Plimbarile,
Umm... pai da, dar nu sunt chiar fana.....
Muzica, ascult cam orice tip.
Melodia preferata de la momentul de fata este : Trance- We're in Heaven, dar eu am o melodie preferata in fiecare zi :D


Am cateva fic-uri originale, insa nu am inca destul curaj sa le postez... * sniff*.

Mersi tuturor pentru primire! :X:X :*:* <3 <3


Ultima editare efectuata de catre Saravis in Vin Sept 23, 2011 7:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
● Lene
Fondator Forum
Fondator Forum
● Lene


▌Nume : Timmi
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 4502
▌Mesaje : 3542
▌Reputatie : 89

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Joi Aug 25, 2011 10:20 am

Merci ca mi'ai raspuns la intrebarii^^
Sa pun un mic comentariu :p
1. Nu'i bai ca ai intarziat sweety!
2. Animeuri: Black Rock Shooter. Sa sti ca il cautam si nu mai stiam cum se cheama [mi'ai adus noroc dear^^]
3. Lovely Complex. M'am uitat la cateva episoade din el, nu foarte multe deci trebuie sa il continui^^
4. Nana. Iubesc animeul asta, dar e asa de trist[am plans la el :oops: ] Ciudat e ca nu am stiut de el pana nu mi'a spus un baiat ca se uita.^^
5. Vampire Knight. De asemenea il ador ;x
5. Kamichu. M'am uitat la el 'zeita scolarita' Cand era pe animas [acum nu mai am animaxul ca am RDS T.T Dar vreau sa imi bag dolce si o sa il am din nou;x]
6. K-on. Iar m'am uitat la 2 episoade cred, mi se pare interesant, incerc sa ma uit tin nou si sa il termin cand am timp.
7. Si am lasat la urma Vocalid, pentru ca il cautam demult iar nu stiam cum se cheama si vreau sa ma uit la el. M'i se pare interesant^^
8 Manga: Beat maester, High School Debut
9 Sa sti ca cu mangaul Beast Master chiar am luat o teapa=)) L'am citit in engleza si cand m'am uitat pe mangazup asa de o raita il aveau si acolo..Ce ciuda imi era dar l'am mai citit si in romana odata^^.
9. Si High School Debut, Sincer nu l'am citit, dar tot dadeam de el [ :oops: Shime of me!]Ma pun acum sa il citesc [mda eu pe la ora 2 citesc manga=))]
10: Hobby'uri: Muzica, Plimbarile,
11. Eu una nu ma prea omor cu plimbatea:)) Dar ma plimb pe la scoala in pauze sau in parc cu prietenii[mai rar]
12: Muzica. Fara ea asi cam muzi mereu ascult muzica^^.
13. Nici eu nu ascult manele, populara, opera, sau alte tipuri de muzica care imi zgarie urechiile [ascult dance, rock, punck, rap..si o gramda]
14. Si mie imi place melodia Trance- We're in Heaven dar nu ma omor prea mult dupa ea e simpatica o ascult cu placere^^
15. Dece nu pui si pe la noi ficuri? M'i ar face mare placere sa citesc ceva interesant. Nu numai mie cat si altora deci astept un fic scris de tine de urgenta sweety!
Si cu primirea toti suntem prietenosi nu? :king:
LOVE YA! [ Nu uita ca astept ficuri de la tine!]
Sus In jos
https://myplace.forumgratuit.ro
NiKy...
V.I.P.
V.I.P.
NiKy...


▌Sex : masculin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 30/11/1995
▌Varsta : 28
▌Puncte : 160
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 2

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Lun Aug 29, 2011 4:06 pm

Timi, ce ai facut aici=)) se pare ca ai avur chef de scris..
Sall,Saravis eu sunt Andrei, sper sa ne intelegem bine de acum incolo.
Sus In jos
Deea
V.I.P.
V.I.P.
avatar


▌Nume : Andreea
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Taur
▌Data nasterii : 25/04/1996
▌Varsta : 28
▌Puncte : 556
▌Mesaje : 418
▌Reputatie : 16

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Mar Aug 30, 2011 1:37 am

Buna Sara eu sunt Andreea dar imi poti spune Deea bine ai venit pe aici sper sa te distrezi si sati faci multi prieteni.Sigur ne vom intelege bine :D
Sus In jos
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Mar Aug 30, 2011 3:21 am

Mersi de primire, ma bucur sa va cunosc ^^ <3 <3 =^:^=
Sus In jos
Fasolică.
Administrator
Administrator
Fasolică.


▌Sex : feminin
▌Puncte : 2050
▌Mesaje : 676
▌Reputatie : 19

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Vin Sept 23, 2011 11:41 pm

Hei Sar`vis !

buna iubita , intr-un final am trecut si pragul prezentarii tale , credeam ca numai ajung , multi membri si-au facut cont pe aici , odata cu prezentarea , logic .... mai am inca patru urari de postat inafara de asta , a fost maraton de urari =)) care sincer ma epuizeaza :))

acum intrebari , daca au fost puse cer iertare dar nici la tine nu mai stau sa vad cine ce a scris ....

O----Ce faci in timpul liber ?----O
O----Carte prefrata ? ----O
O----Iti plac unghiile lungi ? -----O

si ata` :))
Luv`Ya And See Later !
Sus In jos
http://loveanime4ever.forumgratuit.ro
xxIrinutzaxx
Membru Forum
Membru Forum
xxIrinutzaxx


▌Sex : feminin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 08/06/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 277
▌Mesaje : 186
▌Reputatie : 3

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Sam Sept 24, 2011 10:50 am

Ohayo Sara ! Ma bucur ca te-ai inscris pe forum ! Sper sa devenim prietene cat mai bune !
Sus In jos
Saravis
Membru Forum
Membru Forum
Saravis


▌Nume : Sara
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 01/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 163
▌Mesaje : 146
▌Reputatie : 3

Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28Vin Sept 30, 2011 3:04 am

Deci sa raspund la intrebari:
- timp liber... hm... nu prea am... dar imi place sa citesc si sa scriu si sa desenez ( asta cand am chef :D)
- Contele de Monte-Cristo, Ciresarii, Eragon si inca multe altele :)
- da, imi plac... pacat ca eu inca mai am prostul obicei sa mi le rod =.=
Si mersi mult de primire si irinutza si eu sper acelasi lucru^^
Salut! Konichi'wa! 918305517
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut! Konichi'wa! Empty
MesajSubiect: Re: Salut! Konichi'wa!   Salut! Konichi'wa! I_icon28

Sus In jos
 
Salut! Konichi'wa!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut!!!!:)
» Ăm, salut.
» Salut!
» Salut! =^.^=
» Salut!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ☻ → Bun venit ← ☻ :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: