~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Tenshi to akuma

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 9:56 am

Yoru:
Imi cautam disperat cartea de informatica pe care "dragii" mei colegi se sinchisisera sa o arunce... Nu puteam crede ca aproape o aruncasera in subsol, astia nu aveau cap? Cate informatii se puteau pierde cu cartea aia... Si imi facusem si probleme suplimentare pe ea...
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:02 am

Eram plictisit. Plictisit de viata ostila de om. Devenea din ce in mai evident fiecare amanunt, fiecare lucru ce ar trebui sa fie interesant. Lumea oamenilor era prea banala. Trebuia sa dispar, sa ma intorc unde imi e locul. Trebuia-
-Baga-mi-as! am strigat, cand aproape ma impiedicasem de ceva. M-am aplecat rapid - acel loc nu era inchisoare, iar cartea nu era sapunul. Oamenii au niste obiceiuri ciudate in inchisori - si am luat o... carte. Am deschis-o la jumatate si am inceput sa parcurg filele. Ce naiba era?

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:04 am

Yoru:
Am observat pe cineva cu o carte mana si am realizat ca era cartea mea de informatica. M-am apropiat de tipul ala si am spus calm:
- Aghm, scuza-ma... Daca nu te superi, imi inapoiezi cartea de informatica?
Am intrebat calm si politicos, asteptand raspunsul celui din fata mea.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:08 am

Nu m-am deranjat sa il privesc pe cel ce imi vorbea. Continuam sa privesc randurile din acea carte. Era... plictisitor. Nu intelegeam mai nimic si nu, nu eram prost. Poate un pic, dar totusi!
-Ce castig daca ti-o inapoiez? am intrebat, lingandu-mi degetul si continuand sa rasfoiesc cartea.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:12 am

Yoru:
- De ce ti-ar trebuii acea carte ca sa ceri ceva pentru ea la schimb?
Am intebat calm, atent la miscarile lui. La naiba, chiar in mainile lui trebuia sa ajunga cartea? Acum cred ca mai bine era la canal... Cel putin stiamc a trebuie sa-mi iau alta nu ca a nimerit la cine stie ce tip..
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:15 am

Ma mai uit pret de cateva secunde peste acele pagini bizare si dupa arunc cartea undeva in spatele meu, nepasandu-mi unde o sa cada. Am mers pana in fata tipului, privindu-l si analizandu-l cu multa grija.
-Ti-ai putea folosi mintea- nu, corpul, pentru lucruri mai bine, am spus zambind.
M-am uitat in spate sa vad pe unde era cartea, desi nu imi pasa deloc.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:17 am

Yoru:
- Atentie cu aia!
AM spus cand vad ca imi arunca acea carte. Norocul meu era ca nu cazuse chiar la mare distanta, asa ca am alergat si am ridicat-o de jos. Ah, era intreaga, era bine... Colegi imbecili... Mi-am pus cartea in rucsacul ce il aveam cu mine si am luat-o spre internat.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:22 am

Am inceput sa il urmaresc, apropiindu-ma din ce in ce mai mult si pana la urma prinnzandu-l de mana si intorcandu-l cu fata spre mine.
-Ce-i cu atata graba? Uneori strica, trebuie sa recunosti, am spus lingandu-mi incet buzele. Nici macar nu imi spui numele tau?

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:24 am

Yoru:
- Nici tu nu te-ai prezentat.
Am raspuns calm, privindu-l atent si analizandu-l. Ce voia de la mine? Eu doar imi cautasem cartea...
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:31 am

Hmm, punct atins, punct lovit. Oare sa ii raspuns sau nu? Sunt demon, asa ca nu conteaza daca imi stie numele.
-Ryo Katsu, am rostit incet. Imi poti spune si Ichi, nu ma deranjeaza cu nimic. Acum, e randul tau sa imi raspunzi.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:34 am

Yoru:
- Yoru Namiko.
Am raspuns calm si prompt. Deci Ryo, huh... Nu mai auzisem de el, nu cred ca era un student la facultatea noastra.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:42 am

Am facut o plecaciune ca in trecut si am rostit un "incantat" tare si raspicat. I-am luat mana intr-a mea si am sarutat-o incet, infigandu-mi dintii cu putere in palma sa, lasand sa se scurga putin sange.
-Ai grija de tine, am spus si i-am dat drumul mainii sale.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:44 am

Yoru:
Am ramas socat la gestul sau, retragandu-mi rapid mana si aoperind-o cu cealalta. In cateva secunde rana a fost vindecata, fara sa se poata observa cum se intamplase asta. Era ciudat tipul asta... M-am departat fara sa mai zic niciun cuvant.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:57 am

Am lins sangele ce imi ramasese pe dinti si am zambit satisfacut.
-Esti destul de gustos, stii asta? am intrebat incepand din nou sa il urmez. Si stii ca nu vei scapa de mine prea curand, nu-i asa? ii asteptam reactia cu un mare semn de intrebare.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 10:58 am

Yoru:
- Si ma rog, de ce nu? In fond, nu ai nimic special de vazut daca ma urmaresti.
Am raspuns calm, continuandu-mi drumul spre internat. Nu il intelegeam pe tipul asta.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:01 am

-Hmm, eu cred ca as avea multe lucruri interesante de vazut. Nu neaparat imbracat, zic si eu.
Am continuat sa il urmaresc zambind intr-un mod pervers. Chiar daca l-as fi pierdut din privire, l-as fi cautat din nou. In sfarsit gasisem ceva de facut intr-o lume atat de banala precum aceasta.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:03 am

Yoru:
- Esti tare ciudat..
Am concluzionat calm, continuand sa merg spre internat. Tipul astaera total dubios.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:07 am

-Ciudat intr-un sens bun sau rau? am intrebat curios. Sunt bun, crede-ma, am spus rapid, fara a-i da timp sa raspunda.
Parea interesant si extrem de... inocent. Oricat de neplacut ar fi fost acest aspect nu ma puteam opri din a-l urmari. Voiam sa il vad neajutorat si fara pic de respect de sine. Si asta se va intampla.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:09 am

Yoru:
- Realizezi ca este interzis sa intrii in internat avand in vedere ca nu esti un elev al facultatii noastre?
Am intrebat calm, continuand sa merg. Era chiar aiurea sa ma urmareasca asa, nu il intelegeam.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:12 am

-Realizezi ca nu sunt interesat de reguli stupide, nu-i asa?
Cred ca eram interesat de orice in afara de regulile stupide inventate de oameni la fel de stupizi. Nu doream sa le aud sau sa le respect.
-Deci, ce planuri ai mai incolo?

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:13 am

Yoru:
- Sa invat, logic.
Am raspuns calm, continuand sa ma indrept spre internat. Ce naiba planuri sa am? Aveam lucrari saptamana viitoare!
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:16 am

-Plictisi~toooor~, am spus si m-am dus repede in fata lui, blocandu-i calea. Am o idee mai buna. Tu, eu, un pat caldut, sau un birou sau leagan sau ce fantezii ai. Mult mai distractiv, nu crezi? am intrebat, nedorind sa imi las zambetul sa cada. Eram prea fericit de intamplare.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:18 am

Yoru:
- Despre ce naiba vorbesti?! Lasa-ma odata in pace!
Am raspuns destul de iritat de vorbele lui, ocolindu-l si mergand mai departe.
Sus In jos
Psycho
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Psycho


▌Nume : Pedofil nepretentios.
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Gemeni
▌Data nasterii : 27/05/1920
▌Varsta : 103
▌Puncte : 533
▌Mesaje : 464
▌Reputatie : 2

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:19 am

-Se lasa greu. Se pare ca voi avea de muncit azi, spus si il prind de mana, tragandu-l langa mine. Esti usor, stii? Ai putea fi usor tras intr-un tufis de pe aici, dezbracat intr-un mod brutal si dupa abuzat in ultimul hal. Nu ca ar fi incitant, eh? am intrebat lingandu-mi buzele la acele ganduri anormale.

Psycho XD
Sus In jos
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28Mar Apr 30, 2013 11:22 am

Yoru:
Mi-am marit ochii pentru putin la cuvintele lui si dezgustat, i-am intors o palma cu forta, fiind sigur ca o sa-l doara. Apoi m-am departat iar, lasandu-l pe tipu'ciudat unde era.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tenshi to akuma Empty
MesajSubiect: Re: Tenshi to akuma   Tenshi to akuma I_icon28

Sus In jos
 
Tenshi to akuma
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Susbsol-
Mergi direct la: