~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Scream from hell

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Dum Iul 29, 2012 1:53 pm

Touma ii zambise iubitor si il sarutase din nou pe buze mangaindu-i apoi chipul angelic al satenului sin bratele sale.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Dum Iul 29, 2012 1:55 pm

Isi trece aratatorul peste nasul lui, apoi ii contureaza buzele, coborand pe barbie, gat si sfarsit prin as plimba degetul pe pieptul lui.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Dum Iul 29, 2012 1:58 pm

Touma ii zambea in timp ce il mangaia usor pe obrazul rosu precum o rodie, adora acea culoarea, in incanta nespus.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Dum Iul 29, 2012 1:59 pm

Isi musca usor buzele continuand miscarile cu degetul si privindu-l fix in ochi, fara macar sa clipeasca din cand in cand.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:06 am

Touma il mai sarutase scurt de cateva ori, iar faptul ca muzica din sala de festivitate s-a oprit il anuntase finalul balului.
- Ai vrea sa mergem la somn? Din cate aud, balul s-a terminat, asta inseamna ca este destul de tarziu...
Spuse printul zambind.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:09 am

- Aaadica sa mergem in camera ta? intreba el nesigur, privindu-l cu atentie. Isi retrase degetul cazand un pic pe ganduri. Cred ca e in regula sa mergem la somn, raspunde in cele din urma, zambind bland.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:14 am

Touma il mai saruta scurt pe buze apoi se ridicara amandoi mergand in camera printului. Acesta luase din dulap doua perechi de pantaloni si doua camasi pentru noapte, inmanandu-i cate o pereche lui Ren.
- Mergi tu la dus primul sau eu? Ori...
Spuse Touma sarutandu-l apasat, apoi ii sopti suav:
- Preferi un dus impreuna?
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:18 am

- Ahm, mie mi-ar placea impreuna...dar daca tu nu vrei, nu ma deranjeaza, zice pe o tonalitate joasa, lasandu-si privirea in jos si putea fi sigur ca obrajii sai erau iar in flacari.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:20 am

Touma ii ridica chipul si il mai saruta odata scurt apoi ii spuse:
- Ba sigur ca vreau, frumosul meu.
Apoi printul il trase dupa el in baie desfacand nasturii camasii satenului, lasand-o sa cada pe gresie si facand acelasi lucru cu camasa lui.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:22 am

Zambeste timid, umezindu-si buzele cand Touma isi dadu camasa jos. Trase aer adanc in piept si dadu drumul la apa, potrivind temperatura acesteia si scapand apoi se de restul hainelor.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:25 am

Touma scapase de restul hainelor si intra in cada alaturi de saten, apa invaluindu-le trupul. Blondul luase balsamul de pe raftul din aproprierea cazii si incepu sa-l sapuneasca pe Ren, masandu-i usor spatele.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:27 am

Ren gangurii cand simti mainile lui pe spatele sau, zambind cald.
- E asa placut,sopteste el printre buzele sale, inchizand ochii si largindu-si zambetul.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:29 am

Touma continuase sa-l sapuneasca pe spate, apoi pe piept si abdomen, intorcandu-se la masajul sau pe spatele satenului deindata ce se sapunise si el.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:30 am

Ren surade jucaus, deschizand ochii si privindu-l cu drag pe Touma. Lua apa in maini si o turna pe umerii lui, fluturandu-si genele, apoi il stropi usor.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:31 am

Touma chicoti si il stropi inapoi pe Ren spunand vesel:
- Ai chef de joaca, micut pisoias?
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:32 am

- Ah, da, murmura el amuzat inchizand un ochi cand fu stropit. Isi baga mainile in parul lui ciufulindu-l in joaca si razand cristalin.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:43 am

Touma chicoti fermecat de rasul satenului sau si il prinse in brate scufundandu-l in apa odata cu el, apoi ridicandu-se inapoi in sezut, satenul ajungand sa stea in poala blondului. Touma ii mirosi pielea aceea catifelata si ii spuse fermecat:
- Gelul asta de dus merge perfect pentru tine... Esti asa de dulce...
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:44 am

Chicoti scurt cand il auzi, insa nu-l contrazise. Isi trece mana pe obrazul sai, apoi pe gat, umar si piept, inchizand ochii si cufundandu-se intr-o stare calda.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:48 am

Touma il ridicase in brate din cada dupa ce l-a clatit bine atat pe saten cat si pe el, stergandu-l apoi de apa; apoi il duse in camera incepand sa-l imbrace. Cant termina se imbraca si blondul sarutandu-l pe buze scurt de cateva ori si asezandu-si satenul in pat.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:50 am

Ren zambi incantat in tot acest timp, ii placea prezenta printului asa de mult. Cand il puse in pat se aseza cat mai confortabil si il lua in bratele sale firave inchizandu-si ochii.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:52 am

Touma il sarutase pe crestet si inveli trupurile lor, apoi inchise ochii tinandu-l in brate pe Ren si lasandu-se purtat pe puntea visului.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:54 am

Nu dura mult pana ce satenul adormi bustean, fara sa se miste deloc in somn desi obisnuia sa o faca.
***
Dimineata simti cum o raza de soare patrunse prin fereastra si ii poposi pe ochi, facandu-l sa scoata cateva sunete de protest. Se ridica insezut frecandu-si ochi si cascand cu zgomot. Zambi cand il vazu pe Touma dormind si il saruta scurt pe buze ca sa-l trezeasca.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 5:57 am

Touma deschise ochii incet si-l saruta pe Ren de cateva ori scurt zambindu-i iubitor. Auzi bataia cuiva in usa, iar printul raspunse printr-un "da" formal, in urma caruia slujnica aducea micul dejun. Vorbise cu o seara inainte cu ea ca de data asta sa aduca masa pentru doi. Lasase tava pe o masuta aproape de pat si pleca in urma unei plecaciuni. Touma ii zambi satenului si il mai saruta odata apoi il pofti la masa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 6:01 am

Ii raspunse la saruturi si zambi fericit ca fu adusa masa, intr-adevar ii era foame. Dupa ultimul sarut nu se putu abtine si ii mai dadu unul, dupa care se apuca sa manance.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28Lun Iul 30, 2012 6:03 am

Touma manca alaturi de saten sarutandu-l din cand in cand fara sa se poata abtine. Buzele aiatului il atrageau prea mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scream from hell - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Scream from hell   Scream from hell - Pagina 5 I_icon28

Sus In jos
 
Scream from hell
Sus 
Pagina 5 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Seria 1 -hell girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)
» Nota pentru poza din animeul HELL GIRL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: