~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Sange parfumat +19

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 7:18 am

Marcus:
Am primit azi dimineata mesaj de la un om de-al meu, cum ca am primit aseara ''carne proaspata'' si pentru ca asa m-am obisnuit, eu sunt primul care alege. Dupa spusele lui Taru, se pare ca exista si cateva mici frumuseti pe care, sincer, sunt curios sa le vad.
Dupa ce ajung in depozitul de langa docuri, usa imi e deschisa de catre un paznic, iar eu intru inauntru.
-Taru, daca m-ai chemat aici degeaba sa vezi ce-ti fac. Nu te mai las sa cobori din pat o saptamana. Ti-o trag intruna.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 7:24 am

Ai:
Totul se intamplase prea repede. Nu prea intelegeam ce vor barbatii astia de la mine. Am fost scos din camera cu forta si dus in fata unui tip necunoscut. Celelalte fete le mai vazusem dar pe a lui nu.
M-am ghemuit pe jos, fiind aruncat in fata lui si mi-am ridicat privirea suor speriat.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 7:47 am

Il privesc pe baiatul care a fost adus in fata mea. Ce baiat, pare mai mult un copil. Nu cred ca are mai mult de 1,60. Are parul albastru-violaceu, iar trasaturile fetei sunt fine si bine definite. Ochi albastri, mari,gene lungi si negre, pometi inalti si rozalii, nas mic, carn, bune pline.
-Se pare ca ai scapat de data aceasta, Taru. A meritat sa vin pana aici pentru el. Hei, ma adresez de aceasta data tipului care se afla, inca, la picioarele mele, de azi azi vei fi curva mea!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 7:51 am

Cuvintele sale imi rasunare ca un ecou difuz in minte. Mi-am intredeschis buzele si am pronuntat disparat:
-N-nu.. Am incercat sa ma ridic insa oamenii acestia ma sedasera sau drogasera si nu mai simteam nimic din corpul meu.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 7:59 am

Ii fac semn soferului meu sa il ridice de jos, iar acesta se conforma imediat. Ma intreaba unde vreau sa il asez, iar eu ii spun ca in porbagaj. Nu s-o putea curva misca, dar din gura, mai mult ca sigur o sa dea si cum nu am chef de muzicuta la ora asta e mai bine sa-l bage acolo.
-Taru, te astept maine la mine, ii spun, iar baiatul ma priveste ciudat. Cineva trebuie sa-i faca instructajul papusici si sa fi sigur ca nu o fac eu!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 8:02 am

Dupa ce am fost asezat in acel portbagaj m-am ghemuit imobil. Eram destul de speriat si asta se vedea prin tremurul meu incontrolabil. Oare unde avea sa ma duca? Cum sa fiu curva lui?
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 8:13 am

Ajung in scurt timp acasa si-i orgon soferului sa imi aduca papusica in birou. Acesta, executa imediat, iar in cateva minute, baiatul era inaintea mea si ma privea speriat. Ii spun sa se aseze in genunchi, iar acesta, mai mult silit de sofer, se aseaza. Ii spun sa plece, iar acesta executa, eu ramanand in incapere doar cu papusica, care se afla din nou la picioarele mele.
-Stii ce e aia muie? intreb eu direct, fara ocolisuri. E timpul ca tu sa o iei la muie.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 8:15 am

Ma uit speriat la el. Da, stim ce e aia muie si nu voiam sa iau prea curand. L-am privit speriat apoi i-am spus nervos:
-Daca tu crezi ca eu voi face asa ceva te inseli, boule.
M-am ridicat de acolo si desi ma temeama am incercat sa regasesc tupeul de alta data. Nu prea reuseam pentru ca deja imi dadusera lacrimile si incepusem iar sa tremur.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 8:20 am

Are tupeu. Ador asta la oameni mei, insa nu si la curvele mele. Il prind de gulerul tricoului pe care il purta si il asez din nou in genunchi.
-Bou? Nu, o am mai mare ca au unui bou!
Imi desfac slitul si imi scot organul afara. Imi asez o mana pe capul sau si cu cealalta il strang de nas ca sa nu poata respira si sa deschida gura.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 8:23 am

Am inceput sa plang iar cand acesta imi baga mandria lui in gura deja simteam cum mor. Nu voiam sa fiu acolo, cu ce gresisem, ce facusem asa rau sa mi se intample asta. Voiam doar sa mor sa nu mai stiu nimic de mine.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 8:33 am

Incep sa pompez, destul de usor, incat doar capul bulbucat al sex-ului meu sa ii intre in gura. Aveam, bineinteles chef de mai mult, insa as fi putut sa-l sugrum. Il vad cum vrea sa muste, asa ca-i spun.
-Daca musti, nu te omor. Asa ai scapa prea usor. Te torturez. Iti trag fiecare unghie pe rand, iti rup fiecare osisor, incat tu sa iti doresti sa mori, iar eu sa nu te las.
Rasul meu senin se facu auzit in incapere.
-Acum, fa-ma sa ma simt bine. Suge-mi p*la! Linge-o!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 9:07 am

Uram situatia in care ajunsesem insa daca era nevoie pentru a trai sa fac si lucruri din astea... Am zambit pervers apoi i-am spus soptind lasciv:
-Daca tu vrei.
Am inceput sa i-o sug bien si pervers asa cum stiam.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 9:33 am

Aha, micutu are experienta? Nu prea cred. Nu se pricepe cine stie ce. Mai pompez de cateva ori la el in gura, apoi ma retrag.
-Dezbraca-te! Nu m-ai satisfacut indeajuns.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 9:34 am

Raman putin surprins apoi ma riodic si ma apropii de el, spunandu-i:
-As vrea sa ma dezbraci tu. Vreau sa te joci putin cu mine inainte.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 9:44 am

-Uuu, dar esti experimentat. Se vad ce poti, tarfulita mica ce esti. spun si incep sa rad. Uite acolo canapeaua. Masturbeazate. Vreau sa te privesc.
Se pare ca pana la urma nu mai aveam nevoie de Taru...
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 9:48 am

M-am asezat pe canapea, inca tremurand apoi am rasuflat de vreo cateva ori, calmandu-ma incet. O mana de a mea a intrat pe sub bluza ridicand-o apoi dupa ce am scapat de ea mi-am mangait usor umerii, gatul si am trecut la sfarcuri. Incercam sa para ca-mi place, iar talentul actoricesc ma ajuta din plin in aceste momente.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 9:53 am

Nu se prea pricepe...
-Am zis sa te masturbezi, nu sa te mangai. Ce nu intelegi?
Ma rastesc la el, pentru ca nu face ce i-am cerut.
-Daca nu o faci tu, o fac eu.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:06 am

Incep sa tremur apoi ii spun, soptind lasciv:
-Fa-o..
Mai bine el decat sa ma satisfac singur.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:11 am

Da, ii e frica.
Fac pasi mici, dar apasati pana la el, apoi ma asez pe canapea si-i prind p*ula in mana, incepand sa fac miscari de sus-jos.
Imi intorc capul spre el si-l privesc.
-Iti place? intreb in timp ce incep sa rad sarcastic.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:15 am

-Nu, nu imi place!! as fi vrut sa ii spun, sa strig, insa doar mi-am muscat buza si i-am spus cu lacrimi in ochi:
-Da.. Iubesc asta. As fi vrut sa pot schita si un zambet insa nu ma puteam concentra atat de tare.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:19 am

Da e o adevarata tarfa. O suge ca una, se poarta ca una, minte ca una.
-Atunci ce zici de asta?
Il iau de gat si-l Intorc cu fata la spataru canapelei. Cu mana libera ii despart picioarele.
-Stai capra. Acum am sa te f*t!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:22 am

Cand am auzit mi-am marit ochii de uimire si m-am impins in canapea, ghemuindu-ma.
-Nu, stai departe!! Nu vreau asta!! am tipat eu la el speriat, in timp ce lacrimile mele imi curgeau pe obraji. Acceptam multe dar asta nu. Nu aveam sa-mi pierd virginitatea in felul asta.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:29 am

Il vad cum tremura de frica. Ooo... Ma excita mai rau.
-Sa stau departe? Uite ca nu vreau. Esti proprietatea mea si fac ce vreau cu tine. Zii mersi ca te fac tarfulita mea si nu vreau sa te trimit la bordel sau pe traseu. Acu' fa bine si desfa picioarele alea cat inca mai am rabdare.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:31 am

-Sa.. desfac, am spus eu panicat insa apoi ratiunea mea a inceput sa ma ajute din nou.
-Si daca nu? am spus eu provocator. M-am apropiat de el tragandu-l de cravata pe canapea si asezandu-ma pe bratele lui, cu fata la el.
Sus In jos
n{iK}a
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
n{iK}a


▌Nume : Monica
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 31/08/1996
▌Varsta : 27
▌Puncte : 731
▌Mesaje : 719
▌Reputatie : 0

Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28Mar Mai 29, 2012 10:40 am

Incep sa rad haotic, speriindu-l.
Il dau jos de pe mine, si-l trantesc pe canapea. Ii prind mainile la spate cu o mana, iar cu cealalta ii despart fesele, vazandu-i rozeta mica si rozalie care asteapta sa fie sparta.
-Daca nu ai vtut de buna boie...
Ma las in jos, si il patrund puternic, iar el scoate un tipat care ar fi trezit si morti dim mormant.
-Iami, virgin. Uuu, curge sange...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sange parfumat +19 Empty
MesajSubiect: Re: Sange parfumat +19   Sange parfumat +19 I_icon28

Sus In jos
 
Sange parfumat +19
Sus 
Pagina 1 din 20Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Jeleu parfumat cu clabuci....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Susbsol-
Mergi direct la: