~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:10 am

Barbatul o imbratisa ,punadu-si capul pe pieptul ei,indepartandu-se repede.Privind-o cu coada ochiului.
Se indrepta spre geam,il deschise si arunca cutiuta.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:12 am

  • Ii raspunse imbratisarii, cu toate ca nu duru mult, apoi privi putin uimita de faptul ca aruncase cutia, dar nu zise nimic, poate ca era mai bine. Ii lua mnaa intr-a ei, incepand sa deseneze cu aratatorul niste forme neregulate, imaginare.
    - Hai sa facem ceva distractiv... zice deodata, molipsitor de vesela.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:17 am

-Distractiv?O sesiune de antrenamente in Camera Pericolelor? glumi Logan,asteptand sa vada ce a pus la cale fata.
-Ce ai de gand pustoaico?
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:19 am

  • - Pustoaico, serios? Credeam ca am trecut peste faza asta.Sunt ma-tu-ra. ROGUE! sublinie ea, dandu-si ochii peste cap. Tu esti cel cu ideile marete, ma astept sa vii acum cu una...inafara de cea cu antrenamentul care pica din stare, ridica ea din sprancene incrucisandu-si apoi bratele sub piept.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:23 am

-Nu stiu scumpo,ce ti-ai dori.Stiu si eu?!? De unde vrei sa visez ce ai tu in cap?! Nu putem iesi,inca ploua cu galeata.Nu mai am chef sa ma ud inca o data....DEci,astept....
Logan,ii lua o suvita de par,jucandu-se cu ea.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:27 am

  • - Tot eu sa vin cu ideile? Nu are niciun haaz, isi stramba buzele ganditoare, caci nu avea nimic in cap, deocamdata...prinse o perna de era pe canapea cu o mana si il lovi cu ea in cap, incepand sa rada, mai ales cand un fulg iesi din perna aterizand fix pe nasul lui Logan.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:32 am

Barbatul stramba din nas,gadilandu-l,sufland alungand fulgul.Lua o petrna si arunca in ea,zambindu-i.
-Nu stiu de ce,dar presimt ca o sa distrugem sufrageria. Chicoti el.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:34 am

  • - Ah, atat de ingrozitoare crezi ca sunt? rase ea si mai prinse o perna, lovindu-l din nou cu ea. Rawr, marai deodata aruncandu-se peste el, incercand sa-l gadile, insa din cauza vitezei cu care se aruncase cazura amandoi cu fotoliu cu tot. Tanara incepu a rada, avand chipul ascuns in pieptul lui. Ai avut dreptate... sopti printre rasete.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:41 am

O imbratisa,luandu-i chipul in palme,sarutand-o pe obraz.Se ridica,o lua iar in brate,lasand-o jos.Ridica fotoliu,asezandu-l la locul sau..Lua din vaza,un trandafir rosu si il dadu fetei.
-Umn....pentru tine.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:43 am

  • Rogue il privi surprinsa, clipind dezorientata pentru cateva clipe, apoi prinse trandafirul cu degetele sale albe, zambind superb.
    - Cu ce ocazie? il intreba privindu-l fix in ochim printre genele sae intunecate.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:47 am

-Pentru ca am incredere in tine,suntem prieteni.Sopti.
''Imi placi....inca nu e timpul potrivit,sa afli asta.''
isi trecut dgetele prin parul fetei,jucandu-0se cu el privind-o ,zambindu-i sincer cu caldura.
Lua o perna si o arunca in ea. Rase....
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:49 am

  • - Multumesc, isi largi tanara zambetul, ducandu-si bratele subtiri si fragile pe dupa spatele sau in timp ce buzele ei reci se lipira scurt de obrazul sau. Isi aseza capul pe umarul lui la fel de zambitoare, nu se asteptase la un astfel de gest din partea lui.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:57 am

Din greseala,barbatul intoarse capul,buzele lor lipindu-se.Logan privi,fara sa stie cum sa reactioneze. Inchise ochii,asteptand....Buzele fetei sunt atat de fine,nu se putea desprinde de buzele ei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 6:59 am

  • Ingheta pentru cateva clipe caci nu se astepta sa se intample asta, cu toate ca el n-o facuse intentionat. Nu batu in retragere, ci isi apasa mai mult buzele peste ale lui, ambele maini urcand in parul lui, strangandu-l usor.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:04 am

Sarutul deveni mai pasional.plimbandu-si limba usor in gura ei,devenind tot mai salbatic,lasand-o pe fata fara rasuflare,luandu-i tot aerul.Intrerupse sarutul,indepartandu-se usor.
-Scuza-ma...umn....
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:05 am

  • Intr-adevar sarutul o lasase fara respiratie si acum il privea putin rosie la fata in timp ce gafaia. Clipi de cateva ori si-si baga privirea in covor.
    - Nunu, eu am fost de vina, greseala mea...imi..pare rau, spuse desi parca o strangea inima cand zicea asta, nu-i placea sa-si ceara scuze deloc.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:14 am

-Nici-o problema,pustoaico.Nu a fost deloc rau,chiar mi-a placut....sopti Logan,la urechea ei. Mngaindu-i obrazul. Ma duc sa iau pizza din bucatarie,vrei? schimba el vorba.
-Chiar mi s-a facut o foame....
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:15 am

  • Rogue isi dadu numaidecat ochii peste cap, ura partea in care Logan ii zicea pustoaica, dar stia ca el niciodata nu va scapa de ticul acesta verbal.
    - Hmm, pizza, suna delicios, da, vreau si eu, ranji ea complet inocenta.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:35 am

-Deci vi cu mine sau aduc pizza aici? o intreaba el,mangaindu-i obrazul,sarutand-o pe varful nasului.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:38 am

  • - O aduci aici, mie imi e lene sa ma deplasez, ranji ea, facand din nou pe inocenta si reveni pe canapea, asezandu-se turceste, luandu-si budinca pe care o abandonase pentru a o termina.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:44 am

-Bine draga mea.
Barbatul se indeparta,pleca la bucatarie si aduse o tava cu multe felii de pizza si doua farfurii.
-serveste-te
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 7:51 am

  • - Thanks, buddy, ii zambi ea si lua o felie de pizza muscand cu pofta din ea. Daca statea bine sa se gandeasca trecuse ceva timp de cand nu mancase in ziua aia si ideea lui Logan cu mancatul fusese chiar stralucita.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 8:46 am

Barbatul infuleca repede o bucata de pizza,privind-o pe fata. Ii zambi si incerca sa manance civilizat,fara sa o scarbeasca.
-Delicioasa,ador pizza. ranji Logan
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 8:47 am

  • - Doar pizza? intreba ea, ranjind la randul sau, muscand inca o data din felie in timp ce-l privea complet inocenta. Intotdeauna isi lua acel aer inocent, fiindca o amuza asta, dar multa lume stia ca ea clar nu se incadra in categoria fete cuminti.
Sus In jos
Yaoi
Membru Forum
Membru Forum
Yaoi


▌Nume : Elisa
▌Sex : feminin
▌Puncte : 72
▌Mesaje : 59
▌Reputatie : 1

You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28Dum Dec 23, 2012 8:52 am

-Si pe tine te ador.Scoase Logan porumbelul.Chiar o place si nu stia cum sa-i spuna,daca e bine sa ii marturiseasca sentimentele.Ea tocmai se despartise de Remy,iar el iubea in zadar. Sentimentele pentru Jean,inca nu disparusera.Timpul va decide asta. Insa frumoasa Rogue intrase in inima sa ca un uragan....
Sus In jos
Continut sponsorizat





You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel    You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel	     - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
You're so hypnotising could you be the devil, could you be an angel
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Parc-
Mergi direct la: