~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Plimbari neasteptate.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:16 am

Am continuat sa vorbesc cu Camy, amintindu-ne diverse chestii si povestind ceea ce ni s-a mai intamplat in rest.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:20 am

Saito:
Am inceput sa vorbesc cu Johan, el afland in curand ca ii citisem romanele, apoi am comentat despre mai multe subiecte aduse in cartile lui. Aflase ca lucrez la politie, dar nu stia exact ce sunt, discutiile noastre devenind imediat interesante. Se legau de cazuri de politie sau de alte carti cu mistere de neelucidat pana la finalul acestora. Intr-un final el ma invitase la el in camera de hotel si am acceptat, mergand cu el.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:24 am

Am lasat-o pe Camy, cautandu-l pe Saito si l-am vazut departandu-se de restaurant cu un barbat. M-am apropiat de ei si am spus:
-Saito!
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:24 am

Saito:
ma oprisem un moment si am spus calm, privindu-l:
- Da?
Cartile sunt date pe fata..
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:29 am

-Buna, Jo. Saito, unde pleci? am spsu eu usor confuz si nedumerit, vazand ca avea sa plece impreuna cu Jo.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:30 am

Saito:
- Cu Johan.
Am raspuns calm si fara sa adaug detalii.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:34 am

L-am prins de mana si am spus, usor stupefiat:
-Adica? Cum sa pleci cu el? Aveam dreptate... Chiar vrei sa te departezi de mine.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:35 am

Saito:
-Asa.
Am spus calm si il sarutasem pe Johan, care dupa gestul meu ma prinse in brate si se uita cu un zambet triumfator la Asatto.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:38 am

Am ramas total surprins si jur ca mai aveam un pic si il luam la bataie pe Jo. Abtinandu-ma sa nu plang si sa nu par slab, am spus:
-Bine, daca tu vrei sa pleci cu el, du-te! M-am intors cu spatele la ei, lasand lacrimile sa curga si m-am indreptat spre masina.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:40 am

Saito:
Am continuat sa merg alaturi de Johan pana ce am ajuns in camera lui de hotel. Se pare ca era cazat cu un etaj mai sus fata de camera unde era cazat Asatto. Am intrat in camera de hotel si descaltandu-ma ma asezasem pe un fotoliu la fel ca el.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:42 am

Am ajuns la hotel si singurul lucru care l-am facut a fost sa incep sa plang fara oprire. Nu mai voiam sa stiu de nimic daca el nu era langa mine. Nu putea crede inca ca plecase cu el si il mai si sarutase... Probabil ca acum esti sub el si gemi... Semnele nu au avut nici un efect sa te tina langa mine.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:45 am

Saito:
Cand Johan ma servise cu cafea imi amintisem ca Asatto spusese ca vrea sa guste cafeaua celor de aici. Am inceput sa plang in hohote, Johan punandu-mi mana pe umar si cand realiza semnele de pe gatul meu, lasate sa fie vazute de gulerul ce nu mai era tinut de cravata imi spuse:
J:-Esti al lui cu totul nu-i asa?
Am dat din cap afirmativ fara sa ma pot opri din plans.
J:- E in regula, se va rezolva, poti ramane la mine pana o sa treaca asta.
-Mul...multumesc...
J:-Nu ai pentru ce.
Imi spuse zambind si imi ciufuli usor parul.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:47 am

Am adormit cu greu, inca gandindu-ma de ce naiba ma parasise in acest fel.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:49 am

Saito:
Johan ma lasase sa dorm in patul sau, el dormind pe canapeaua pe care o intinse. i-am spus sa ma lase pe mine sa dorm acolo, insa el refuza, spunandu-mi sa dorm. Nu am avut un somn listit, plangand deseori. Pana la urma dormisem doar doua ore.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:54 am

M-am trezit dimineata, privind cu tristete locul gol de langa mine si am strans in brate halatul lui de baie ce ramasese acolo din ziua precedenta. Pana si mirosul tau mi-a ramas intiparit adanc in suflet... M-am ridicat din pat, rpividn pe geam si am observat ca ploua afara.
-Cerul... Plange pentru noi... am spsu eu privind trist afara. Am deschis apoi telefonul si am rugat receptionista sa imi faca legatura cu Johan. Voiam sa stiu ce face, sa stiu adca e bine...
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:57 am

Saito:
AM auzit telefonul sunand si cum Johan era in baie, imi spuse sa-l ridic eu. Am ridicat receptorul si am spus calm:
-Alo?
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:58 am

Am tresarit cand i-am auzit vocea si am spsu inconstient:
-Saitou... Din nou aceeasi liniste dintre noi, nici unul nu spunea nimic...
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 9:59 am

Saito:
Nu am spus nimic. Cand i-am auzit voceam am inceput sa plang usor in tacere. Am vazut ca ploua... iubeam ploaia... Vroiam in bratele lui... La naiba.. Lacrimile mi-au devenit mai abundente, insa ma chinuiam sa pastrez tacerea.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:04 am

-Buna dimineata... Voiam doar sa vorbesc putin cu Johan... am spsu eu, mintindu-l in timp ce o lacrima imi curse pe obraz. Am privit fereastra, amintindu-mi de prima zi in care l-am intalnit... Ploua la fel... Ochii lui emanau atata sinceritate prima data cand l-am vazut. Sinceritate...
-Pe cine dracu' mint? Voiam sa stiu ce faci, daca esti bine... Saito, esti in regula?
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:05 am

Saito:
- Da...Sun..Sunt bine..
Am spus printre lacrimile ce nu conteneau sa apara si sa-mi brazdeze chipul. Il vroiam langa mine, atat de mult, doream sa fiu tinut in brate, dar era imposibil acum...
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:07 am

Am auzit un suspin de-al lui, banuind ca plange... De ce ma mintea in acest fel? Din nou liniste... Am deschis usa camerei si am urcat cu un etaj mai sus, spunandu-i:
-Daca esti atat de bine... Deschide usa ca sa ma conving.
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:08 am

Saito:
Am lasat receptorul in furca si am mers la usa, deschizand-o nu inainte sa-mi sterg lacrimile, insa in zadar. Apreau din nou si din nou fara sa le pot face ceva.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:10 am

Am inchis telefonul si cand a deschis usa i-am privit ochii inlacrimati, amandoi in acelasi timp sarind unul in bratele celuilalt. L-am prins strans in brate lasand si eu cateva lacrimi sa curga si am spus, din nou inconstient:
-Saito...
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:13 am

Saito:
AM inceput sa plang mai tare si am spus printre hohote si sughituri de plans:
- Sunt un prost... Gelozia mea atat de mare m-a facut sa cred ca te pierd, ca nu mai ai nevoie de mine, ca orice as fi facut nu te mia putea aduce inapoi.... Am alergat in bratele altcuiva, dar ma fraieresc singur... Te iubesc si nu pot sa schimb asta...
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28Mar Aug 28, 2012 10:18 am

-Si eu te iubesc, imi pare rau ca nu am vazut ce simteai... Ca te-am lasat singur. Nu o voi mai afce! am spsu eu strngandu-l mai tare in brate apoi i-am sarutat obrazul si buzele. Te iubesc...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbari neasteptate.    Plimbari neasteptate.  - Pagina 4 I_icon28

Sus In jos
 
Plimbari neasteptate.
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Plimbari neasteptate.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: