~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Oh, that girl ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:17 am

Ian isi cobora ambele maini pe fesele fetei prinzandu-le in maini si le misca o data cu el intensificand mult mai repede miscarile. Datorita plusului de excitare cat si celor intamplate simtea ca o sa simta sa vrea sa se elibereze. Panicat privi in jur cautand sa vada daca are unde sa isi dea drumul. Se simtea jenat sa o intrebe pe fata daca se poate elibera in interiorul ei chit ca acest lucru consituia apogeul actului sexual pentru baiat.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:20 am

Continua sa scoata acele sunete de placere, fiind rosie la fata, mangaindu-i spatele si miscandu-se in ritm cu el. Incepu la un moment dat sa gafaie, simtind cum transpira.
Isi dadu seama ca tanarul nu mai avea mult pana la final asa ca-i sopti avand respiratia greoaie:
- Poti sa...iti...dai dr..u...mul... in mine... in timp ce cu o mana ii mangaie bland obrazul.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:24 am

Ian se aplca peste ea lingandu-i usor sfarcurile continuand miscarile la fel de alert. Se contracta putin arcuindu-se si apogeul ajunsese, prinse fata in brate si isi dadu drumu in interiorul ei precum a fagaduit respirand greoi incetand orice actiune.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:26 am

Tremura incontrabil si ajunse si ea la orgasm, gemand puternic si rosindu-se apoi stanjenita de sunetul pe care il scosese pe gura. Respira cu dificultate si isi duse ambele maini in jurul lui, tinandu-l in bratele sale si zambind fericita.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:28 am

Ian o saruta lipindu-si trupul de al ei si rasucindu-se o pune peste el lasand-o sa se odihneasca. Respirand greu zambeste fericit vorbind greoi.
-Imi pare rau ca mi-am dat asa repede drumul doar ca mi-ai oferit un preludiu inca din salon. Se scuza el rusinat zambindu-i.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:29 am

- Nu are nimic, ii zambi dragalas Kat sarutandu-l scurt, asezandu-se cu capul pe pieptul lui si jucandu-se cu un deget pe pielea lui rece. Acum ca...m-am daruit tie n-o sa ma alungi, nu? il intreba tematoare, evitandu-i privirea.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:30 am

Ian isi plimba mana pe spatele ei privind pierdut tavanul.
- Ba da, te voi alunga.... Lasa el propozitia neterminata asteptand reactia ei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:32 am

Isi micsora ochii, dandu-i mana la o parte si se ridica ca arsa din pat, incepand sa-si caute hainele. Isi abtinu plansul, nu avea sa-i arate ca e slaba. Apuca rochia in mana muscandu-si buzele care ii tremurau.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:34 am

Ian zambi usor ridicandu-se in picioare. Se repezi fugitiv spre ea prinzand-o in brate puternic pentru a nu-i permite sa fuga.
-... Te voi alunga in bratele mele. Termina el propozitia sarutand-o pe cap in timp ce o mangaia pentru a o linisti.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:35 am

Marii ochii, incruntandu-se usor.
- Esti uunnn.. incepu ea scapand rochia si lovindu-l usor peste umar, insa probabil el nici nu simti. Clatina usor din cap, zambind apoi la propria reactie si isi ascunse fata in pieptul lui.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:44 am

- Sunt un demon, stiu. Dar esti dulce, si esti foarte dulce atunci cand te agiti. O spuse el pe un ton nevinovat zambindu-i in timp ce ii mangaia spatele gol.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:45 am

- Voiam sa zic nenorocit, dar se accepta si varianta asta, surase ea amuzata privindu-l ganditoare. Pentru asta ar trebui sa te pedepsesc, sa stii, adauga apoi luandu-si un aer serios.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:47 am

Ian se desprinse usor de ea pasind putin in spate. Observa seriozitatea fetei si inghiti in sec in timp ce isi trece mana prin par.
- Pai... sunt pregatit sa imi incasez pedeapsa. Marturisi el inghitind in sec.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:49 am

Katherine chicoti "diabolic", amuzata in sinea ei la ce pedeapsa s-ar fi putut gandi Ian. Defapt ea nu avea nimic anume in gand, doar glumise. Eh...incepu sa daca cerculete cu aratatorul pe pieptul lui zambind dulce.
- Te pedepseesc saaa...fii sclavul meu pe veci! ciripeste ea scotand limba la el.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:51 am

Ian ridica privirea spre ea. Se imagina biciuit, calcat in picioare, multe pedepse grele. Rasufla usurat zambind larg.
- Pai, yes my lady. Sopti el facand o plecaciune ramanand cu privirea in pamant, privire fixata mai mult pe organul ei sexual, ceea ce perimitea sa vada datorita unghiului.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:52 am

Katherine clatina usor din cap, suvitele sale leganandu-se dintr-o parte in alta.
- Crezi ca nu stiu unde te uiti? ridica ea o spranceana vizibil amuzata.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:54 am

Isi puse o mana in fata ochilor acoperindu-i apoi isi ridica capul dar cu ochii inca acoperiti. Rupse un zambet usor rusinat incepand sa se balbaie usor.
-Aaaa... pai... sa vezi... ammm...
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:55 am

Katherine incepu sa rada in hohote cand il vazu.
- Ce zici, facem un dus? schimba ea subiectul, privindu-l inocenta.Ah , dar numai daca promiti ca esti cuminte! isi flutura genele.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:58 am

Ian isi trage mana de la ochi privind-o pe fata. Ridica o mana in sus, iar de la acea mana ridica degetelul mic marturisind.
- Pe cuvant de cercetas ca nu voi face nimic rau, voi fi cel mai cuminte, si promit cu degetel, iar promisiunea cu degetel nu se incalca Marturisi el cu un aer sigur si diplomat.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:00 am

- Ai grija, daca incalci promisiunea trecem la pedepse cu adevarat dure, spune serioasa, venindu-i defapt sa rada si ii prinde degetul cu degetul sau mic, luandu-l apoi de mana si tarandu-l dupa ea in baie.
Dadu drumul la apa, potrivi temperatura si puse dopul. In timp ce cada se umplea turna niste gel de dus, facand spuma asa cum ii placea ei, apoi inchise apa si intra in cada. Ii facu semn cu aratatorul lui Ian sa i se alature.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:02 am

Ian inghite in sec intrand in cada. Se indeparta de ea pentru a nu ii trezi vreo idee cum sa o atinga sau altceva. Intra pana la gat in apa din cada relaxandu-se privind fericit fata. Era superba, privelisea il imbata, dar cand simtea ca avea vreo idee perversa, se ciupea pe sub apa sa isi revina.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:04 am

Katerina ii zambi sclipitor luand spuma pe burete si incepe si il treaca cu grija mai intai pe umerii sai, coborind pe piept, pe abdomenul, privindu-l nu prea cuminte, in sinea sa curioasa daca se va abtine sau nu.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:06 am

Ian se ciupi pe sub apa privind il alta parte, spre alt colt al baii candindu-se la tractoare si martieni. Numai gandul ca era acolo cu ea era irezistibil.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:08 am

Isi pastreaza un zambet viclean apropiindu-se mai mult...pana ajunse langa el, fiind aproape lipiti unul de celalt, fata gadilandu-l fara sa vrea cu sfarcurile sale tari care erau acum pe pieptul lui. Lua din nou spuma pe burete trecandu-l apoi pe spatele acestuia.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:11 am

"Rea, fata rea. Spuse in gandul sau Ian continuand sa se gandeasca la alte chestii insa apropierea fetei fusese irezistibila. Isi intinse o mana si cupinse slatele fetei intr-o imbratisare insa se trezi datorita durerii provocate de ciupitura asa ca las amana cuminte in jos, mana undeva in spatele ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh, that girl ~ - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 4 I_icon28

Sus In jos
 
Oh, that girl ~
Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Seria 1 -hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: