~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 That pervert old man...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:27 am

Weeeeeee ce crezi ca faci. Inceteaza! am tipat la el, simtind cum incep sa ma pachinez . Am inceput sa ma zbat incercand sa ies din stransoare lui., dar era mult mai puteric. Al naibii profesor de sport mai puternic decat mine.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:30 am

Am pufnit amuzat si i-am spus, pe un ton batjocoritor:
- Poate daca ai fi facut ceva mai mutl sport, atunci puteai acum sa te eliberezi. L-am strans mai tare, ingnorand faptul ca se zbatea si cu cealalta mana i-am prins chipul, privindu-l. Ce ziceai ca sunt? Pedofil? am spus eu ranjind pervers si mi-am coborat mana asupra zonei lui intime. Si mai ce? Gay? am continuat eu si i-am muscat o buza cu putere.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:39 am

T-tu!!! Ajutooor!!!! Am tipat incepand sa ma zbat, era posibil ca colegii sa ma auda si sa vina, problema era ca usa era inchisa, iar cheia era la pedofilul asta! Ce am facut atat de rau incat sa merit o viata ca asta.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:40 am

- Acum etsi destul de convins ca pot face roice vreau cu tine? am spsu serios. Ar fi bine sa nu ma mai infrunti. Inteles?
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:48 am

Obligama doar. Nu ma poti face sa imi tin gura. Chiar daca ma violezi. Atunci v-a fii in defavoarea ta daca o faci, si chiar daca acum reusesc sa plec intreg, nu o sa-mi tin gura. Cariera ta v-a fii distrusa. i-am spu cat am putut eu de serios, uitandu-ma la incheieturile mele.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:51 am

- Cariera mea va fi distrusa. Oh, vai, o sa incep sa plang, am spsu eu batjocoritor si am inceput sa rad rautacios. Ce o sa faci? O sa pleci la mami a ta plangand? O sa ma spui lu' mami? Si daca voi fi concediat, ce? Crezi ca e asa o mare tragedie?
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:54 am

Da o sa ma duc la mami.. Si, ai vreo problema cu asta? Dar te asigur ca tu nu vei mai avea nici un loc de munca, nicaiari, in nici un oras, in nici o tara, mai bine spus in toata lumea asta. am spus privindu-l in scarba. Am intis mana si l-am privit. Dami cheia. i-am ordonat si am continuat sa-l scanez din cap pana in picioare.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 9:56 am

- Ce te face sa crezi ca ti-o voi da? Daca vrei sa o iei, esti liber, am spus eu si mi-am intins mainile in lateral, zambind viclean.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:01 am

Da, da, crezi ca am si de gand so fac. Niciodata! Nu am de gand sa fac aceasi prostie ca atunci cand am devenit elevul tau. i-am spu rece batand cu piciorul in usa. Prefer sa-mi rup piciorul in nenoricita asta de usa, decat sa ma apropii de tine. am continuat lovind la un momendat si cu capul.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:08 am

Era amuzant la inceput sa il vad lovindu-se de toti peretii si toate usile, dar apoi l-am oprit, tragandu-l dupa pe mine pe banca.
- Stai aici si nu te mai rani singur, fraierule, am spus eu zambidn oarecum protectiv, apoi i-am ciufulit parul.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:16 am

Inceteaza! am raspuns indepartandu-i mana din capul meu. Mi-am pus mainile in san si l-am privit suparat, fancand botul meu specific de ratusca, cum spuneau asa zisii mei colegi.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:22 am

M-am pus pe vine in fata lui si l-am privit zambidn calm, apoi i-am spus :
nu fa botic de ratusca suparata, ca tu ti-ai cautat-o.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:25 am

La dracu! Ma mai lingusesti mult. Dami the fucking cheia aia. Si lasa-ma! i-am spus nervos ridicandu-ma brusc in picioare. Chiar nu aveam chef de prostiile lui, si chestiile lui ciudate de "te rog iarta-ma".
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:27 am

- Nu te lingusesc si nu imi cer scuze. Nu imi sta in fire. Vreau doar sa fac ora asta cat mai tacuta, fara sa fiu nevoit sa te mai amenint cu violul de fiecare data cand vorbesti, am spsu eu nepasator si m-am asezat pe banca.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:38 am

Woooaaaaaa, acum merit violat numai cand deschid gura? Ce mai urmeaza..sa iau 4 la mate? Doamne, cat dracu e ceasul. Vreau sa plec o data de aici, sa vina moartea sa ma salveze, era mai bine decat sa mai stau cu el inca cateba minute.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:39 am

- Pot rezolva legat de asta, am spsu eu zambidn rautacios. Dar nu, doar ca de acum sa dea naiba sa mai chulesti la orele mele.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:47 am

Da, da ,da cum spui da, acum da-mi cheia trebuie sa-mi incat pentru maine, nu sa pierd timpul cu..un nimei am spus rece si serios intinzand mana pentru a primii obiectul mult dorit.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:50 am

- Acum chiar ca m-ai enervat, am spus eu nervos si am svos cheia aruncand-o pe geam. Oh, se pare ca suntem blocati!
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 10:58 am

Nuuuuuuuu! am tipat cand cheia a ajuns de partea cealalta a geamului. Gata acum era prea de tot. Nemerniculee!!! Ce crezi ca faci! Acum serios, gandesti in momentele astea?! am tipat nervos la el, apucandu-l de gulerul tricoului, eram in stare sa-l lovesc, nu stiu cum de ma abtineam.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Mier Mar 20, 2013 11:10 am

Mi-am ridicat o spranceana, uitandu-ma superior la el si l-am ridicat de umeri, punandu-l alaturi de mine.
- Ce incercai sa faci, pustiu'?
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Joi Apr 04, 2013 10:49 am

Ceea ce se vedea. am raspuns indiferent ca si cum ceea ce vroiam sa fac era complet normal. Daca nu ma scoti de aici mai repede, jur ca vei regrata ziua de azi! am continuat amenintandu-l.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Joi Apr 04, 2013 10:55 am

- Oh, ce vei face? Vei face o moaca de actel? Vei plange? am spsu eu batjocoritor. Revino-ti! Esti inchis aici cu mine, un om care iti poate face rau si acre are suficienta forta cat sa... Cat sa te violeze!
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Joi Apr 04, 2013 11:12 am

Am facut o fata cand am auzit cuvantul "violez" si imi adresa mie cuvantul ala. Ok...hai sa nu ne pierdem ...c-cumpatul am spus incercand sa nu ma balbai. M-am departat putin...putin mai mult de el, si am inceput sa gandesc o soltuie, ca sa pot iesi de aici.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Joi Apr 04, 2013 11:20 am

- Nu as afce-o, copil prost. Nici macar nu etsi genul meu, am spus eu dandu-mi ochii peste cap. Si, daca vrei sa iesi de aici, ce spui sa fii mai putin ostil?
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28Joi Apr 04, 2013 11:29 am

Cee nu eram genul lui. Serios? M-am apropiat de el si l-am prins de gulerul camasii. I-am sarit in brate , astfel el cazand pe spate. Nu sunt genul tau? am spus pe un ton sexy, clipind des.
Sus In jos
Continut sponsorizat





That pervert old man...  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
That pervert old man...
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Clase-
Mergi direct la: