~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 How to be a good killer

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Sam Mai 25, 2013 5:41 am

Se uiat ciudat la el, apoi isi dadu ochii peste cap; el nu gasea nimci amuzant in ceea ce spusese.
- Da, am, replica el scurta, apoi il privi curios. De ce?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Sam Mai 25, 2013 5:57 am

-Intrebam si eu...ma gandeam....doar daca nu te superi...pot sa sun pe cineva ca sa imi aduca niste lucruri de acasa?!Acum ca nu o sa ma omori ,o sa am nevoie de ele....Nu sunt multe....niste haine,buletinul,o carte si poza cu... mama.Deci ce zici, mi-l imprumuti si mie?ii intreb facand fata mea de catelus simpatic,chiar speram sa zica da,dar felul in care se gandea la raspunsul sau m-a facut sa ma razgandesc..Defapt uita despre asta,m-am razgandit,nu mai sun pe nimeni.Stii parca ziceai ceva de niste mancare mai devreme,deci ce avem in meniu?ii zic incercand sa schimb subiectul pentru a nu-l enerva.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Sam Mai 25, 2013 10:31 pm

Il privi atent in timp ce vorbea, apoi vru sa se duca dupa telefon, cand il auzi din nou vorbind.
- Ce tot vorbesti? Daca ai nevoie de lucruri, ti le pot aduce, nu e nicio problema, spuse el zambind si se dadu jos din pat. Isi aduse telefonul lasat acum multe zile pe masa din sufragerie, apoi reveni in camera, punandu-se langa baiat. Il imbratisa din nou si ii dadu telefonul, spunand:
- Vrei sa te las singur ca sa vorbesti?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Dum Mai 26, 2013 3:47 am

Il vad ca imi aduce telefonul sau si ma intreaba daca vreau sa ma lase singur.
-Stai aici,nu am nimic de ascuns ca sa iti cer sa pleci.Mersi mult,ma bucur ca nu te-ai suparat.ii zic zambind si ii iau telefonul din mana.Apelez repede numarul lui Ren,chiar daca este el asa cum este...putin cam afemeiat si se da la tot ce misca si respira,este un prieten bun care se pricepe sa se furiseze intr-o casa sau sa puna pe altcineva sa o faca pentru el.Acesta raspunde la telefon cu o voce putin ingrijorata si ma asalteaza cu intrebari,cred ca a fost pe la mine pe acasa si a vorbit cu angajatii,astfel a aflat de cearta mea cu tata.Ii raspund la cateva dintre ele si apoi ii spun despre cererea mea,iar acesta accepta sa imi aduca lucrurile cerute,spunand ca nu ii va lua mai mult de 2 ore sa faca rost de ele.Am stabilit un loc in care sa ne intalnim si apoi am inchis telefonul.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Mai 28, 2013 10:10 am

- Merg cu tine, spuse el simplu si se ridica de pe pat, cautandu-si haine. Si sa nu aud comentarii. Nu sunt singurul asasin care te cauta. Si nu stiu ceilalti cat de drgauti pot fi. Isi culese niste haine si pe imbraca, apoi se tranti al loc in patul lui, alaturi de baiat. Il privi zambin, apoi spuse:
- Sau vrei sa am duc doar eu?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mier Mai 29, 2013 6:09 am

-Nu!Merg si eu,daca te vei duce singur nu stiu cum va reactiona Ren.Si poti sa stai linistit,nu cred ca sunt alti asasini pe urmele mele,nu cred ca cineva,exceptandu-te pe tine,si-ar petrece timpul urmarindu-ma.Si chiar si asa,pot sa ma apar si singur,sunt mult mai puternic decat par,sa stii.ii spun incordandu-mi muschii bratelor mele slabe.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Dum Iun 02, 2013 1:25 am

Incepu sa rada amuzat, fiindca primul lucru la care se gandea cand il vedea pe baiat nu era "puternic" si, mai degraba, "prada usoara".
- Voi veni cu tine, totusi. Si, crede-ma, sunt mai multi asasini care vor sa il omoare pe taica-tu decat asasini care sa vrea sa omoare presedintele. Asa e cand cineva se baga unde nu trebuie. Acel "cineva" fiind taica-tu. Asa ca nu te las isngur.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Dum Iun 02, 2013 7:48 am

-Deci sa inteleg ca eu as fi fica presedintelui in aceasta situatie?!Nu prea imi place ideea asta.Adu-mi aminte ca atunci cand o sa il vad pe tata sa ii spun vreo doua vorbe din inima cat sa ii ajunga o viata intreaga.Mersi totusi pentru tot,in primul rand pentru ca ma suporti,cateodata pot fi un pic cam enervant,desii nu prea pare.ii spun zambind.Auzi,dar nu o sa ai stii tu...probleme cu seful tau din cauza mea? ii spun ingrijorat,uitandu-ma pe tavan.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Dum Iun 02, 2013 12:03 pm

- Chiar daca incearac sa comenteze, are nevoie de mine. Nu cred ca mai e vreun demon disponibil sa rezzolve treburile murdare ale unui tip ca el, spuse Victor serios, apoi se dadu jos din pat. Sa mergem atunci. Si stai calm, nu ai de ce sa te ingrijorezi atat timp cat esti cu mine.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Lun Iun 03, 2013 3:56 am

-Eu sunt mereu calm,dar acum ca si tu esti prin jur o sa fiu ceva mai relaxat,pun pariu ca nici macar o musca nu se va atinge de mine.Deci sa inteleg ca pot sa ma simt ca si la mine acasa,nu?il intreb si ma dau jos din pat indreptandu-ma spre dulapul sau.Nu aveam cum sa merg intr-o cafenea doar intr-o camasa.Inainte ca acesta sa raspunda la intrebvarea mea,deschid usa acestuia si imi arunc privirea inauntru.Dupa cautari indelungate,iau niste blugi albastrii inchis si un tricou negru,ce imi venea foarte larg la fel ca si pantalonii,cu ceva scris pe el si ii spun:
-Sper ca nu te superi daca le imprumut.[b]
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Joi Iun 06, 2013 7:34 am

- Ia-le, spuse acesta simplu si isi inhata telefonul si cheile, apoi ii zmabi baiatului si il invita afara din apartament. Ma mir cum de nimeni nu ti-a luat capul pana aucm, spuse Victor in timp ce se indrepta spre masina.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Joi Iun 06, 2013 7:49 am

Dupa ce m-am imbracat cu hainele lui,am iesit amundoi si am mers spre masina.
-Ce pot sa zic...cred ca este norocul incepatorului!Sau poate le-a fost prea frica sa se puna cu mine.ii zic deschizand portiera.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Vin Iun 07, 2013 1:17 am

Victor inceopuse sa chicvoteasca, urcandu-se in maisna, apoi ii spuse baiatului:
- Frica de tine, ah? Intr-adevar. Esti... Un pachet de muschi. Rase ironic si il privi cu blandete pe pusti, gandindu-se ca ii place pozitia lui de protector.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Vin Iun 07, 2013 3:19 am

-Pai spune tu...nu-i asa ca sunt un pachet de muschi?!Defapt daca ma gandesc bine as putea fi chiar doua pachete de muschi ,sau de ce nu trei.Plus ca acum am un adevarat asasin langa mine si nu imi este frica sa il folosesc.Deci sa vedem cine se pune cu mine acum!ii spun zambind si incep sa ii ciufulesc parul in toate directiile.Chiar este bine sa il am pe Victor alaturi,pot sa vorbesc cu el , sa radem unul de altul si trebuie sa recunosc ca pare un bucatar foarte bun.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Lun Iun 10, 2013 7:14 am

Am ras amuzat si i-am prins mainile, tragandu-l apoi in bratele mele. L-am privit o sceunda, apoi i-am spus, pe un ton soptiti:
- Momentele ca astea ma fac sa fiu in regual cu faptul ca te-am lasat in viata. Il saruta pe frunte protectiv, apoi ii zambi.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Lun Iun 10, 2013 8:02 am

Am ramas stana de piatra.Adica, el chiar este tipul care in urma cu cateva ore imi pusese pistolul la cap?!Inca de cand l-am vazut am crezut ca are ceva bun in el si ca este de treaba,dar nu ma asteptam sa fie asa de ...simpatic.
-Sincer,nu stiu ce sa spun,sa-ti multumesc ca m-ai lasat in viata, sa iti zic ca sper ca aceste momente sa fie cat mai dese, sa iti spun ca ma bucur ca nu iti pare rau ca nu m-ai omorat sau sa iti zic sa zambesti mai des pentru ca iti sta bine asa?!Uff...stii...mai bine alege-o pe care vrei tu.spun zambind si recunosc,fiind putin rosu in obraji.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Lun Iun 10, 2013 9:24 am

- Toate, spuse zambidn scurt si il saruta pe buze, strangandu-l in bratele lui. Chiar daca ar fi vrut sa ii dea drumul acum si sa il lase sa plece sua sa il omoare, nu ar fi putut; se atasase prea atre de Ottoya.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Lun Iun 10, 2013 11:29 am

Victor ma saruta si incepe a ma strange in bratele sale.Fara sa stau pe ganduri il imbratisez si eu,mainile mele ajungand pe spatele acestuia si apucand materialul bluzei lui.Trebuie sa recunosc,bratele lui mereu sunt foarte primitoare si calduroase.Si daca stau sa ma gandesc mai bine, nici buzele lui nu sunt mai prejos...ah ce naiba vorbesc eu aici?!!
-Hmm...auzi,am o idee!Ce filme iti plac?Ma gandeam ca poate luam cateva si ne uitam diseara la ele.Mie ,personal, nu imi plac deloc cele horror.ii spun zambind.De la atatea zambete o sa fac intindere musculara faciala,dar nu am ce face...mereu cand sunt cu el,desi ne cunoastem de cateva ore,orice gest de-a lui ma face sa zambesc.Ce ciudat...Sa nu imi spui ca...nu se poate!Sau se poate?!


Ultima editare efectuata de catre Mikky-rock68 in Joi Iul 25, 2013 11:21 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 7:24 am

- E o idee foarte buna, dulceata. Ce zici de comedie? spuse barbatul zambidn dragut si il saruta pe baiat pe nas; ii placea sa il alinte pe pusti. Nu mai facuse asta de mult timp, inca de cand devenise asasin.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 8:41 am

-Comedia e perfecta!Sincer,nu ma asteptam sa iti placa acest gen.Ma bucur ca aplici sfatul meu,cel cu zambitul mai mult pentru a nu mai face riduri.Prima data cand te-am vazut, am crezut ca esti insurat,de obicei barbatii casatoritii se incrunta si stau seriosi sau nepasatori,asta din cauza stresului de la munca si datorita sotiei lor.Asta s-a demonstrat stintific.Dar se spune ca exista si exceptii.ii zic zambind si uitandu-ma la el.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 10:40 am

Rase scurt, gandinduse ca baiatul vorbeste prea mult, mult prea mult; dar era in regula, vand in vedere ca el nu se omora cu vorbitul.
- Nu-s insurat. Deci mai ai sanse la asa bunaciune ca mine, spuse arogant, apoi rase amuzat.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 10:55 am

-Wow...ce baiat norocos m-a nascut mama.Ce pot sa zic,se da o adevarata bataie pentru o asa bunaciune ca tine,omor si nimic mai mult intre candidati.ii zic chicotind.Hmm...daca ar fi sa ma gandesc bine ,eu s-ar putea sa fiu insurat...cu frigiderul.Dar nu avem acte.ii spun ganditor.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 11:00 am

- Nu serios... Sa vad ce firgider se puen cu un dmeon asasin, spuse el zmabind jucaus si il saruta apasat pe baiat, apoi ii sopti usor la ureche: Esti doar al meu...
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 11:10 am

Din nou pauza,mintea mea se goleste intru-totul.Ma intreb cum poate sa aiba un asa efect aspura mea doar cateva cuvinte ale sale.Si pe langa lipsa cuvintelor,mai simt si ca fata mea incepe sa semene cu o rosie.Parca sunt un copil mic de gradinita.
-Aahmmm...s-saracul frigider,trebuie sa ii spun sa plece cat mai curand din tara daca vrea sa mai congeleze alimente sau mai stiu eu ce.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28Mar Iun 11, 2013 11:14 am

Chicoti amuzat si il mai stranse o data in brate ca ep un urs de plus, apoi ofta si il elibera, spunandu-i:
- Prietenul tau probabil ca te injura acum pentru ca il faci sa astepte. Zambi dragut si nu se putut abtien sa nu il mai sarute o data pe frunte dulce si protectv.
Sus In jos
Continut sponsorizat





How to be a good killer  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 7 I_icon28

Sus In jos
 
How to be a good killer
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Have a fucking good day!
» Good time.
» All the good things are wild and free

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: