~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 That pervert old man...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 3 I_icon28Joi Apr 04, 2013 11:37 am

Am gemut infundat de durere si am vrut sa ma ridic de jos, insa baiatul ma tintuia la podea.
- Nu, nu esti deloc genul meu. Esti un copil enervant, imatur si obositor, am spus eu oftand.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 3 I_icon28Joi Mai 02, 2013 11:49 am

C.cuvintele lui erau jignitoare. I-am dat drumul, si m-am ridica ducAnduma spre ferrastra . Ah, eram la etajul 2 nu puteam sari. Si uite binecuvantarea mea. Inghijitorul, nu stiu ce uitase. Mi-am luat ghizdanul si am trecut indiferent pe langa profesor. Cum ajungeam acasa aveam de gand sa-mi pregatesc mutarea la alt liceu.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 3 I_icon28Joi Mai 02, 2013 11:56 am

- Ce ai de gand sa faci? am intrebat eu in timp ce ma ridicam de jos si ma scuturam de praf pe spate.
Sus In jos
Bissy
Membru Forum
Membru Forum
Bissy


▌Nume : Bissy
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 01/04/1999
▌Varsta : 25
▌Puncte : 66
▌Mesaje : 58
▌Reputatie : 0

That pervert old man...  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 3 I_icon28Joi Mai 02, 2013 12:04 pm

-Nu e problema ta! Am spus apasat, trantind usa in urma mea. Acum ii pasa nu? N-avea decat sa ramana cu pasatul.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

That pervert old man...  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 3 I_icon28Vin Mai 10, 2013 11:50 pm

Am oftat enervat si am iesit din vestiar, injurand printre dinti.
- La dracu' cu poustiul ala... Dupa ce m-am schimbat, m-am urcat in masina si am luat-o spre localul meu preferat. Acolo aveam si o pisica, ce era in grija patronului ziua. Caci eu eram la scoala si nu puteam avea grija de ea. M-am oprit asadar, in drum spre local, la un magazin si am luat ceva mancare pentru pisica. Urma sa petrece o seara linistita, alaturi de Kaoru - patronul localului - si pisica mea, Kira.
Sus In jos
Continut sponsorizat





That pervert old man...  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: That pervert old man...    That pervert old man...  - Pagina 3 I_icon28

Sus In jos
 
That pervert old man...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Clase-
Mergi direct la: