~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Lays și suc.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:37 pm

Zambi pervers fara sa-si dea seama si ii spuse baiatului, oftand pentru el:
- In regula. Te voi spala eu. Da-mi o sticla cu apa. O voi turna pe tine si te cureti. Nu putea renunta, insa, la a fi rautacios cu baiatul; ii placea prea mult sa il chinuie. Si reactiile lui Min il amuzau, deci era distractiv pentru el; avea sa-l necajeasca in continuare.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:40 pm

Lasă, pot să mă spăl și singur, nenea Sehun!Nu mai e nevoie să te feri voluntar a spus oprindu-se și a scos limba la el. S-a dus la baie, dar nu înainte să teacă prin camera surorii sale, care Era adormită în par cu păpușile în jur. A râs scurt și , își puse in gând ca înainte să facă baie să aranjeze pe Rin. I-a pus păpușile la loc și a învelit-o. Abia apoi a ieșit din cameră si s-a dus la baie... când s-a uitat în oglindă a început să râdă fără să vrea. Sehun er diferit de ceilalți...
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:44 pm

Se sterse si el de faina si se curata cat de cat, avand sa faca o baie mai incolo, apoi urca in camera Rinei, pentru a o chema la masa. O gasi, insa adormita, asa ca stinse lumina si inchise usa, vazandu-l pe Min cum iese din baie.
-Macarea e gata, spuse el, trecandu-si privirea pofticioasa peste corpul baiatului. Min a adormit asa ca mai usor cu galagia.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:48 pm

După ce s-a curățat de făina și-a prin părul cu câteva clame de-ale surorii lui, roz - că numai așa avea și a ieșit din baie. A clipit des când l-a văzut pe Sehun si a căscat.
- Știu, cine crezi că a invelit-o ? a spus privindu-și clamele. E gata ? Dăm notă bucătaruluuuii! a spus copilăros și încet și a ridicat un deget. A trecut pe lângă Sehun și l-a împins ușor cu fundul apoi a fugit la bucătărie.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:51 pm

Ofta din nou, de data asta amuzat de comportamentul baiatului, simtindu-se putin mai relaxat decat la inceput. Merse si el in bucatarie si taie pizza, apoi ii puse o felie pe o farfurie.
-Sa stii ca daca nu iti place, mai sunt niste resturi de sunca in frigider, spuse el zambind rautacios si isi lua o felie de pizza.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:57 pm

A ajuns in bucatarie si s-a asezat, incercand sa fie cuminte. Era aproape ora nouă și jumătate... nu că ar conta pentru Min, el mereu stătea până la vreo doisprezece. Aluat o felie de pizza sia mușcat-, uitându-se curios la Sehun. părinții lui își încuiau dormitorul, deci el unde dormea ?
- Tu unde dormi ? l-a intrebat ranjind fals la acea remarcă a tipului. I-ar fi spus că poate sta la el în cameră dar deh... poate se transforma in pizza peste noapte... sau Sehun ajungea lipit de pat.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 4:59 pm

Manca linistit si se gandea la intrebarea baiatului, spunandu-i, in cele din urma:
-Cred ca Rin va fi mai mult decat fericita sa ma primeasca. Se uita la baiat, vazand expresia confuza si ironica, apoi incepu sa chicoteasca si continua: Nu stiu unde voi dormi. Pe jos, in bucatarie.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:04 pm

Patul lui Rin era mic, cât pentru o fetiță de de zece ani..unde credea el, ditamai matahala că încape ? A râs scurt si a mai luat felie. Până la urmă a oftat, și, gândindu-se că... decât să-l lase să darme pe canapea și să-l moare mai bine...
- Poți să stai la mine... a spus și a felia neterminată pe farfurie. Nu de alta, dar dormise și el pe canapea și oricât de mult ar fi dorit să se răzbune, nu l-ar fi lăsat acolo. S-a ridicat și a scos limba la el.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:06 pm

Se uita pentru scurt timp la el, apoi puse apa in doua pahare si inmana unul baiatului.
-De unde pot fi sigur ca nu ma omori in somn? spuse acesta privindu-l neincrezator, insa si lui ii venea sa rada de ce spusese. Cauti motiv sa nu fii langa el? isi spuse el in minte si nu isi putu abtine un zambet.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:10 pm

A luat paharul cu apa și l-a băut dintr-o dată.
- Dacă doream să te omor, te lăsam să te culci in living! a spus și s-a dus să spele paharul. L-ca pus la loc apoi s-a intors cu fața la Sehun. De ce zambesti ? l-a intrebat clipind des. Ce era amuzant ? A oftat si a dat in umeri. A plecat din bucatarie in livind unde s-a aplecatpeste canapea, a luat telecmanda si a inchis televizrul care a mers până atunci.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:14 pm

Stranse de prin bucatarie, urmand sa spele vasele urmatoarea zi si se duse in living, spunandu-i baiatului cu un zambet relaxat pe chip:
- In regula. Voi dormi cu tine. Ma duc sa fac o baie, mai intai. Casca obosit si se indrepta spre baie, amintindu-si ca el venise total nepregatit. Min, nu ai cumva niste pjamale?
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:19 pm

A zambit fara sa-si dea seama cand acesta a acceptat si a fugit repede in camer sa. S-a uitat in jur, sa nu fie cine stie ce deranj, a gasit o pereche de chilor pe ici-colo pe care i-a pus la locul lor. Cand a ajuns de pijamale a clipit des. De unde sa am eu pijamale pentru tine?! se gandi privind tavanul. A cautat prin haine si a reusit sa gaseasca numai un tricou larg, luat din hainele lui tasu. S-a dus la baie si a intrat, uitan ca Sehun ar putea face baie in acel moment.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:24 pm

Rin era chiar ametit; cel putin, asta realizase Sehun pana atunci. Intra in cabina de dus si dadu drumul la apa calduta, spalandu-si corpul si relaxandu-se. Auzi cum usa de la baie se deschide si ii spuse baiatului suficient de tare cat sa-l auda:
-Bate la usa, apoi intri. Lasa-le si tu undeva. Lua apoi prosopul si inchise apa, punandu-si prosopul in jurul mijlocului sau. Ce? Nu ai mai vazut baieti debracati? intreba el zambidn pervers, vazand privirea lui Min.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:29 pm

Când și-a dat seama că a intrat peste el a fost prea tarziu. A rosit si a lasat tricul undeva langa oglinda si , exact cand sa plece atunci l-a vazut pe Sehun. Era acum mai rosu decat un rac, A clipit des si si-a luat privirea de la el. Adica, asta e arata bine, avea corpul de doua ori mai dezvoltat decat al lui Min si ..era gol.
- N--Nu! Perversule! a spus balbait si a aruncat cutricul in el, care era destul de aporape .
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:33 pm

Chicoti rautacios si amuzat si continua sa se stearga fara menajamente, apoi ii spuse:
- Asta e... Pijamalele mele? Cum ar trebui eu sa port asta? Se uita la acel tricou si, resemnat, ofta si isi lua boxerii pe el, spunandu-i baiatului: Nu mai conteaza. Dorm asa. Iesi din baie si il astepta in usa si pe Min.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Joi Dec 27, 2012 5:39 pm

Era parca din ce in ce mai rosu..nici el nu stia de ce mai sta acolo. S-a intors cu spatele la el si dupa ce a fst sigur ca si-a luat macar jeneria pe el -a intors. Ce pervers! isi spuse incercand sa redea obrajilor sai culoarea normala.
- Dacă nu-ți ..convine... dormi așa! a spus la fel de bâlbâit și a ieșit din baie . Defpt, dacă dormea așa era mai răupentru Min, dar asta . Nu avea ce să-i dea, i-ar fi fost mici.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Vin Dec 28, 2012 7:47 am

Iesi din baie cu un zambet inca si mai pervers ep chip si il urma pe Min in camera sa, asezandu-se obosit in pat.
- Poti stinge lumina. Si nu-i nevoie sa vii al somn acum... spuse el mai mult murmurand si se baga mai bine in pat, inchizand ochii.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Vin Ian 11, 2013 9:24 am

Min l-a privit clipind des si a facut cum i-a cerut . S-a schimbat in pijamalele sale preferate, asa pe intuneric si apoi s-a asezat cu fundul langa Sehun
Nu-mi spui cand sa ma duc la somn! Eu tie, ca e patul meu! a spus copilaros si a inceput sa sara cu ideea ca l-ar putea darama pe tip din pat. A inceput sa rada si, fara sa fie atent, mana sa aluneca si Min cazu cu capul undeva aporape de zona intima a lui Sehun.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 5:31 am

Ingaima un "tsk" enervat cand baiatul incepu sa sara si marai nervos, crezand ca-l va opri. Insa nici nu a apucat bine sa se intoarca cu fata spre el ca se trezi cu Min deasupra lui. Il putin ciudat pe baiat, apoi incepu sa rada rautacios si ii spuse ep un ton provocator:
- Nu stiam ca iti place asa mult intre picioarele mele.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 5:59 am

S-a ridicat repede, rosind total si nestiind ce sa faca. Adica, ce dracu , atat de mult ghinion avea ? S-a incruntat la el si a scos limba rautacios.
- Taci tu, matahala ! Am alunecat!!! a spus punandu-si mainile in san. Da-te! a spus autoritar si s-a trantit in pat si l-a impins putin, chiar daca atunci cand s=a invelit nu s-a vazut diferenta. Da-te matahala mai incolo, ca nu am loc! a spus din nou si s-a intors cu fata la el, incercand sa-si demonstreze ca nu are nimic.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 6:05 am

Ranji aproape meschin cand vazu incercarile baiatului de a se comporta autoritar; nu ii statea bine pe post de sef. Noroc ca el era seful acolo. Pana la urma, chicoti rautacios, si ii prinse mainile, zambind. Se aseza comod in pat si il aseza in bratele sale pe Min, soptindu-i senzual - un alt siretlic pentru a-l aduce pe Min la disperare:
- Shh... Nu te mai zbate, caci voi fi fortat sa te violez. Asa ca mai bine cedezi.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 6:18 am

A inghitit in sec cand s-a vazut in acea pozitie a rosit si mai tare si a incercat sa il ignore, asta pana cand l-a auzit. Era primul dintre cei chemati de parintii lui care-i faceau asa si nu-i placea Si-a pus mainile pe pieptul lui Sehun si a incercat sa-l impinga, fara sa spuna ceva. Nu reusea, asa ca a renuntat. Macar statea confortabil. A ridicat capul și l-a privit pe cel de langa el. A rosit din nou si a revenit la pozitia initiala. - Nu ma zbat. E comfortabil asa... a spus timid.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 6:22 am

Chicoti pentru el si il saruta atent pe baiat pe frunte, spunandu-i somnoros:
- Noapte buna. Isi inchise ochii si isi relaxa corpul, incercand sa adoarma; simtea inca respiratia fierbinte a baiatului si cum mainile lui transpirate se odihnesc pe pieptul lui. Nu il deranja, insa nici nu era un lucru chiar comfortabil.
Sus In jos
» ĸιммʏ
Membru Forum
Membru Forum
» ĸιммʏ


▌Nume : Iulia
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Capricorn
▌Data nasterii : 01/01/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 374
▌Mesaje : 352
▌Reputatie : 0

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 6:28 am

A clipit cand l-a pupat pe frunte si a rosit din nou. Se injura in gand pentru ca-si lasa garda jos in fata lui, dar parca nu-l deranja. A inchis ochii, incercand sa adoarma, dar nimic. Asta era daca se punea in pat mai devreme decat era obisnuit. Si-a luat mainile de pe Sehun, incercand sa le gaseasca alta pozitie, dar toate ii venea foarte incomode. Si-a muscat buza si l-a imbratisat pe tip, gasind surprinzator, aceasta pozitie mai confortabila decat inainte.
- Sa nu comentezi... a spus incet apoi i-a spus si Min noapte buna.
Sus In jos
http://sarangheyaoi.wordpress.com/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28Sam Ian 12, 2013 6:31 am

In prima instanta vru sa ii spuna ceva rautacios, insa renunta al idee si ofta relaxandu-se. Inconjura trupul baiatului cu un brat si unul si-l puse sub cap, apoi incerca din nou sa adoarma, insa linistea era mai enervanta decat orice si inca nu era comod.
- N-am somn... spuse el incet, sperand ca Min sa fi auzit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lays și suc. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lays și suc.   Lays și suc. - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
Lays și suc.
Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Camera de zi-
Mergi direct la: